Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: Lavera

Lavera to jedna z najważniejszych marek dla wielu z wielbicieli ekologicznej i naturalnej pielęgnacji

Lavera to z języka łacińskiego „prawda”, zaś nazwa marki nie została wybrana przypadkowo. Firma będąca producentem marki LAVERA Naturkosmetik została założona w 1987 roku i od początku swojego istnienia stawia na Naturę, spełniając najsurowsze kryteria wystosowane dla kosmetyki naturalnej i określone przez BDIH (Bundesverband der Industrie- und Handelsunternehmen) – niemieckie stowarzyszenie ponad 440 producentów i dystrybutorów kosmetyków, suplementów diety, leków i zdrowej żywności. Wszystkie kosmetyki Lavera są testowane i certyfikowane przez niezależny instytut produktów ekologicznych IMO Control.


Lavera korzysta z ponad 300 surowców roślinnych, które w 2/3 pochodzą z kontynentu europejskiego, zaś w pozostałej części z reszty świata. 
Na drodze możliwie najbardziej wysublimowanych procesów produkcyjnych Lavera stosuje w pierwszej kolejności surowce pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych bądź z certyfikowanych dzikich zbiorów, odpowiednio oznakowanych gwiazdką (*) na opakowaniu produktu końcowego.


Gwarancja jakości Lavera oraz przystępnej ceny w sklepie Biomania.pl!  • 100% naturalnych substancji zapachowych, barwiących i konserwujących
  • 100% czystych, organicznych olejów, substancji i wyciągów roślinnych
  • 100% przyjaznych skórze emulgatorów i tensydów roślinnych
  • kosmetyki w 100% wolne od silikonów, parafiny i olejów mineralnych
  • kosmetyki nie testowane na zwierzętach, zgodnie z wytycznymi stowarzyszenia BDIH oraz NATRUE
  • kosmetyki testowane dermatologicznie i oftamologicznie  • u nas w sklepie cała oferta marki Lavera w przystępnych cenach i dodatkowo bardzo często w super promocjach!

Kosmetyki naturalne Lavera to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek wśród konsumentów! Cała oferta w sklepie Biomania.pl


Klienci naszego sklepu internetowego Biomania.pl mogą wybierać w naturalnych kosmetykach Lavera z wielu serii: do opalania (Sun Sensitive), dla dzieci (Baby&Kinder) dla alergików (Neutral), do różnych typów cer, do włosów, dla mężczyzn oraz w dużej ofercie kolorówki (Trend Sensitive).

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 224 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 224 elementów