Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: huangjisoo

Marka huangjisoo - duma jej twórczyni, Dr Huang Ji-So


Huangjisoo to wybitna marka naturalnych kosmetyków, pochodząca z Korei i słynąca z bezkompromisowego podejścia do pielęgnacji skóry. Stworzona przez Dr Huang Ji-Soo (stąd nazwa marki) w Dr Hwang Beauty Lab z misją "Naturalism + Modern Technology" oraz "Ecology science lifestyle beauty brand". Marka K-Beauty, która łączy naturę, zwłaszcza botanikę, z najnowocześniejszą technologią hołdując swojej zasadzie "reinterpretujemy witalność i bogactwo energii jaką dysponuje natura w najnowocześniejszą zaawansowaną technologię do tworzenia naturalnej, botanicznej pielęgnacji skóry". Dla Dr Huwang marka huangjisoo, której w 2011 roku dała swoje nazwisko, stanowi Jej osobistą obietnicę, że produkty i filozofia tej marki zawsze będą uczciwe i prawdziwe. Właśnie za te wartości kosmetyków Dr Huang ręczy swoim nazwiskiem i swoją twarzą.Kosmetyki posiadają certyfikat EWG VERIFIED™, który gwarantuje spełnienie bardzo restrykcyjnych norm w zakresie bezpieczeństwa dla zdrowia oraz transparentności produkcji certyfikowanego produktu:


  • produkt nie może zawierać żadnych składników z listy "nieakceptowalnej" przez EWG pod kątem zdrowia, eko-toksyczności i zanieczyszczeń jakiegokolwiek składnika produktu

  • certyfikacja oznacza pełną transparentność - wszystkie składniki muszą być wymienione na liście składników na opakowaniu i musi być określone ich pochodzenie (np. składnik zwykle wymieniony na liście jako "parfum" - zapach - musi zawierać pełną listę składników)

  • producent musi stosować procedury GMP (Good Manufacturing Practice) w całym procesie produkcji oraz poddawać się restrykcyjnym kontrolom przestrzegania ich standardów

To chyba pierwsza marka w ofercie sklepu Biomania.pl, która posiada ten certyfikat. Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wam spodobają się same eko kosmetyki od huangjisoo.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów