Pranie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

AlmaWin Olejek pomarańczowy do trudnych zabrudzeń EXTRA MOCNY

Nowy produkt

2-10 dni więcej informacji

57,00 zł brutto

14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny (czytaj).
Na karcie produktu określono orientacyjny czas jego sprowadzenia.
Dostawa gratis od 199,99 zł
Tańsza wysyłka od 99,99 zł
Odnośniki do Regulaminu i stron informacyjnych na dole sklepu.

Więcej informacji

Skoncentrowany, uniwersalny środek czyszczący o delikatnym zapachu i extra mocnym działaniu. Głównym składnikiem płynu są naturalne terpeny pozyskiwane ze skórki pomarańczowej. Po rozcieńczeniu jest odpowiedni do wszystkich powierzchni wodoodpornych. Idealnie i natychmiastowo usuwa nieprzyjemne zapachy oraz takie zabrudzenia jak: pozostałości po gumie do żucia, plamy po farbach, długopisie, olejach, klejach, lakierach, tuszu do rzęs, atramencie, itp. 

SPOSÓB UŻYCIA: 2-4 nakrętki (30-60 ml) rozcieńczyć w 5 litrach wody. Stosować na powierzchnie wodoodporne. Delikatne powierzchnie dodatkowo spłukać wodą; odzież wyprać. Rozcieńczony wykazuje łagodniejsze działanie.

Pojemność: 500 ml

Skład DE: >= 30% aliphatische Kohlenwasserstoffe (natürliche Orangenschalen-Terpene), >=5% <15% nichtionische Tenside (Emulgator auf pflanzlicher Basis und Zuckertenside). Enthält: Limonene, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol, Farnesol. Weitere Inhaltsstoffe: Ethanol, Kräuterextrakt.

Skład PL: >= 30% węglowodory alifatyczne (naturalne terpeny ze skórki pomarańczy), >=5% <15% tensydy niejonowe (emulgator roślinny i tensydy cukrowe). Zawiera: limonen, cytral, linalol, cytronelol, geraniol, farnezol. Pozostałe składniki: etanol, wyciąg ziołowy.

UWAGA:

Płyn zawiera: terpeny ze skórki pomarańczowej, alkohole C12-14 etoksylowane.

Produkt jest cieczą łatwopalną i się ulatnia. 

Choć jest on pochodzenia naturalnego, jest wysoko skoncentrowany i jego połknięcie bądź przedostanie się do dróg oddechowych może grozić śmiercią. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcje alergiczne skóry i ciężkie uszkodzenia oczu. Działa długotrwale w skutkach i bardzo toksycznie na organizmy wodne

Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci. Na wypadek zaistnienia potrzeby zasięgnięcia pomocy medycznej, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Unikać uwolnienia do środowiska. Pozostałości zawartości i pojemnik utylizować zgodnie z przepisami.

Stosować przy użyciu rękawic ochronnych. Pamiętać o ochronie oczu i twarzy.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć bądź lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.
W PRZYPADKU ZANIECZYSZCZENIA OCZU: Przez kilka minut ostrożnie płukać oczy wodą. Jeśli to możliwe, wyjąć ewentualne soczewki kontaktowe i kontynuować płukanie. Pozostałości zawartości i pojemnik utylizować zgodnie z przepisami.

GHS02GHS05GHS07GHS08GHS09

 

Produkt certyfikowany przez: 

veg_soc.jpg 

Informacje dodatkowe: Produkt wegański. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera technologii genetycznych, składników pochodzenia petrochemicznego, fosforanów, chlorowych wybielaczy, wybielaczy optycznych, syntetycznych barwników, konserwantów czy substancji zapachowych. 

AlmaWin to ekologiczne, przyjazne środowisku środki czystości o delikatnym zapachu, przeznaczone do prania, zmywania naczyń oraz sprzątania, o doskonałej jakości i efekcie czyszczącym. Aktywne składniki myjące na bazie tłuszczów i olejów roślinnych oraz najwyższej jakości surowce naturalne bez dodatku wypełniaczy, fosforanów, wybielaczy optycznych, chloru, parabenów, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników czy konserwantów sprawiają, że produkty AlmaWin są wyjątkowo przyjazne dla skóry i nie obciążają środowiska naturalnego, ulegając całkowitej biodegradacji. AlmaWin nie stosuje technologii genetycznych ani nie wykonuje testów na zwierzętach. 

Producent: AlmaWin® Reinigungskonzentrate GmbH, Niemcy.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

AlmaWin Olejek pomarańczowy do trudnych zabrudzeń EXTRA MOCNY

AlmaWin Olejek pomarańczowy do trudnych zabrudzeń EXTRA MOCNY

Produkty powiązane