Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: BIO2YOU

BIO2YOU jest marką certyfikowanych przez ICEA, jedną z Waszych ulubionych w sklepie Biomania

BIO2YOU jest marką certyfikowanych przez ICEA, czyli organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych z segmentu premium, stworzonych i opracowanych na Łotwie, a produkowanych w renomowanej włoskiej fabryce firmy Cosmofarma.
BIO2YOU to linia kosmetyków organicznych z głównym składnikiem - rokitnikiem. Kosmetyki są całkowicie naturalne, nie zawierają alkoholu, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego.
Rokitnik, a także cenne, najwyższej jakości naturalne ekstrakty i oleje oraz najnowocześniejszy pogromca zmarszczek – Argirelina i Kwas hialuronowy posiadają silne właściwości zapobiegające procesom starzenia się skóry.
Rokitnik sam w sobie jest wyjątkowy, a o jego cudownych właściwościach można wiele poczytać w Internecie. Oto skrót najważniejszych informacji o potędze rokitnika: zawiera 190 aktywnych biologicznie składników, takich jak: 14 witamin, 4 prowitaminy, 18 aminokwasów, wiele antyoksydantów, kwasy Omega 3-9 i inne. Rokitnik jest nazywany ELIKSIREM MŁODOŚCI, ponieważ regeneruje i odbudowuje komórki organizmu oraz zapobiega wielu związanym z wiekiem chorobom. Unikalne właściwości i działanie rokitnika są szeroko opisywane przez lekarzy w piśmiennictwie medycznym, a naukowcy potwierdzają, że rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie.


Kosmetyki BIO2YOU są prawdziwie naturalne, nie zawierają alkoholu, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego. Zawierają natomiast skuteczne składniki przeciw starzeniu się skóry! Idealne dla kobiet od 35 roku życia wzwyż. Polecamy! Biomania.pl


 


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów