Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

regulamin sklepu internetowego

Lista produktów producenta: SO BiO étic

SO BIO etic wykorzystuje bioróżnorodność w służbie najpiękniejszej wśród wszystkich kreacji – kobiecie.

Marka So BIO etic została stworzona, aby dbać o ciała kobiet, mężczyzn i dzieci w sposób naturalny, a przy tym nie szkodzić naturze. Starannie projektują nawet opakowania, aby były łatwe w użytkowaniu. Zapachy są piękne i naturalne, aby dawać swojego rodzaju aromaterapię przy ich stosowaniu. Wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla wszystkich typów skóry.


Produkty SO BiO étic® są ceryfikowane przez ECOCERT, spełniają również wymogi karty Cosmebio.


Marka So BIO stawia na badania i dalszy rozwój, więc w każdym roku przybywa w ich ofercie kosmetyków naturalnych na najwyższych światowym poziomie. Ponadto szanują przyrodę i zwierzęta, a także ludzi - co bardzo ważne i niestety nie zawsze przestrzegane przy produkcji konwencjonalnych masowych kosmetyków. Po prostu nie wystracza im bycie marką ekologiczną, chcą być także marką etyczną. I są, na każdym poziomie.

Kryteria wyboru:
- wiele ekstraktów wybrano ze względu na ich efektywność, z poszanowaniem środowiska (zachowanie bioróżnorodności, procesy pozyskiwania bez szkód dla ekosystemu)
- stosowanie się do standardów ECOCERT oraz COSMEBIO (95% składników roślinnych to składniki organiczne)
- formuły wolne od parabenów, glikoli, estrów, fenoksyetanolu, silikonu, parafiny i wszystkich innych składników podejrzewanych o szkodzenie zdrowiu
- produkty nie testowane na zwierzętach


1% dla Planety - So BIO nalezy do tej grupy biznesów oraz marek, które zobowiązały się przeznaczać przynajmniej 1 % rocznego obrotu na ochronę środowiska.


Wato być etycznym i warto sięgać po produkty takich marek jak So Bio. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki w sklepie Biomania.pl

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 144 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 144 elementów