Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: Wooden Spoon

Wooden Spoon – produkty o zawartości do 100% składników organicznych


Wooden Spoon – produkty o zawartości do 100% składników organicznych


Miłość do ludzi i wysoka odpowiedzialność etyczna – to podstawy na których zbudowano markę Wooden Spoon i wszystkie produkty. Wooden Spoon  to kosmetyki najbardziej jak to tylko możliwe czyste oraz najbardziej jak tylko to możliwe naturalna pielęgnacja skóry.


Wooden Spoon łączy surowe i nieprzetworzone oleje organiczne z drogocennymi ekstraktami ziołowymi, które nie tylko sprawiają, że czujemy się inaczej, ale także efektywnie pomagają utrzymać skórę zdrową, promienną i nieodparcie miękką.


Stosuje przyjazne środowisku technologie produkcji, dla maksymalnej ochrony naturalnych składników zawartych w surowcach.


Wooden Spoon to nie tylko nazwa marki – to cała filozofia życia. Wierzymy w synergię Natury i ludzi, i że im więcej zachowujemy  i dbamy o skarby Natury, tym więcej ich z powrotem otrzymamy.


Inicjatywy


Jesteśmy firmą wytwarzającą 0 odpadów. Wszystkie nasze produkty uboczne lub materiały, których nie zużyjemy są wysyłane do recyklingu.


Organizujemy eventy „bliżej natury” dla społecznie poszkodowanych dzieci i rodzin.


Inicjujemy profesjonalne wyzwania wśród studentów i uczniów, z wykształceniem o profilu kosmetycznym. Promujemy zdrowe formuły i innowacje. 


Nasze tajemnice


Ważne jest co jest w środku naszych kremów, serum, olejków, maseł czy balsamów do ust, ale równie ważne jest to czego tam nie ma.


NIE


Silikonów, PEGów


GMO


Kolorantów


Konserwantów


Syntetycznych składników


Pochodnych przemysłu petrochemicznego


Syntetycznych zapachów


 


TAK


100% naturalne, 100% prawdziwe


Organiczne masła i oleje


Organiczne olejki eteryczne


Organiczne ekstrakty z ziół


Łagodna technologia produkcji


Efektywne formuły


Czyste odżywienie skóry i włosów


 


Idealne produkty dla całej rodziny.


Produkty są certyfikowane przez bardzo surową organizację Soil Association.


 


Przy produkcji naszych kremów, serum, olejków, maseł czy balsamów do ust nie używamy wody i nie rozcieńczamy składników. Każdy produkt jest tworzony z organicznych maseł i olejków, wosku pszczelego i ekstraktów ziołowych.


Nie podgrzewamy maseł do temperatury powyżej 38% aby  nie utracić nic z ich wartości.


Produkujemy regularnie, małymi partiami aby zachować świeżość produktów.


I przede wszystkim bez chemii, składników syntetycznych czy pochodnych przemysłu petrochemicznego.


NASZE SZAMPONY I ODŻYWKI


Wyspecjalizowana i certyfikowana organiczna linia pielęgnacyjna do włosów i skóry głowy łącząca potężne ziołowe ekstrakty i odżywcze oleje.


Wierzymy, że natura jest w stanie dostarczyć efektywnych rozwiązań aby przywrócić zdrowie włosom i skórze głowy. Dlatego w szamponach i odżywkach Wooden Spoon zastosowano wysokie stężenia naturalnych substancji aktywnych – ziołowych ekstraktów i olei. Zapachy pochodzą tylko z naturalnych olejków eterycznych.


Linia szamponów  i odżywek Wooden Spoon sięga po wzorce z tradycyjnej i dawnej pielęgnacji włosów, łącząc ją z nowoczesną technologią i wiedza na temat składników naturalnych, które rzeczywiście mają wpływ na stan włosów i skóry głowy. Wszystkie szampony zawierają ponad 75% certyfikowanych składników organicznych. Podobnie odżywki zawierają ponad 74 % certyfikowanych organicznych składników, wysokie stężenia substancji aktywnych aby chronić włosy przed przedwczesnym starzeniem, wysychaniem, zapobiegać rozdwajaniu się  końcówek


Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów