Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: Bio Happy

Włoskie kosmetyki naturalne w dobrej cenie

Przedstawiamy nową markę certyfikowanych kosmetyków, główne założenia jej twórców to innowacja oraz kreatywność. Wszystkie produkty mają cudowne naturalne zapachy, są bezpieczne do stosowania, a dzięki nim chwile spędzone w łazience będą bardzo miłe.

Marka kosmetyków naturalnych Bio Happy to pięć różnych linii do pielęgnacji ciała i higieny z harmonijnym połączeniem żywych, upajających, pysznych zapachów: 

• FIZZYLIME
• FRUIT COCKTAIL
• FLEUR DE SEL 
• GREENWOOD
• SENSUAL
• WELL –BEING

Produktem, który pokochasz są wyjątkowe i delikatne żele pod prysznic, z organicznymi środkami powierzchniowo czynnymi, o właściwościach nawilżających i ze składnikami dermo-kompatybilnymi. Dbają i pielęgnują każdy rodzaj skóry, nawet najbardziej wrażliwą.
Produkty Bio Happy to innowacyjne formuły, które spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria dla kosmetyków naturalnych.
Zapachy kosmetyków Bio Happy powstają w Grasse i są tworzone przez mistrzów perfumeryjnych - francuską firmę , która od wieków specjalizuje się w luksusowych perfumach. Zapachy są tworzone w 100% z naturalnych i organicznych surowców, takich jak olejki eteryczne i ich pochodne (uzyskiwane tylko metodami fizycznymi jak destylacja czy tłoczenie na zimno).


Sklep Biomania.pl poleca kosmetyki naturalne Bio Happy!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów