Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

BIOMANIA.PL - GALERIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH oraz EKOLOGICZNYCH PRODUKTÓW DLA CAŁEJ RODZINY.

KUPUJ W JEDNYM MIEJSCU Z WYSYŁKĄ GRATIS OD 199,99 zł (sprawdź też opcje tańszej wysyłki).

Ze względu na specyfikę produktów nie magazynujemy towaru. Do każdego zamówienia produkty sprowadzane są od importerów i producentów, aby miały jak najdłuższe daty ważności. Jest więc to z korzyścią dla Państwa, ponieważ kosmetyki są świeże, co jest bardzo istotne przy kosmetykach naturalnych. Czas realizacji waha się od 2 do 5 dni roboczych, ale może zająć od 5 do 14 dni.

Korzyści z zamawiania w sklepie z dużą ofertą produktów:  

TWOJE ULUBIONE MARKI W JEDNYM MIEJSCU - oferta ciągle rośnie i zmienia się! 

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE ZA KILKA WYSYŁEK Z RÓŻNYCH SKLEPÓW - kupuj w jednym miejscu to, co miałbyś kupić w kilku innych.

STANDARDOWY CZAS WYSYŁKI 2-7 DNI - orientacyjny czas potrzebny nam na sprowadzenie danego produktu podajemy na jego karcie (wyrażony w dniach roboczych). Jest to z reguły 2-7 dni roboczych, ale czasem 7-14 dni - to zależy też od naszych dostawców i ich pracy. Zdarza się także, że produkt/produkty od jednego dostawcy możemy nadać niezwłocznie w opcji dropshipping (bezpośrednio od dostawcy do Państwa, z ominięciem naszego magazynu). Może też wystąpić sytuacja braku produktu w danym tygodniu, a będzie uzupełniony za kilka dni i wtedy czas realizacji wydłuży się o te kilka dni (nie zajmie to dłużej niż 14 dni, a jeśli miałoby zająć, to w takim przypadku zostaną Państwo poinformowani lub reszta zamówienia zostanie nadana, a ten brak doślemy na nasz koszt drugą przesyłką). Zazwyczaj dostawy towarowe odbieramy w środy, więc najkrótszy czas realizacji będą miały zamówienia złożone we wtorek do godziny 10:00, a najdłuższy te złożone we wtorek po tej godzinie (ale nie jest to regułą, bo często mamy też kolejne dostawy na przykład w piątki).

AKTUALNE PROMOCJE PRZEDSTAWICIELI DANEJ MARKI - na stronie głównej są ukazane banery promocyjne, a także opisujemy promocje na podstronie "Promocje i rabaty". Pamiętaj, że promocje są ważne do określonego momentu lub do wyczerpania zapasu i nie mamy na to wpływu.

DODATKOWE PROMOCJE ORGANIZOWANE PRZEZ SKLEP - sprawdzaj stronę główną i zakładkę "Promocje i rabaty" - tam w każdym miesiącu kilka razy podajemy hasła rabatowe.

WYPRZEDAŻE TOWARU ZE STANU - okazyjne ceny na produkty, które mamy w naszym magazynie. Staramy się nie magazynować towaru, jednak czasem zdarzają się sytuacje, gdy musimy wziąć większą ilość w zamówieniu lub klient zwróci swoje zakupy. Wówczas taki towar wystawiamy w okazyjnej cenie, aby jak najszybciej go sprzedać, łap te okazje (CZYŚCIMY MAGAZYN).

KOMENTUJ ZAKUPIONE PRODUKTY I ODBIERAJ RABATY - przejdź na podstronę "Zostaw komentarz" i zapoznaj się z zasadami tej promocji.

DARMOWE DOSYŁANIE PRODUKTÓW CZASOWO NIEDOSTĘPNYCH - jeśli danego produktu aktualnie nie ma na stanie u importera/producenta, to nadamy resztę Twojego zamówienia, a ten produkt doślemy na nasz koszt, gdy tylko będzie dostępny. Czasem musimy uzgodnić z Tobą postępowanie i za Twoją zgodą zwrócić Ci pieniądze lub wysłać zamiennik, jeśli produkt okaże się długotrwale nieosiągalny, a dostawca nie poinformuje nas o tym wcześniej. Jest to specyfika branży kosmetyków i produktów naturalnych - czasem producenci nie mają odpowiedniej partii surowca do ich produkcji.

JASNA INFORMACJA O PRODUKTACH Z MAGAZYNU LUB CZASIE ICH SPROWADZENIA - na karcie produktu pod jego ceną widnieje napis "Stan:"

  • jeśli obok jest napisane np. "2-7 dni" to znaczy, że produktu nie ma w naszym magazynie, ale zostanie dla Państwa niezwłocznie sprowadzony z magazynu dystrybutora (podane dni robocze dotyczą dostawy do naszego magazynu)
  • jeśli obok jest napis "ilość z magazynu wysyłka 24h" to znaczy, że towar mamy na stanie, a jego ilość jest podana poniżej, np. "1 dostępny" (ten produkt możemy nadać do Państwa tego samego lub następnego dnia roboczego - zależnie od pory doby oraz sposobu dostawy).

Prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienie może się składać z produktów z magazynu oraz spoza magazynu i w takim przypadku zostanie skompletowane.

Jeśli produkty spoza naszego magazynu są także niedostępne u dystrybutorów, to poinformujemy o tym Państwa w odrębnej korespondencji podając przewidywany czas dostawy i ustalając dalsze postępowanie lub zadecydujemy o darmowym dosłaniu brakującego produktu, gdy tylko się pojawi u dostawcy. Prosimy pamiętać, że towary z naszej oferty są unikatowe w skali rynku i ich importerzy często sprowadzają małe ilości lub sami producenci produkują małe partie, co za tym idzie zdarzają się sytuacje, gdy danego produktu nie ma czasowo na rynku. Niestety o niektórych brakach dowiadujemy się dopiero w chwili składania zamówienia u danego dostawcy (i niezwłocznie informujemy o tym Klienta lub wysyłamy pozostałe produktu, a brakujący dosyłamy na nasz koszt).  

ZAMIANY - ekologiczne podpaski, tampony i wkładki higieniczne oraz wata, płatki kosmetyczne, patyczki kosmetyczne itp. (nie dotyczy pieluch) - Uwaga: przy brakach rynkowych zastrzegamy możliwość zamiany na produkt innej marki o tych samych parametrach.

DO KAŻDEJ PACZKI DODAJEMY PRÓBKI KOSMETYKÓW I ULOTKI - z każdym zamówieniem otrzymasz próbkę/próbki i ulotki eko kosmetyków. Ich ilość zależna jest od wielkości Twojego zamówienia oraz od ilości materiałów reklamowych, jakie otrzymaliśmy od dostawców. W sporadycznych przypadkach, gdy Twoja paczka jedzie bezpośrednio od dostawcy, może się zdarzyć, że nie będzie zawierała próbek.