Zapach

Producenci

Najczęściej kupowane

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny drzewo herbaciane 10ml

Nowy produkt

2-7 dni więcej informacji

39,90 zł brutto

14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny (czytaj).
Na karcie produktu określono orientacyjny czas jego sprowadzenia.
Dostawa gratis od 199,99 zł (spedytor wybrany przez sklep)
Tańsza wysyłka od 99,99 zł (także odbiór w punkcie)
Odnośniki do Regulaminu i stron informacyjnych na dole sklepu.

Więcej informacji

Olejek eteryczny drzewo herbaciane jest stosowany na wszelkiego rodzaju problemy bakteryjne i wirusowe, ma także działanie przeciwpasożytnicze i przeciwgrzybicze. Klasycznie jest stosowany wszelkiego rodzaju problemy skórne takie jak trądzik, ropnie, opryszczki, grzybice, infekcje moczowe, grzybicze, bronchit, wrzody, zapalenie zatok, zapalenie gardła, zapalenie ucha, ukąszenia komarów.

Stosowanie
Zmieszać 3 krople olejku z drzewa herbacianego z 2 kroplami  oleju z róży muskat i stosować na problematyczne miejsca na skórze (np. zaatakowane przez grzybicę) 
Dyfuzja: stosować zgodnie z instrukcją na dyfuzorze. Po rozpyleniu w powietrzu olejek będzie oczyszczał powietrze i poprawiał nastrój.
Dyfuzja: (np. W rozcieńczeniu z olejami bazowymi może być stosowany do masażu klatki piersiowej  i pleców, może być również stosowany do dyfuzji.

Skład
Melaleuca alternifolia *
*z rolnictwa ekologicznego
Pochodzenie: Australia

Środki ostrożności:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat i kobiet w ciąży lub karmiących. Nie stosować na skórę przed ekspozycją na słońce. Nie stosować na skórę w czystej postaci.

Ważne:
Informacje na temat olejków eterycznych za pośrednictwem tej strony są wydawane dla celów informacyjnych. Nie mogą w żaden sposób zastąpić porady udzielonej przez lekarza. Jeśli chcesz stosować olejki eteryczne do użytku terapeutycznego lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat olejków eterycznych, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywanie: Olejki eteryczne, szczególnie po otwarciu, należy przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, nienasłonecznionym i chłodnym miejscu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny drzewo herbaciane 10ml

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny drzewo herbaciane 10ml