Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Aktualności

Informacje

Jak co roku o tej porze informujemy, że mogą występować przerwy w dostawach towarowych do naszej firmy - spowodowane urlopami u naszych dostawców oraz w firmach producentów. Jeśli w tych dniach zamówią Państwo produkty od wskazanych poniżej dostawców, to czas oczekiwania wydłuży się - zostaną zrealizowane po urlopie dostawców (ewentualnie, jeśli będzie to duże zamówienie, a brakować będzie 1-2 produktów, to zrealizujemy je dwiema wysyłkami). Będziemy Państwa w tym miejscu informować o zaplanowanych przerwach w pracy naszych dostawców:

26.06. - 10.07.2019 urlop u dostawcy: LaSaponaria, Neve, Biokroll, Verdesativa.

26.06. - 05.07.2019 urlop u dostawcy: Lavera, martina Gebhardt, Sylveco, Almawin, Logona, Eubiona, Florascent, Urtekram, Neobio i kilku innych marek.

Informujemy ponadto, że w okresie letnim mogą występować ogólne opóźnienia w dostawach wynikające z urlopów części pracowników w firmach naszych dostawców oraz w firmach spedycyjnych. Nie mamy na to wpływu. Realizacja może wydłużyć się z tego powodu nawet o 2-3 dni robocze.

Uwaga: W DNIACH 27.06.2019 - 05.07.2019 URLOP w naszej firmie. Brak bieżącego kontaktu oraz wysyłek. Na ten czas zostawimy Państwu wyższy rabat, aby zrekompensować naszą nieobecność i dłuższe oczekiwanie na zakupy (informacja podstrona "Promocje i rabaty"). Ostatnie zamówienia zrealizujemy dnia 26.06.2019, więc będą to zamówienia od Państwa złożone do dnia 25.06.2019 do godziny 10:00. Kolejne zamówienia zrealizujemy po naszym urlopie. 

PROMOCJE 

Wszystkie aktualnie obowiązujące promocje w sklepie z kosmetykami naturalnymi Biomania.pl opisane są szczegółowo na podstronie Promocje i rabaty. Zapraszamy do skorzystania z nich - są przecież specjalnie dla Was!

NOWOŚCI, zmiany w ofercie, komunikaty:

30.04.2019

Dezodoranty Schmidt`s zmieniają pojemność z 92 g na 75 g. Może się zdarzyć, że nie zdążymy zmienić gramatury w opisie, ponieważ u dostawcy są jeszcze dostępne stare pojemności, które zostają stopniowo zamienione na jedną pojemność 75 g . Tym samym z oferty wychodzą wszystkie małe pojemności (19,8 g oraz 56,7 g).

10.01.2019

Seria kosmetyków do makijażu marki Lavera zmienia się. Wkrótce wszystkie produkty zyskają nowe opakowania lub nowe formuły. Może się zdarzyć, że zamówiony kosmetyk będzie w opisie/zdjęciach na stronie jeszcze "stary", a w nowej dostawie dotrze już do nas jego nowa odsłona. Dotyczy to np. podkładów, pomadek, cieni.

15.08.2018

Zyskaliśmy nowe rozwiązanie techniczne - Certyfikat SSL czyli narzędzie poświadczające wiarygodność naszej domeny. SSL jest gwarantem zachowania poufności danych i całej komunikacji.

14.08.2018

Perfumy Florascent w opakowaniach innych niż 15 ml będą dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Docelowo cała oferta będzie miała zmienione opakowania na 15 ml. Może się zdarzyć, że nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia na wycofywane pojemności. Za utrudnienia przepraszamy. 

21.06.2018

InPost oraz przelewy24 są już wprowadzone - zapraszamy do wybierania także tych usług.

07.06.2018

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w ciągu miesiąca zostaną uruchomione przelewy24 jako dodatkowa forma płatności, a także zostanie dodana opcja wysyłki InPost (kurier i paczkomaty) do opcji dostawy. Będziecie więc mogli Państwo wybierać pomiędzy przelewem, pobraniem a szybką płatnością oraz między dostawą DPD, Pocztą i InPostem. W pierwszych dniach funkcjonowania InPost i przelewy24 w naszym sklepie mogą wystąpić problemy natury technicznej, które natychmiast będziemy rozwiązywać.

10.05.2018

Uwaga: szampony So Bio w starych opakowaniach dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów. Jeśli już się skończą, to wyślemy szampony z nowej serii - odpowiadające im działaniem.

15.04.2018

Jak co roku o tej porze zaczynają się braki w kosmetykach przeciwsłonecznych, niestety nie mamy na to wpływu. Jeśli zdarzy się sytuacja, że wybranego produktu nie będzie czasowo u naszego dostawcy natychmiast skontaktujemy się z Państwem podając zamienniki lub czas oczekiwania na pierwotnie zamówiony produkt.

10.05.2017

Marka Sante wprowadza nową linię kosmetyków kolorowych. Stara linia będzie dostępna do wyczerpania zapasów producenta (może się zdarzyć, że kosmetyku już nie będzie).

29.05.2015

Polecamy artykuł o kosmetykach naturalnych dla niemowląt i dzieci: KLIK

________________________________________________________________________                                  

31.01.2011

Nasza firma działa w handlu internetowym od 2007r. Zdrowym stylem życia interesujemy się od lat, starając się wybierać dla siebie bezpieczne produkty zarówno do jedzenia, jak i do pielęgnacji, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi kosmetycznymi odkryciami, stąd kolejny krok - BIOmania.pl :) Zapraszamy!