Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: Sante Naturkosmetik

Żyć w zgodzie z naturą

SANTE NATURKOSMETIK to firma spełniająca najwyższe wymagania nowoczesnego, naturalnego i szczególnie przyjaznego skórze kosmetyku. Odpowiednie proporcje roślinnych składników aktywnych i pielęgnujących, połączone z najnowszą wiedzą z zakresu kosmetologii, zapewniają otrzymanie długotrwale działających kosmetyków pielęgnujących i ochronnych.


W kosmetykach SANTE Naturkosmetik nie są stosowane żadne składniki ze znanymi alergenami. Szczególna uwaga zwracana jest na czystość i brak działania uczulającego stosowanych składników. Dlatego kosmetyki te są specjalnie polecane dla skóry wrażliwej i mającej skłonności do alergii. Przyjemne, przynoszące ulgę działanie wszystkich produktów oraz wygoda ich stosowania jest kontrolowane i potwierdzane regularnie w badaniach prowadzonych na ochotnikach przez towarzystwo dermatologiczne.


Wszystkie produkty są wytwarzane z zastosowaniem wysokich kryteriów jakości. Należą do nich troskliwy wybór surowców i przetwarzanie z utrzymaniem ich właściwości, jak również przyjazne środowisku opakowania i sumienne kontrole jakości.


Respektujemy wymagania środowiska, angażujemy się w jego ochronę, jak również w ochronę zwierząt.


„Kontrolowany Kosmetyk Naturalny”


Obok licznych oznakowań produktów SANTE znakiem Ökotestu, dzisiaj większość spełnia wymagające kryteria dla „Kontrolowanego Kosmetyku Naturalnego” według przepisów BDIH.


Cały katalog kryteriów dla „Kontrolowanego Kosmetyku Naturalnego według BDIH” możecie Państwo przeczytać na stronach internetowych: www.kontrollierte-naturkosmetik.de lub wprowadzając w wyszukiwarkę hasło BDIH.


Kosmetyki SANTE to gwarancja wysokiej jakości, z zachowaniem rygorystycznych procedur w trakcie całego procesu produkcyjnego. Receptury kosmetyków oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach, takich jak oleje i woski roślinne,  ekstrakty ziołowe, wody kwiatowe, a także olejki eteryczne. Wszystkie te składniki pochodzą z kontrolowanych upraw biologicznych lub z dzikich stanowisk.


  • Certyfikat BDIH i NaTrue

  • Ekstrakty i oleje z certyfikowanych upraw organicznych

  • Bez syntetycznych barwników, zapachów i konserwantów

  • Bez substancji ropopochodnych

  • Dla VEGAN, bez glutenu i laktozy

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 176 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 176 elementów