Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: Florascent

Firma Florascent jest manufakturą perfumeryjną tworzącą kolekcje naturalnych szlachetnych perfum

Firma Florascent jest manufakturą perfumeryjną, która tworzy niesamowite kolekcje szlachetnych, a przy tym naturalnych perfum w oparciu o XVII - wieczną tradycję sztuki tworzenia zapachów. Brzmi bardzo ciekawie, prawda? Ta tradycja zobowiązuje markę do stosowania wyłącznie cennych, naturalnych esencji kwiatowych i samodzielnie robionych maceratów z wonnych roślin. Dzięki wyjątkowym i efektywnym procesom destylacji i ekstrakcji surowce do produkcji perfum zachowują swoją naturalność i absolutnie niezafałszowaną emanację. Obok wiedzy i tradycyjnych metod produkcji wymagane jest do stworzenia naturalnych perfum ogromne doświadczenie i umiejętność obchodzenia się z rzadkimi i wartościowymi surowcami. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie kreatora perfum i wszechstronna wiedza o naturalnych esencjach pozwalają Ronaldowi Tentunian tworzyć charakterystyczne zapachy. Cały proces napełniania buteleczek, a nawet ich zamykania i pakowania w oznaczone marką Florascent kartoniki jest wykonywany wyłącznie ręcznie. Perfumy, wody toaletowe, zapachy do pomieszczeń tworzone są z surowców naturalnych i przechodzą wymagany dla uzyskania absolutnej perfekcji zapachowej okres leżakowania.


WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT WARUNKÓW ZAKUPU I ZWROTU TOWARU MARKI FLORASCENT:


Informujemy, że perfumy Florascent jako markę ekskluzywną wysyłamy tylko po wybraniu opcji zapłaty z góry za zamówienie (przelew lub szybka płatność internetowa).


Uwagi na temat odsyłania produktu Florascent w ramach zwrotu towaru (należy spełnić oba te warunki, abyśmy mogli przyjąć zwrot):


  1. Przed pierwszym użyciem kilka rozpyleń powinno być "pustych", podobnie jak w kremach z dozownikami airless. Tylko wówczas kolejny nabywca będzie miał pewność, iż otrzymuje produkt nieużywany, a i zostanie zachowany odpowiedni okres trwałości.

  2. Również opakowanie nie powinno nosić śladów użycia.

Zachęcamy do zakupu próbek, jeśli chcą Państwo poznać zapachy naturalnych perfum Florascent.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów