Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.
Zrozumiałem/am

 
Kosmetyki naturalne dla dzieci

EKO Erotyka (+18)

Biomania na FB

Producenci

Producenci

Mamy 408 producentów.

 • Lansinoh

  Firma Lansinoh posiada w swojej ofercie produkty skierowane do matek karmiących piersią

  ...

  Firma Lansinoh istnieje na rynku od 1984 roku. Działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych by w ciągu 24 lat zaistnieć na 50 rynkach światowych. Marka Lansinoh jest znana i ceniona od wielu lat a produkty Lansinoh są wybierane przez rodziców na niemal wszystkich kontynentach świata. 

  Firma Lansinoh posiada w swojej ofercie produkty skierowane do matek karmiących piersią:

  - Lanolinę –  w postaci kremu w tubkach o pojemności (10 g, oraz 56 g).

  - Wkładki laktacyjne jednorazowego użytku (opakowania: 24 szt, 36 szt oraz 60 szt)

  - Laktatory manualne

  - Woreczki (torebki do przechowywania pokarmu)

  - Butelki do przechowywania pokarmu

  - Chusteczki nawilżające z lanoliną Lansinoh do pielęgnacji skóry

  - LatchAssistTM – Asystent laktacyjny

  - Laktatory elektryczne na dwie piersi AffinityTM

  - Diaper Rash – krem zapobiegający odparzeniom skóry


  rozwiń opis


 • Lavera

  NASZE NATURALNE KOSMETYKI MAJĄ NATURALNE PRIORYTETY

  ...

  NASZE NATURALNE KOSMETYKI MAJĄ NATURALNE PRIORYTETY

  1. Czerpiemy z natury
  - kosmetyki naturalne Lavera zawierają składniki pochodzące z roślin (w większości z upraw ekologicznych)
  - kosmetyki naturalne Lavera nie zawierają surowców pochodzących z ropy naftowej, sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. 
  - kosmetyki naturalne produkowane są zgodnie z wytycznymi kontroli produkcji kosmetyków naturalnych stosowanymi przez Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków BDIH (Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej).
  - posiadamy certyfikaty IMO Control (Instytutu Ekologii) i INAC GmbH (Instytutu Certyfikującego Uprawy Ekologiczne)
  2. Dobra tolerancja kosmetyków naturalnych:
  - seria Neutral oferuje całościowy program pielęgnacji skóry alergicznej
  - Baby & Kinder Neutral jest przeznaczony dla szczególnie wrażliwej i alergicznej skóry niemowląt i dzieci.
  - Dobra toleracja kosmetyków naturalnych Lavera potwierdzona jest testami na ochotnikach posiadających nadwrażliwą skórę (kosmetyki nie są testowane na zwierzętach).
  3. Dobry kosmetyk to skuteczny kosmetyk
  - W kosmetykach naturalne Lavera używane są na przykład roślinne liposomy redukujące zmarszczki i poprawiające strukturę skóry, kwasy hialuronowe poprawiające nawilżenie skóry.
  - Efekt stosowania kosmetyków naturalnych Lavera utrzymuje się dłużej niż kosmetyków konwencjonalnych, ponieważ skóra otrzymuje substancje naturalne, wspierające jej naturalny system ochronny i naturalne procesy naprawcze.
  4. Naturalnie innowacyjni
  - Kosmetyki naturalne  Lavera jako pierwsze na świecie zawierały 100% mineralną ochronę przeciwsłoneczną. Spraye przeciwsłoneczne Lavera jako pierwsze na świecie otrzymały certyfikaty Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków BDIH (Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej).
  - Co roku pojawiają się nowe atrakcyjne produkty, pozwalające cieszyć się naszym klientom naturalnymi kosmetykami w każdej sytuacji
  5. Wiele nagród
  - Lavera otrzymała ponad 355 ocen „bardzo dobrych” i „dobrych” w ramach rekomendacji ÖKO TEST
  - Na największych targach zdrowej żywności Biofach Lavera otrzymała wiele nagród:
  i.   2001 - I miejsce – błyszczyk do ust Trend Sensitive
  ii.  2002 – II miejsce – spray przeciwsłoneczny Sun Sensitiv Family Sun-Spray
  iii. 2003 – I miejsce - spray przeciwsłoneczny dla dzieci Kids Sun-Spray
  iv. 2003 – nagroda specjalna dla samoopalacza Sun sensitiv
  v.  2004 – rekomendacja jury dla korektora z serii Trend sensitive


  rozwiń opis


 • Le Chatelard

  mydła marsylskie

  ...
  Oryginalne francuskie mydło z dodatkiem oliwy z oliwek


  rozwiń opis


 • Lebenswert

  wszystkie produkty posiadają certyfikaty ekologiczne i spełniają rygorystyczne wymogi rolnictwa ekologicznego

  ...

  PRODUKTY LEBENSWERT:

  - wszystkie posiadają certyfikaty ekologiczne i spełniają rygorystyczne wymogi rolnictwa ekologicznego.

  - gwarantowane wykorzystanie, naturalnych, biologicznych, niemodyfikowanych genetycznie składników

  - brak syntetycznych nawozów sztucznych

  - wolne od wzmacniaczy smaków, kolorów i konserwantów

  - rośliny uprawiane na naturalnych kompostach, bez udziału nawozów chemicznych


  rozwiń opis


 • Lelo

  Gama produktów erotycznych, bezpieczne wykonanie

  ...

  Luksus, na który Cię stać. Zasługujesz na to, co najlepsze, a produkty LELO dotrzymują tej obietnicy. Dostajesz w swoje ręce produkt o najwyższej jakości wykończenia, która jest obecna we wszystkich produktach tej marki i która w tej linii osiągnęła swoje apogeum. Po prostu nie ma lepszego produktu. Teraz najlepsze na świecie produkty erotyczne LELO są dostępne również dla polskich klientów w kilka dni po światowej premierze.

  Innowacyjne podejście. Firma LELO dzięki swojej wysokiej jakości produktom, w których widać dbałość o każdy szczegół daleko wyprzedza swoją konkurencję. Wiele lat doświadczenia oraz otwartość szwedzkich projektantów sprawia, że nowe produkty rewolucjonizują rynek produktów erotycznych oraz zmieniają myślenie o tego typu produktach. Produkty z linii Insignia nie tylko urzekają swoim pięknem i funkcjonalnością, ale też przypadkiem odnalezione przez osoby niepowołane nie zdradzają swoim wyglądem słodkiej tajemnicy, do której zostały stworzone.

  Bezpieczne wibratory i masażery. Stworzone z silikonu wolnego od żywicy ftalowej zatwierdzonego przez FDA.

   


  rozwiń opis


 • Les Terriennes

  Powstanie serii kosmetyków Les Terriennes to efekt spotkania kilku kobiet

  ...

  Firma LES TERRIENNES mieści się w małej miejscowości Touraine - znanej z wybornych winnic i urokliwych miejsc, gdzie przyroda i zwierzęta żyją w prawdziwej harmonii z człowiekiem.

  Powstanie serii kosmetyków Les Terriennes to efekt spotkania kilku kobiet, dla których słowo"ekologiczne" stało się nie tylko alternatywnym sposobem zdobywania konsumentów, ale istotną częścią życia ... na naszej planecie i wśród ludzi.

  Projektantka, kosmetolog i ilustrator połączyły swoje umiejętności zawodowe z osobistymi aspiracjami, spełniając wspólne marzenie: stworzyć gamę pięknych, naturalnych produktów do pielęgnacji skóry,
  zaprojektowanych przez kobiety dla kobiet.


  rozwiń opis


 • Like Oranges

  Są naprawdę pomarańczowe

  ...

  Like Oranges to linia kosmetyków dla kobiet. Są naprawdę pomarańczowe! Ich bazą jest olejek pomarańczowy i wosk z pomarańczy. Kosmetyki Like Oranges promują naturalny wizerunek kobiecego ciała – na opakowaniach można zobaczyć nieretuszowane zdjęcia ochotniczek-studentek, które postanowiły przekonać inne kobiety do naturalnych kosmetyków. Produkty są certyfikowane Natrue i są wegańskie. Wolne od GMO. Nie testowane na zwierzętach.


  rozwiń opis


 • LILLA-MAÏ

  Nasza siła tkwi w pełnym wykorzystaniu mocy Natury

  ...

  Od producenta:

  Kosmetyki LILLA-MAÏ są produkowane z surowców ekologicznych. To oznacza, że 90% ich składników pochodzi z certyfikowanych upraw. Użyte w kosmetykach Lilla Mai oleje i masła są nierafinowane a hydrolaty i inne substancje roślinne nie posiadają konserwantów. Pozwala to wykorzystać pełną moc Natury do skutecznej pielęgnacji urody.  Warunkiem pełnego  działania olejów, maseł, hydrolatów i innych składników na skórę jest ich świeżość. Dlatego nasze kosmetyki produkowane są ręcznie, w krótkich seriach. Dzięki temu kosmetyki mają w sobie żywą energię i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia i urody konserwantów ani polepszaczy.

  Nasze kosmetyki wykonujemy w warunkach sterylnych, zgodnie z wymogami UE, pod okiem doświadczonych kosmetologów bazując na recepturach medycyny ludowej z wielu regionów całego świata. Nie są one testowane na zwierzętach, nie używamy produktów pochodzenia zwierzęcego, zwracamy również uwagę na czystość energetyczną.


  rozwiń opis


 • Lilly's Eco Clean Ltd

  EcoLilly to marka stworzona przez kobietę - pasjonatkę i miłośniczkę ekologicznych i zdrowych rozwiązań

  ...

  EcoLilly, to marka stworzona przez kobietę - pasjonatkę i miłośniczkę ekologicznych i zdrowych rozwiązań. Wyłącznie naturalne składniki produktów sprawiają, że sprzątanie przestaje być obowiązkiem, po którym boli nas głowa i jest nam niedobrze od oparów żrących środków chemicznych. Zawarte w produktach Ecolilly olejki aromatyczne wypełnią dom i domowników pozytywną energią, a naturalne składniki środków czystości pozwolą cieszyć się zdrową skórą dłoni, nie niszczoną przez naturalne detergenty w trakcie porządków.


  Wszystkie produkty EcoLilly są w 100% biodegradowalne, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. EcoLilly, to produkty dla eko-świadomych, nowoczesnych osób dbających o czystość i higienę  w swoim domu. Produkt łączy w sobie doświadczenie i wiedzę naszych babć z ekologicznym podejściem do codziennych obowiązków domowych.


  rozwiń opis


 • Lima

  Pieczywo

  ...

  Pieczywo


  rozwiń opis


 • Linea MamaBaby

  Seria kosmetyków dla najmłodszych

  ...

  ekologiczne kosmetyki dla najmłodszych


  rozwiń opis


 • Little Bird Told Me

  Produkty dla najmłodszych

  ...

  Little Bird Told Me to firma rodem z wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w produkcji zabawek dla niemowląt i dzieci.Do produkcji zabawek firma używa materiałów, które w łatwy sposób poddają się biodegradacji.


  rozwiń opis


 • LittleLife

  LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci

  ...

  LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Tworząc produkty dla dzieci zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje naszych produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka.


  rozwiń opis


 • Living Nature

  Living Nature - naprawdę naturalne

  ...

  Kiedy mówimy, że nasze produkty są w 100% bezpieczne i naturalne, mamy to na myśli. Nie prawdopodobnie bezpieczne, głównie naturalne.

  W Living Products Nature nie znajdziesz

  Powodujących zaburzenia endokrynologiczne syntetycznych konserwantów, takich jak: Parabens Ethelhexyglycerin Hydroxymethylglycinate Iodopropynyl butylcarbamate Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone Unigerm Suttocide

  Neurotoksycznych konserwantów jak phenoxyethanol

  Ostre środki powierzchniowo czynne, takie jak sodium, ammonium and lauryl/laureth sulphates

  Produkty petrochemiczne, w tym PEG , parafina i inne glikole

  Silikony, oleje mineralne, sztuczne aromaty, alkohole

  Ftalanów

  Bisfenolu A (BPA)

  Genetycznie zmodyfikowane lub napromieniowane składniki

  Living Nature jest certyfikowany przez BDIH Niemczech - wiodącego niezależnego audytora naturalnej pielęgnacji skóry i kosmetyków.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  rozwiń opis


 • Logona

  Jej nazwa - LOGONA - oznacza dzisiaj nic innego, jak 30 lat kompetencji i doświadczenia w kosmetyce naturalnej.

  ...

  Firma Logona

  Historia firmy LOGONA jest ściśle związana z powstaniem w Niemczech w latach 70-tych środowiska preferującego naturalną, ekologiczną żywność oraz wszelkie inne ekologiczne produkty, w tym również kosmetyki. Dzisiaj kosmetyki LOGONY należą do przodujących kosmetyków naturalnych nie tylko w Niemczech ale i również w licznych krajach Unii Europejskiej, USA, krajach Ameryki Łacińskiej oraz w krajach azjatyckich.

   Rozwój LOGONY zapoczątkował jeden z pierwszych biologicznych sklepów ALVAUNE" otwarty w 1975 roku w Hannoverze. Założyciel - Hans Hansel - prowadzi do dzisiaj wraz z Gerhardem Klosem kierownictwo Logony.

   Sprzedając zdrową, ekologiczną żywność zrodziła się wkrótce myśl sprzedaży także zdrowych i naturalnych środków do pielęgnacji ciała. Powstała w 1977 roku firma pod nazwą LORIEN GOODS NATURKOSMETIK - zajmowała się początkowo tylko importem wyszukanych kosmetyków naturalnych i ich zbytem na rynku niemieckim. Wielkie zafascynowanie ideą ekologiczną a także duże zainteresowanie klientów kosmetyką naturalną dało początek rozwojowi własnych receptur.

  Postawione - od samego początku - ostre kryteria jakościowe przy doborze stosowanych do produkcji ziół stanowiły podstawę wszystkich receptur.Syntetyczne środki konserwujące, zapachowe oraz barwniki nie są stosowane w kosmetykach LOGONY.

  Pomysł sprzedaży ekologicznych produktów pielęgnacyjnych znalazł dużą akceptację w społeczeństwie niemieckim, co znalazło wkrótce odzwierciedlenie w ciągłym rozszerzaniu asortymentu artykułówkosmetycznych

  Dzisiaj zawiera on ponad 200 produktów do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz naturalnych preparatów pomagających w utrzymaniu zarówno dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. W 1985 roku skrócono nazwę firmy LOrien GOods NAturkosmetik. Tak zrodziła się nazwa firmy LOGONA.

  Kryteria jakościowe produktów LOGONY

  Rozwój i produkcja wszystkich artykułów LOGONY podlegają ostrej kontroli jakościowej. Stosowane w procesie technologicznym naturalne surowce, takie jak oleje roślinne, tłuszcze, wosk, ekstrakty ziołowe, woda z płatków kwiatów jak i również olejki eteryczne i naturalne substancje zapachowe pochodzą z kontrolowanych biologicznych upraw lub dzikich zbiorów.

  Wszystkie składniki wywodzą się z czysto naturalnych substancji, bez pochodzenia chemicznego. Produkty LOGONY nie zawierają:

   

  • żadnych syntetycznych środków konserwujących
  • żadnych syntetycznych substancji zapachowych
  • żadnych syntetycznych barwników

  Produkcja naturalnych środków pielęgnacyjnych bez syntetycznych środków konserwujących wymaga szczególnego przestrzegania kryteriów higieniczno-sanitarnych w odniesieniu do surowców i gotowych produktów. Najmniejsze bowiem zanieczyszczenie może doprowadzić do zniszczenia całej serii produkcyjnej.

  Dlatego też kosmetyki LOGONY produkowane są według takiego standartu, który obowiązuje również w produkcji farmaceutycznej. Ostra mikrobiologiczna kontrola jakościowa zapewnia bardzo wysoki standart produktom LOGONY. Potwierdzają to testy regularnie przeprowadzane przez tzw. czasopismo "Oeko-Test".

  Pozostając w przekonaniu, że naturalna pielęgnacja może mieć miejsce tylko w nierozłącznym związku ze środowiskiem naturalnym, LOGONA dzięki najnowocześniejszemu know-how znalazła takie rozwiązania w swoich procesach produkcyjnych, które nie zagrażają środowisku naturalnemu.

  LOGONA nie prowadzi doświadczeń na zwierzętach i nie deleguje nikogo do tego celu. Nie stosuje też żadnych substancji pochodzących z martwych zwierząt. Wszystkie produkty pakowane są oszczędnie i ekologicznie w materiały, które nadają się do powtórnej przeróbki.

  30 lat rzetelnej kompetencji

  LOGONA posiada już 30-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków naturalnych i naturalnych preparatów uzupełniających żywność. Wysokie kryteria jakościowe, dostosowane do najnowocześniejszego standartu techniki, ulegają nieustannie ulepszaniu przy zachowaniu ostrych wymogów ekologicznych.

  Postawiony sobie cel - wytwarzanie produktów służących człowiekowi, nie zanieczyszczając przy tym środowiska naturalnego - pozostał nadal pierwszoplanowym celem firmy LOGONA.

  LOGONA należała od samego początku do jednych z pierwszych firm posiadających taki standard techniczny, który umożliwił bez zastosowania syntetycznych substancji konserwującychprodukcję kosmetyków naturalnych i innych naturalnych produktów.

  Jej nazwa - LOGONA - oznacza dzisiaj nic innego, jak 30 lat kompetencji i doświadczenia w kosmetyce naturalnej


  rozwiń opis


 • Lollipop

  Lollipop jest brytyjską marką pieluch wielorazowych

  ...

  Lollipop jest brytyjską marką, jedną z najbardziej znanych i szanowanych marek pieluch wielorazowych. Zajmuje się produkcją naturalnych pieluszek wielorazowych oraz akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Pieluszki bambusowe Lollipop cieszą się ogromną popularnością wsród mam dzięki wysokiej chłonności  i niezawodności.


  rozwiń opis


 • Lubs

  Eko słodycze

  ...

  Ekologiczne słodycze :)


  rozwiń opis


 • Ludi

  Francuska marka zabawek oraz akcesoriów dla dzieci
  ...
  Francuska marka zabawek oraz akcesoriów dla dzieci, m.in. takich jak puzzle piankowe, zabawki do kąpieli, klocki i łóżeczka turystyczne. LUDI proponuje modne i innowacyjne produkty, które odpowiadają wymaganiom rodziców, pobudzają kreatywność dzieci i dostarczają im dużą dawkę radości. LUDI stworzył całą gamę produktów, koncentrujących się na wysokiej jakości materiałów i doborze kolorów.


  rozwiń opis


 • Luffi

  W 100% ekologiczne poduszki

  ...

  Miękkie, naturalne, z oryginalnym designem. Nie tylko ozdobne, ale też idealne do spania!

  Od producenta:

  "Poszewki naszych poduszek tworzymy z troską o środowisko naturalne wykorzystując ekologiczną bawełną certyfikowaną przez GOTS. Dzięki temu, że organiczna bawełna nie jest poddawana procesom chemicznym nie tylko nie wywołuje alergii i podrażnień, ale także jest zdecydowanie bardziej wytrzymała niż tradycyjna.  Poszewki szyte są z najwyższą starannością i zapinane na drewniane guziki. Dzielnie znoszą pranie w pralce.

  Używamy wypełnień pochodzenia naturalnego uzyskiwanych w 100% z corocznie odnawialnego surowca jakim jest kukurydza. Wypełnienia Ingeo™ są wyjątkowo puszyste, ciepłe, hypoalergiczne, niezwykle miękkie, a jednocześnie odporne na zgniecenia  i łatwe w użytkowaniu.  Ulegają biodegradacji.

  Wyjątkowe, autorskie projekty wykonujemy przy użyciu wodnych tuszy ekologicznych, nie zawierających substancji szkodliwych dla zdrowia  - certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. Unikalne połączenie optymistycznych projektów z miękkimi, niewyczuwalnymi i trwałymi nadrukami podkreśli wyjątkowość Twojego domu.

  Pudełko zaprojektowaliśmy tak, by mogło być służyć do przechowywania drobiazgów, biżuterii, czy prasy. Wykonaliśmy je z wysokiej jakości przetworzonej tektury, która ulega biodegradacji."

   


  rozwiń opis


 • Lulujo

  Lulujo jest kanadyjską marką

  ...

  Lulujo jest kanadyjską marką, której najważniejszym celem jest tworzenie trwałych, funkcjonalnych i proekologicznych produktów, łączy wysokiej jakości tkaniny z modnymi nadrukami dla większego komfortu i potrzeb dzieci oraz ich rodziców. W swojej ofercie mają szeroką gamę wielofunkcyjnych bawełnianych oraz organicznych kocyków i otulaczy.


  rozwiń opis


 • LUVOS

  Firma Luvos spełnia ?najwyższe wymagania stawiane naturalnym produktom kosmetycznych i stosuje tylko naturalne surowce

  ...

  Czym jest glinka Luvos®?

   

  Glinka Luvos ® to w 100% naturalny less, będący unikalną mieszanką minerałów i pierwiastków śladowych. Te pokłady lessowe mają swoje źródło w okresie zlodowaceń plejstoceńskich. Zostały utworzone w wyniku procesów eolicznych na terenie Skandynawii i Niemiec. Less, na bazie, którego produkowane są kosmetyki z glinką Luvos®, jest pylastą skałą osadową. Poprzez suszenie w wysokiej temperaturze (130°C) oczyszcza się go z bakterii, a następnie sprowadza do postaci drobnoziarnistego proszku – cząsteczki o wielkości jednej tysięcznej milimetra. Powstały w ten sposób proszek mineralny – glinka, jest produktem czysto naturalnym, bez chemicznych lub innych dodatków.

   

  O firmie LUVOS

   

  Założycielem firmy Luvos był niemiecki naturoterapeuta Adolf Just (1859-1936), który propagował idee medycyny naturalnej, z uwzględnieniem terapeutycznych właściwości ziemi lessowej (gliny). W swoich badaniach odkrył szczególne pokłady lessu o wyjątkowym składzie i wysokim stopniu rozdrobnienia, które zastosował do celów leczniczych. W 1895 roku założył sanatorium – Naturophatic Instytut Jungborn, a w 1918r. firmę Luvos w miejscowości Blakenburg, gdzie opracował produkty lecznicze z lessu o różnych frakcjach i stosował je przy leczeniu chorób związanych z dysfunkcją żołądka i jelit. Ponadto polecał stosowanie glinek do użytku zewnętrznego w przypadkach chorób skóry (kąpiele z gliny). 

  Dzisiaj firma Luvos prowadzona przez prawnuczkę słynnego niemieckiego lekarza oprócz produktów leczniczych oferuje również doskonałe, certyfikowane kosmetyki naturalne na bazie glinki mineralnej Luvos®.

  Preparaty Luvos® łączą walory zdrowotne glinki mineralnej z pielęgnacyjnymi właściwościami kosmetyków naturalnych. Prawie 100-letnie doświadczenie firmy Luvos stanowi podstawę opracowania innowacyjnych kosmetyków naturalnych na bazie glinki, bogatej w cenne minerały i pierwiastki śladowe. Kosmetyki naturalne Luvos® zostały wzbogacone o naturalne substancje czynne pochodzenia roślinnego. Dzięki temu przygotowano dokładnie wyważoną kompozycję składników kosmetycznych dla zdrowej i pięknej skóry.

  Kosmetyki LUVOS – certyfikat BDIH

  Firma Luvos spełnia ?najwyższe wymagania stawiane naturalnym produktom kosmetycznych i stosuje tylko naturalne surowce – wysokiej jakości wyciągi roślinne i olejki eteryczne, które są wytwarzane w kontrolowanych uprawach biologicznych lub zbierane z dzikich stanowisk. Oferuje unikalne produkty do pielęgnacji skóry i włosów, przebadane dermatologicznie; bez syntetycznych barwników lub substancji zapachowych.

  Kosmetyki naturalne produkowane na bazie glinki Luvos® obfitują w takie minerały i pierwiastki jak np. krzem, wapń, potas, żelazo, magnez, miedź, selen i cynk. Glinka Luvos®, dzięki strukturze drobnych mikro-cząsteczek, posiada zdolność wiązania szkodliwych substancji i czynników podrażniających, przez co jest szczególnie odpowiednia i wskazana do oczyszczania i pielęgnacji skóry oraz włosów. Wspiera i wzmacnia naturalne funkcje skóry, poprawia mikro-krążenie, neutralizuje zanieczyszczenia i łagodzi podrażnienia.


  rozwiń opis


 • Madara

  MÁDARA pochodzi z Łotwy

  ...

  MÁDARA pochodzi z Łotwy. Kosmetyki MÁDARA to seria produktów organicznych do pielęgnacji skóry wytwarzanych z aktywnych składników ziół i kwiatów zbieranych w rejonie Bałtyku. Północne lata są krótkie i ostre, dlatego też rośliny muszą zgromadzić wszystkie siły na krótki okres kwitnienia, aby przyciągnąć pszczoły i kontynuować proces odradzania się podczas kolejnego lata. Dlatego właśnie podczas zbierania, kwiaty i zioła, które rosną w tych szerokościach geograficznych, zachowują wyjątkowe bogactwo substancji aktywnych, a ekstrakty stosowane do produkcji kosmetyków MÁDARA charakteryzują się silnym działaniem i skutecznością.

  Założycielki firmy MÁDARA
  Firma powstała z głębokiej wiary czterech młodych kobiet – Liene, Lotte, Pauli i Zane – które nie mogły znaleźć organicznych, a jednocześnie pięknie podanych i modnych produktów do pielęgnacji skóry.
  „Chciałyśmy zaprojektować produkt, który byłby świetny zarówno w działaniu, jak i w formie. Logiczny i doskonały w każdym szczególe. Piękny, zielony i żywy. Jak kwiat przytulii, MÁDARA, który stanowił inspirację dla naszej marki.”
  Nasza percepcja piękna zawiera się w naszym motto – ukryte pod skórą.

  - Jest to piękno, które ukryte jest głębiej i wykracza poza wygląd zewnętrzny.

  - Wyraża piękno rodzące się ze zdrowia, miłości życia, ciepła i lata, które nosisz w sobie i które widzą wszyscy ci, których spotykasz na swojej drodze.

  - Takie piękno to prawdziwe emocje, szczery uśmiech, miłe i kochające nastawienie do ludzi i natury. To kobiecość i uroda w swoim najgłębszym znaczeniu. To piękno, które nie niszczy kwiatów na łące. To mądrość i siła natury. Ukryte pod skórą.

  Ukryte pod skórą
  "Nie pamiętam ile miałam lat, gdy moja babcia kołysała mnie do snu na łące przytulii*, która – pełna pszczół – brzęczała i kołysała się przed naszym domem. Pamiętam, że kręciło mi się w głowie od słodkiego zapachu. Delikatny wietrzyk muskał moje czoło, a małe owady łaskotały moje plecy. Gdy się obudziłam, coś się zmieniło. Coś pozostało pod moją skórą i nadal jest częścią mnie. Nocą czy w zimie, zawsze obecne jest to wonne popołudnie: piękne, boleśnie krótkie, północne lato i… słodycz przytulii."

  * MÁDARA (Gallium mollugo) to nazwa przytulii pospolitej, jednego z najczęściej spotykanych kwiatów na łąkach w rejonie Bałtyku

  Przyjazne środowisku i ludziom
  MÁDARA to seria całkowicie naturalnych i organicznych kosmetyków certyfikowanych przez ECOCERT. Składniki kosmetyków to biologicznie certyfikowane ekstrakty z kwiatów i ziół regionu bałtyckiego oraz inne substancje naturalne.

  Opakowania MÁDARA są przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi. Do wytwarzania kosmetyków MADARA stosuje się wyłącznie ekologiczne czynniki oczyszczające. Nie prowadzi się eksperymentów na zwierzętach, a podczas produkcji wykorzystywane jest energooszczędne wyposażenie

  W swojej historii marka MÁDARA otrzymywała wiele nagród za projekt, zarządzanie i produkty:

  •  2009: Nagroda Green Dot „Najbardziej Zielona firma”

  • 2008: Europejska Nagroda za Zarządzanie Projektem „Najlepsze Zarządzanie Nowym Projektem”

  • 2008: 3 nagrody magazynu promującego styl życia SHAPE „Najlepsi w kategorii Piękno”

  • 2008: Creative  Excellence  Festival  ADWARDS, nagroda w kategorii „Projekt graficzny”

  • 2007: WWF w Wielkiej Brytanii wybiera firmę MÁDARA jako jeden z siedmiu pozytywnych przykładów firm z całego świata w raporcie o zrównoważonym rozwoju „Deeper Luxury”, gdzie stawia ja jako wzór dla luksusowych marek kosmetycznych.

  • 2007: Jury European  Logo  Design Annual (EULDA) wybiera logo marki MÁDARA jako jedno z  najbardziej niezwykłych nowych logo w Europie


  rozwiń opis


 • Make Me BIO

  Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych

  ...

  Make Me BIO

  Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych

  Naszą inspiracją do założenia firmy była miłość do natury i świadomość roli jaką odgrywa zdrowy i ekologiczny tryb życia. Wszystkie produkty Make Me Bio stworzone są na bazie bezpiecznych surowców pochodzenia roślinnego. Naszym priorytetem jest jakość i dlatego wszystkie użyte składniki pochodzą z przebadanych upraw i są starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio skomponowane aby stworzyć dla Państwa idealne produkty. Receptury naszych produktów zostały opracowane przez zespół doświadczonych technologów i dermatologów. Wykorzystując ich specjalistyczną wiedzę w połączeniu z nowoczesną technologią czerpiemy z natury to co najlepsze.

  • Bezpieczne w użyciu

   W porównaniu do innych produktów kosmetycznych, kosmetyki naturalne są bezpieczniejsze w użyciu. Są hipoalergiczne i przetestowane przez dermatologów, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność działania. Ponieważ są one wykonane z naturalnych składników, nie trzeba martwić się o wysypki, swędzenie czy podrażnienia skóry.
  • Pasują do wszystkich rodzajów skóry

   Kosmetyki naturalne są idealne dla wszystkich rodzajów skóry. W naszej ofercie znajdują się kremy do cery suchej, tłustej, mieszanej, skłonnej do wyprysków oraz dojrzałej. Dzięki właściwemu skomponowaniu składników stworzyliśmy kosmetyki dla wszystkich rodzajów skóry a wszystkie wakorzystywane przez nas składniki są w 100% naturalne.
  • Nie są testowane na zwierzętach

   Niektóre konwecjonalne kosmetyki są testowane na zwierzętach w celu zapewnienia, że są one bezpieczne i skuteczne w użyciu. Jednak kosmetyki naturalne nie są jednym z nich. Zamiast tego prowadzone są testy przez specjalistów w laboratoriach z wykorzystaniem profecjonalnych narzędzi i metod badawczych. Dzięki temu nie musieliśmy krzywdzić zwierząt aby mieć gwarancję, że nasze produkty są bezpieczne i skuteczne.
  • Brak efektów ubocznych

   Niektóre kosmetyki dostępne na rynku, mogą podrażnić skórę i krosty przyczyny. Mogą powodować blokowanie porów skóry albo nadmiernie ją wysuszać. Stosując naturalne kosmetyki nie trzeba się o to martwić. Wykorzystywanie wyłącznie naturalnych składników gwarantuje, że nie będzie żadnych skutków ubocznych, w związku z tym można je stosować w tak często jak wymaga tego nasze ciało.


  rozwiń opis


 • Manuka Health

  Manuka Health New Zealand Limited

  ...

  Miody Manuka MGO to miody zawierające certyfikowane stężenie naturalnego methylglyoxalu. Certyfikat MGO 400+ oznacza, że kilogram miodu zawiera co najmniej 400 mg methylglyoxalu. Methylglyoxal, jak wykazały badania naukowe, występuje w istotnych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka i jako jedyny jest odpowiedzialny za trwałe i unikatowe właściwości antybakteryjne tego miodu. Produkt importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.

  Stężenie methylglyoxalu w innych niż Manuka miodach wynosi od 0 do 10 mg/kg. Minimalne stężenie potrzebne do wywołania korzyści zdrowotnych to 100 mg/kg (MGO 100+).

  Produkt importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.

  UWAGA: dla miodów wymagamy przedpłaty na konto jako formy zapłaty.

   

  Mleczko pszczele
  Mleczko pszczele, to naturalny suplement naszej codziennej diety. Jest bogate w proteiny, aminokwasy, lipidy, naturalne hormony, minerały, kwas foliowy, kwasy tłuszczowe i witaminę B. Właśnie te składniki wspomagają odporność organizmu i zwiększają dobre samopoczucie.
  W naszej ofercie znajduje się również świeże, nowozelandzkie mleczko pszczele (Miód Manuka MGO™ 100+ z Mleczkiem Pszczelim), które pomaga w łagodzeniu objawów menopauzy oraz:

  • poprawia i utrzymuje dobry stan skóry i włosów
  • wspiera odporność organizmu w czasie zwiększone ryzyka przeziębień
  • pomaga w zwiększaniu wytrzymałości
  • pomaga w codziennej diecie w zachowaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu
  • pomaga w zwalczaniu chronicznego zmęczenia
  • jest pomocne w zaburzeniach seksualnych

   

  Propolis BIO30™
  Propolis znany jest jako naturalny antybiotyk. Ta lepka, żywiczna substancja znajdująca się w młodych pąkach drzew i krzewów, jest wykorzystywana przez pszczoły jako materiał uszczelniający i dezynfekujący. Ten naturalny produkt jest pełen antyoksydantów i antyseptycznych składników.
  W naszej ofercie posiadamy produkty zawierające czysty nowozelandzki Propolis BIO30™, takie jak

  • kapsułki,
  • tabletki
  • mikstury,
  • krople
  • syropy,
  • cukierki i lizaki,

  Propolis BIO30™ ma wysoki poziom CAPE. Badanie przeprowadzone w 2006 potwierdzają, że zawartość CAPE w propolisie z Nowej Zelandii jest większa niż w propolisach z innych krajów.

  Linia kosmetyków zawierających nowozelandzki Miód Manuka MGO 250+, który znany jest z niezwykłych właściwości naprawczych zniszczonej lub podrażnionej skóry. Wysoki poziom przeciwutleniaczy w Miodzie Manuka oraz jego naturalna zdolność do nawilżania i naprawy sprawia, że jest doskonałym składnikiem, który wspiera regenerację skóry. Kosmetyki te zawierają także:

  • olejek z kiełków pszenicy i olejek jojoba,
  • wyciąg z aloe vera,
  • dzikie masło mango
  • i inne, cenne, naturalne składniki.

  Kosmetyki z tej linii cechują się przystępną ceną.


  rozwiń opis


 • Marceli Szpak

  Poradniki

  ...

  Poradniki Wydawnictwa Marceli Szpak 


  rozwiń opis


 • Martina Gebhardt

  Wszystkie produkty Martina Gebhardt zostały odznaczone certyfikatem DEMETER

  ...

  Już starożytni Egipcjanie i rdzenne ludy całego świata posiadali rozległą wiedzę na temat rytmów kosmosu oraz ich wpływu na przygotowywanie naturalnych produktów, takich jak produkty medycyny ludowej i kosmetyki, których wyrób leżał w zakresie obowiązków uzdrowicieli i szamanów. Obserwowano rytmy gwiazd i księżyca, i dokonano odkrycia, że pewne wyciągi roślinne, przygotowane w określonym przeciągu czasu, posiadają o wiele większą moc oddziaływania, niż gdy są wyrabiane o innych porach. Dziś rdzenne ludy Ameryki centralnej wciąż wytwarzają olejki eteryczne i maści w harmonii z rytmem kosmosu. Spora część tej pradawnej wiedzy została ponownie odkryta przez nowoczesne metody biodynamicznej uprawy roślin oraz przez spagirykę - alchemiczną metodę destylowania szlachetnych esencji roślinnych oraz wytrącania naturalnych soli z popiołów.

  Osiągnięcia współczesnej chemii przyniosły wiele zmian, jednak czy rzeczywiście zbliżyły one nas do zaspokojenia naszych potrzeb? Niestety nowoczesny przemysł kosmetyczny uległ pokusie stosowania składników syntetycznych oraz olejów mineralnych, które czynią proces produkcji kosmetyków o wiele prostszym, mogą na długo zalegać półki sklepowe i nadają kremom nieskazitelnie biały wygląd. W rezultacie mamy do czynienia z wzrastającą ilością oddziaływań alergicznych i chorób skóry.

  Martina Gebhardt wybrała inną drogę – jej produkty mają na celu przywrócenie naturalnego porządku. Jakość kosmetyków uzależniona jest głównie od świeżości surowców oraz metod produkcji. Martina Gebhardt używa najświeższych ziół i olejów roślinnych, dzięki którym powstają wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne. Większość surowców pochodzi z certyfikowanych upraw biologicznych bądź z upraw kontraktowanych przez Demeter. Produkty Martina Gebhardt nie zawierają żadnych składników pochodzących z martwych zwierząt, a proces produkcji odpowiada wytycznym niemieckich organizacji broniących praw zwierząt.

  Stosowanie

  Wszystkie produkty kosmetyczne powinny być stosowane oszczędnie, wspomagając a nie tłumiąc naturalne funkcje skóry. Kremy z optymalnym pH w granicach 5-6 pozwalają skórze zachować jej naturalną barierę ochronną.

  Nie istnieją kosmetyki, będące w stanie całkowicie zapobiec naturalnym procesom starzenia się skóry. Na szczęście w naturze występuje cała obfitość ziół i olejów roślinnych, które pozwalają zachować elastyczność i witalność skóry, nadając jej zdrowy i zadbany wygląd. Żadne syntetyczne imitacje nie są w stanie odżywiać i chronić skóry lepiej niż substancje naturalne.

  Jak dobrać kosmetyk idealny? To proste – należy śladami intuicji sięgać po składniki, które nas przyciągają i na które „mamy ochotę”. Podobnie jak nie jesteśmy w stanie codziennie jeść marchewki, tak samo skóra nie może ciągle przyswajać substancji, którymi jest już nasycona.

  Oczywiście do poszczególnych rodzajów skóry polecane są odpowiednie substancje, jednakże powinniśmy się również kierować własnym wyczuciem, gdyż to właśnie zioła zawarte w składzie kosmetyków przyciągają nas swoim zapachem. Jeżeli dany zapach sprawia miłe wrażenie, oznacza to, że nasza skóra zharmonizuje się z wydzielającymi go składnikami (zasada podobieństwa).

  Formuła produktów

  Produkty Martina Gebhardt tworzone są po to, aby wspierać naturalne funkcje skóry. Tylko w ten sposób nasza skóra pozostanie zdrowa i będzie mogła zachować swoją naturalną równowagę.

  Kremy Martina Gebhardt mają w składzie około 50% wody, zawartej np. w wyciągach roślinnych na bazie wody źródlanej, oraz 50% substancji oleistych, takich jak: oleje roślinne, tłuszcze i woski. Taki skład odpowiada budowie warstwy hydro-lipidowej skóry 20-letniej kobiety. Dostarczenie tej warstwie składników odżywczych wspiera witalność, zdrowie i elastyczność skóry. Zarówno kremy nawilżające, jak i kremy na bazie tłuszczów i olejów upośledzają naturalną równowagę skóry, powodując jej nadmierne przesuszenie.

  Lanolina zawarta w kremach Martina Gebhardt pełni funkcję naturalnego emulgatora. Produkowana jest w procesie zmywania i odwirowywania, dzięki czemu otrzymuje się substancję wolną od pestycydów. Lanolina posiada wyjątkowe właściwości pielęgnujące skórę suchą i alergiczną. Mleczka oczyszczające oraz emulsje do twarzy Martina Gebhardt zawierają bio-lecytynę oraz skrobię grochową, które pełnią funkcję emulgatorów. Czyste olejki eteryczne i woda różana redukują namnażanie się bakterii, pełniąc funkcję łagodnych, naturalnych konserwantów. Alkohol na bazie masła kokosowego nadaje produktom odpowiednią konsystencję oraz wygładza i zmiękcza naskórek.

  Wszystkie produkty Martina Gebhardt zawierają wyłącznie niezbędne składniki, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc wyjątkową esencję, która swoim działaniem wyrasta ponad wartość wszystkich składników razem wziętych.

   

  Produkty Martina Gebhardt:

  • Zawierają 100% naturalnych składników.
  • Kremy i emulsje do twarzy nie zawierają syntetycznych surowców, glicerolu, dwutlenku tytanu, konserwantów ani alkoholu.
  • Nie zawierają surowców wyprodukowanych z martwych zwierząt.
  • 95% surowców pochodzi z certyfikowanych upraw biologicznych bądź z upraw kontraktowanych przez Demeter.
  • Zawierają esencje spagiryczne, wyprodukowane na miejscu i przy udziale regularnych procesów biodynamicznych.
  • Wszystkie produkty Martina Gebhardt otrzymały oficjalne miano certyfikowanych kosmetyków naturalnych.
  • Na przestrzeni ostatnich 15 lat wszystkie produkty Martina Gebhardt były testowane przez niemiecki magazyn konsumencki "Öko-Test", otrzymując najwyższe noty.
  • Wszystkie produkty Martina Gebhardt zostały odznaczone certyfikatem DEMETER (więcej informacji na stronie www.demeter.de), co stanowi gwarancję produktów najwyższej jakości, powstałych przy udziale surowców rolnictwa biodynamicznego oraz najwyższych standardów produkcji.
  • Kosmetyki Martina Gebhardt są w 100% wolne od testów przeprowadzanych na zwierzętach
  •  Energia pozyskiwana do produkcji jak również stosunek do środowiska naturalnego otrzymał certyfikat EMAS
  • (Opis ze strony dystrybutora)


  rozwiń opis


 • Masmi

  To hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny intymnej

  ...

  To hiszpańska firma, specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny intymnej Feminine wykonanej  ze 100% czystej BAWEŁNY ORGANICZNEJ, co pomaga zmniejszyć ryzyko podrażnień i alergii u kobiet ktore powoduja zawarte w produktach konkurencji : chlor, celuloza, wiskoza, perfumy, dioksyn

  Masmi oferuje  najzdrowsze na rynku , wykonane wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów produkty do higieny intymnej dla kobiet.
  Najwyzszej jakości produkty nie zawierają perfum, celulozy, wiskozy, dioksyn, itp., które mogą uszkodzić skórę kobiet, powodowac stany zaplane i alergie.
  Produkty
  MASMI sa w 100% bidegradowalne.

  Firma MASMI ma dwa jasne cele swojej działalności :
  1. zdrowie kobiet
  2. dbałosc o srodowisko naturalne

  Wszystkie  produkty MASMI  posiadaja certyfikaty organiczne ICEA i GOTS .
  Produkty zostały przetestowane dermatologicznie i hypoalergiczne.
  Bawełna uzywana do produkcji  wyrobów
  MASMI jest bielona (oczyszczona )bez uzycia chloru  (TCF) i dioksyn. W odroznieniu do produktów form konkurencyjnych (wypełnienia z celulozy) produkty Masmi posiadaja wypełnienia z Organicznej Bawełny.
  MASMI to zdrowszy, naturalny i ekologiczny wybór dla twojego zdrowia !!


  Produkty MASMI obejmują pełną gamę tamponów, podpasek, platków kosmetycznych, wkładek laktacyjnych wykonanych z 100% bawełny organicznej oraz Certified 100% bawełna Naturalnej.
  W przeciwieństwie do
  większości produktów "organicznych" higieny intymnej dostępnych na rynku, wkład chłonny i powłoka zewnętrzna wszystkich naszych produktów wykonane są z czystych naturalnych włókien bawełnianych a nie z 
  puchu / pulpy celulozowej.

  Dlaczego warto używac produktów Masmi ze 100% naturalnej bawełny organicznej ?
  -Oddychająca - Najlepszy przepływ powietrza przez naturalne  włókna.
  -Gwarantuje optymalny poziom wilgotności z zewnątrz - aby ograniczyć odwodnienie skóry w miejscach intymnych.
  -Kompatybilność PH - Ph naturalnej bawełny jest  zgodne z  fizjologicznym pH naszej skóry. W wyniku czego produkty Masmi nie zmieniają naturalnej kwasowość pochwy .
  -Delikatna na skórze - produkty Masmi są miękkie i delikatne w kontakcie za skórą, gwarantuja  maksymalną ochronę


  rozwiń opis


 • Medicura

  Medicura Naturprodukte AG

  ...

  Naturalne soki BIO


  rozwiń opis


 • Melissa & Doug

  Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu!
  ...
  Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.


  rozwiń opis


 • Meridian

  Organiczna żywność

  ...

  Organiczna melasa oraz wyjątkowe w smaku masła organiczne: migdałowe, z orzechów nerkowca, z pestek dyni. Produkty marki Meridian cechuje wysoka jakość, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.


  rozwiń opis


 • Michael`s Orginals

  Ekologiczne myjki do naczyń

  ...

  Michael's Lufa Pad to ekologiczna myjka do naczyń wyprodukowana z trukwy egipskiej (roślina gąbka). Na Filipinach od pokoleń trukwa jest wykorzystywana w sprzątaniu. Może być używana nawet do 12 miesięcy. Po zużyciu można wyrzucić na kompost.


  rozwiń opis


 • MicroMed

  Przełom w higienie i pielęgnacji zwierząt

  ...

  Przełom w higienie i pielęgnacji zwierząt

  Zaawansowana technologicznie higiena uzębienia, uszu, oczu oraz zmian skórnych zwierząt. Szeroka gama prepartów stworzonych na bazie jonów srebra, niezastąpiona w higienie, profilaktyce oraz leczeniu ran/ zmian skórnych.

  Antybakteryjne działanie srebra znane jest już od stuleci. Jony srebra, dzięki zdolności łączenia się z bakteriami, skutecznie hamują ważne dla nich funkcje życiowe i procesy rozmnażania, niszcząc je już w fazie wzrostu.

  Dlaczego srebro?
  Jest przyjazne dla organizmu, nieszkodliwe, nietoksyczne, działa przeciwbakteryjnie, antywirusowo i przeciwgrzybicznie.

  Przeciwbakteryjne działanie poprzez jony srebra

  • Standard Öko-Tex 100

  • Doskonała alternatywa dla chemicznych dodatków

  • Rekomendowane przez lekarzy weterynarii


  rozwiń opis


 • Mille Ulivi

  Kosmetyki stworzone przez włoskich biologów i kosmetologów po latach badań
  ...
  Mille Ulivi Tysiące Drzew Oliwnych. Kosmetyki stworzone przez włoskich biologów i kosmetologów po latach badań. Mille Ulivi reprezentuje piękno, jakość, dziedzictwo i charyzmę kosmetyków "Made in Italy".
  Naturalne i innowacyjne formuły spowalniają proces starzenia się skóry dzięki antyoksydacyjnemu działaniu organicznej oliwy z oliwek i wyjątkowej, regeneracyjnej mocy komórek macierzystych Gardenii. Produkty nie zawierają pochodnych ropy naftowej, silikonów, sztucznych aromatów, chemicznych konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego.

  Najbardziej naturalny, ale skuteczny sposób walki ze znakami czasu.

  Mille
  Ulivi łączy doskonałość naturalnych kosmetyków z wyjątkową kreatywnością sztuki włoskiej - harmonia jakości i piękna w znakomitej równowadze. Produkcja kosmetyków odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co stanowi uznanie dla piękna drzewa oliwnego i właściwości jego owoców.

  Kosmetyki są umieszczone w ekskluzywnych, wykonanych ręcznie przez włoskich rzemieślników, unikalnych pojemnikach z drewna oliwnego. Wzór tego drewna nigdy się nie powtarza, a każdy ręcznie wykonany pojemnik przekazuje część stuletniej historii drzewa oliwnego. W celu wykonania pojemników na kosmetyki Mille Ulivi nigdy nie ścina się zdrowych drzew - używane jest wyłącznie  drewno odpadowe z innych procesów produkcyjnych


  rozwiń opis


 • Milomill

  Twórczynie marki MADARA połączyły siły ze znaną artystką Cristiną Luisą Avotiną...

  ...

  Twórczynie marki MADARA połączyły siły ze znaną artystką Cristiną Luisą Avotiną by stworzyć zniewalająco pachnącą, kolorową, wyjątkową i zachwycającą kolekcję mydeł do ciała i rąk MILOMILL. Ta kolekcja pefumowanych mydeł to powrót do klasycznego mydła udoskonalego jakością najlepszych składników, naturalnych zapachów i o wyszukanym kształcie.

  Kolekcja składa się z 10 mydeł do twarzy i ciała. Są one wytwarzane metodą tłoczenia na zimno ze 100% organicznych olejów roślinnych i 100% certyfikowanych, naturalnych perfum.

  Mydło w kostce to klasyka i tradycja jeśli chodzi o pielęgnację skóry. To najbardziej starożytny produkt do pielęgnacji i higieny, którego korzenie sięgają 2000 lat wstecz. Mydło przeszło wiele transformacji, obecnie występuje również w postaci mydła w płynie, są mydła syntetyczne, mydła glicerynowe itd. Klienci poszukują romantyzmu, nostalgii i tradycji, dlatego klasyczne mydło znakomitej jakości dumnie powraca na półki sklepów.

  Kształt mydła jest zainspirowany przez naturę - pączek kwiatu.

  Kolekcja mydeł jest podzielona na serie:

  - owocowa: Truskawka & Bazylia (podnoszący na duchu wybuch mohito), Melon & Mięta (apetyczny koktajl tropikalny), Ogórek & Limonka (krucha zielona świeżość), Pomarańcze & Cytryny (ciepła mandarynkowa słodycz)
  - kwiatowa: Magnolia & Dzika Grusza (delikatna, subtelna zmysłowość), Czarna Orchidea (tajemnicza, orientalna noc), Kwiecień w Paryżu (romans i kruchość, niewinność)
  - dla smakoszy: Wiśnia & Czekolada (uwodzicielski, bogaty aromat i przyjemność), Jagodowe Wino (intrygująca, oszałamiająca słodycz), Rokitnik & Brązowy Cukier (słodkie i spowijające ciało rozpieszczenie)


  rozwiń opis


 • Miradent

  Guma do żucia xylitol

  ...

  Gumy do żucia na bazie ksylitolu. Produkt nowy na rynku tak jak i sam ksylitol (cukier z brzozy) jednak o bardzo dobrych właściwościach oczyszczających oraz ochronnych, przede wszystkim remineralizujących szkliwo zębów - skutecznie eliminuje próchnicę.

  Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych gum do żucia.


  rozwiń opis


 • MISWAK

  MISWAK to gałązka drzewa o nazwie arak

  ...

  MISWAK to gałązka drzewa o nazwie arak (łacińska nazwa to salvadora persica). Niezwykłe właściwości gałązek araku sprawiły, że od ponad tysiąclecia używana przez Arabów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Ma działanie antybakteryjne i, co bardzo cenne, wybielające. To ostatnie wynika z zawartości krzemionki, która delikatnie ściera osady z powierzchni zębów. Regularne czyszczenie zębów gałązką zapewni nam więc wyjątkową biel uśmiechu.


  rozwiń opis


 • Moa

  Moa balsam o cudownym zielonym zapachu
  ...
  Moa - balsam o cudownym zielonym zapachu stworzyła kobieta i matka Thury Gudmundsdóttir, na podstawie receptury swojej babci, znanej islandzkiej zielarki. Krem został nazwany imieniem swojej pierwotnej twórczyni i oznacza moc torfu.

  Jest on produkowany ręcznie w 8 kg partiach w samym sercu Islandii na bazie 100% naturalnych składników.

  Wszystkie zioła używane do zielonego balsamu MOA pochodzą z Hvammur – ekologicznej farmy certyfikowanej przez Instytut Ekologii w Reykjaviku. Są one tam uprawiane w ograniczonej ilości aby zapewnić im najwyższą jakość i odpowiednią potencję.

  Moa zielony balsam posiada wiele zastosowań.

  • Nawilża wysuszoną skórę również tą cierpiącą na takie dolegliwości jak egzema czy łuszczyca.
  • Może być stosowany do wyjątkowo wrażliwej skóry również cierpiącej na trądzik.
  • Uspokaja i łagodzi drobne rany, potłuczenia czy delikatne oparzenia skórne
  • Wspaniały w walce z łupieżem – nałóż na skórę głowy, pozostaw na noc i umyj włosy z rana
  • Świetnie odżywia suche końcówki włosów
  • Łagodzi świeże tatuaże - krwawnik i olej z drzewa herbacianego działają antybakteryjnie
  • Odżywia rzęsy – przy codziennym stosowaniu stają się dłuższe
  • Łagodzi miejsca po ukąszeniu owadów
  • Magiczny przy usuwaniu rozstępów po ciąży
  • Może być używany jako luksusowy balsam oczyszczający skórę czy balsam łagodzący po goleniu


  rozwiń opis


 • Moluk

  Produkty autorstwa szwajcarskiej firmy MOLUK są wręcz stworzone do kreatywnej zabawy!

   

  ...

  Produkty autorstwa szwajcarskiej firmy MOLUK są wręcz stworzone do kreatywnej zabawy! Docenione zostały już na całym świecie, zdobywając wiele prestiżowych wyróżnień, takich jak: Toy of the Year - UK Good Toy Awards 2006; Deutscher Lernspielpreis, Auswahlliste 2003, Dr. Toy, 10 Best Active Products 2002; Spiel Gut - Arbeitsausschuss Kinderspiel 2002; Design Distinction - I.D. 2002 Design Review; Swiss Product Design Award 2002; Design Preis Schweiz 01 Distinction; Swiss Federal Award for Design 2001 i wiele, wiele innych...

   


  rozwiń opis


 • Mr.Misiek

  Mr.Misiek to firma produkująca wyjątkowe artykuły dla dzieci z bawełny organicznej

  ...

  od producenta:

  Naturalny i bezpieczny materiał, praktyczne formy i unikalna jakość – to nas wyróżnia.

  Mr.Misiek to firma produkująca wyjątkowe artykuły dla dzieci z bawełny organicznej.

  Na całym świecie wyszukujemy najdelikatniejsze tkaniny organiczne, produkowane z pasją i zaangażowaniem. Do bawełny najwyższej jakości dodajemy praktyczną formę i starannie dobrane dodatki. I tak tworzymy unikalne przytulanki, kocyki i inne artykuły dla wyjątkowych dzieci.

  Naturalne, bezpieczne, praktyczne... organic & made to hug.

   


  rozwiń opis


 • Mudpuppy

  Marka mudpuppy jest bardzo znana i lubiana przez dzieci oraz przez rodziców na całym świecie

  ...

  Mudpuppy to amerykańska marka produktów dla dzieci. W swojej ofercie posiada duży wybór puzzli, układanek magnetycznych, zeszytów i szablonów do nauki rysowania, naklejek. Ze względu na duże doświadczenie zarówno w produkcji artykułów dziecięcych, jak i produktów innowacyjnych, każdego roku powstają nowe ciekawe rozwiązania.
  Produkty Mudpuppy były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność, użyteczność.
  Marka mudpuppy jest bardzo znana i lubiana przez dzieci oraz przez rodziców na całym świecie.


  rozwiń opis


 • MUUMI / HELMI

  Pieluszki MUUMI i produkty pielęgnacyjne Helmi

  ...

  Wysokiej jakości fińkie pieluszki MUUMI wykonane wyłacznie z czystych i bezpiecznych surowców są niezwykle delikatne dla skóry dziecka. Gama produktów HELMI do pielęgnacji.


  rozwiń opis


 • My buddy buggy

  Zaprojektowane przez rodziców dla rodziców

  ...

  klip do wózka gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas wspólnych codziennych wypraw, pozbawiając je ryzyka kradzieży bądź przemieszczenia wózka


  rozwiń opis


 • MySense Soy Candles

  ekologiczne świece ręcznie robione

  ...

  OD PRODUCENTKI:

  Dlaczego MySense?
  Moje świece robione są ręcznie.
  Każda powstaje z potrzeby chwili, zawiera w sobie tajemnicę tworzenia.
  Każda jest niepowtarzalna.
  Każda uwalnia esencje eteryczne, które Was otulą i pozwolą zajrzeć w głąb siebie.
  Pozwolą odpocząć i rozkoszować się harmonią natury.
  Gdy światło powoli przygasa, mrok gęstnieje świeca łagodzi lęk przemijania, żal utracenia.
  Schowajcie ją do szafy a cały czas będzie delikatnie roztaczać swój eteryczny czar, będzie Wam towarzyszyć.

  Jak powstają i dlaczego są wyjątkowe?
  Są stworzone z najczystszego, ekologicznego wosku sojowego, który nie pozostawia plam i nie wydziela toksyn podczas spalania.
  Palą się długo wydzielając znikomą ilość sadzy.
  Ich knoty powstały z ekologicznej bawełny.
  Są bezpieczne dla dzieci i alergików.

  …i pachną, pachną, pachną.
  Koją zmysły, tworzą atmosferę, wyciszają…


  rozwiń opis


 • Nadeje

  Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze

  ...

  Nadeje to czeska firma prowadzona przez panią magister Jarmilę Podhorną. Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze. Wszelkie nalewki i produkty na bazie wyciągów z pączków i kiełków roślinnych zostały zatwierdzone przez Państwowy Instytut Zdrowia przy czeskim Ministerstwie Zdrowia. 

  Produkcja ziołowych nalewek do wytwarzaniana na bieżąco produktów kosmetycznych jest certyfikowana przez czeski Państwowy Instytut Kontroli Leków. Oprócz tego we własnych laboratoriach robione są dokładne badania w trakcie całego procesu produkcji. Ziołowe produkty są przetwarzane bez użycia środków chemicznych i konserwantów.
  Do produkcji ziołowych nalewek i produktów firmy Nadeje stosowana jest wiedza o gemmoterapii, gdzie wykorzystywana jest  możliwość istotnego oddziaływania wyciągów z pąków i kiełków roślin – gemmoterapeutyków - na organizm człowieka.  Obecnie firma ma do dyspozycji ponad sto rodzajów ziołowych nalewek. Niezwykle skuteczne nalewki są wykonane z pąków roślin. Roślina w pąkach zachowuje swój potencjał genetyczny, przez co pąki zawierają najcenniejsze substancje, które łatwo pozyskuje ludzki organizm, aby jednocześnie wspomagać mechanizm obronny i zapobiegać chorobom.  


  rozwiń opis


 • Naf Naf

  NAF NAF to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją, uznana i kojarzona z francuskim światem mody.

  ...

  NAF NAF to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją, uznana i kojarzona z francuskim światem mody.

  Produkty dla dzieci Naf Naf to, jak na tą markę przystało najwyższa, jakość wykonania, najnowocześniejszy design oraz najlepsze użyte do produkcji materiały.

  Asortyment dla dzieci stanowią bardzo rozbudowane, piękne kolekcje kocyków, pościeli, ubrań oraz śpiworki do wózków i fotelików.

  Możemy stworzyć indywidualny, niepowtarzalny wystrój pokoiku dla dzieci albo wybrać się na spacer z dzieckiem, wiedząc, że jest mu ciepło i bezpiecznie w niezwykłym śpiworku Naf Naf.


  rozwiń opis


 • NAFHA

  NAFHA czerpie z sekretów kobiet Bliskiego Wschodu

  ...

  NAFHA czerpie z sekretów kobiet Bliskiego Wschodu i wzbogaca te sekrety o nowoczesne, wyrafinowane formuły, łączące w sobie cenne i efektywne składniki aktywne: olej z opuncji, olej arganowy, glinkę ghassoul i inne.

  Certyfikowane organiczne produkty NAFHA oferują wyszukane, zmysłowe właściwości odpowiadające tradycyjnym kosmetykom: delikatne zapachy, kremowe konsystencje, nietłuste formuły itd.

  NAFHA wspiera finansowo różnorodne programy niosące pomoc wiejskiej ludności Maroka, zmagającej się m.in. z analfabetyzmem, brakiem wyszkolenia technicznego czy brakiem dostępu do wody. NAFHA nawiązała również współpracę dla rozwoju z ich producentami. 

  NAFHA wybiera surowce, dbając o podtrzymanie bioróżnorodności środowiska. Opakowania produktów robione są z surowców wtórnych z pominięciem zbędnych opakowań. Materiały opakowaniowe wytwarzane są w Unii Europejskiej, gdyż NAFHA dba o pozostawianie jak najmniejszego śladu węglowego.

  Produkty NAFHA wyróżnione są certyfikatem Ecocert oraz znakiem Cosmebio. Wszystkie kosmetyki NAFHA uzyskały wyróżnienia ekspertów l’Observatoire des Cosmetiques, czyniąc NAFHA pierwszą marką, której cała gama produktów została nagrodzona umieszczeniem w “Guide des meilleurs cosmetiques” 2011-2012 i 2013-2014 (Przewodnik najlepszych kosmetyków). Przewodnik ten jest wzorcem standardów dla produktów kosmetycznych. Przed wyłonieniem laureatów panel uznanych ekspertów ocenił 7300 produktów (tradycyjnych i organicznych) od 440 producentów. Oceny “Guide des meilleurs cosmetiques” są zawsze obiektywne i niezależne. 


  rozwiń opis


 • Najel

  mydła produkowane są w mieście Aleppo

  ...

  Słynne mydła produkowane są w mieście Aleppo, leżącym w północnej Syrii. Od stuleci wytwarzano je, korzystając z tradycyjnej receptury bazującej na oliwie z oliwek i olejku laurowym.

   Mydła Aleppo marki NAJEL produkowane są zgodnie z tradycją. Najpierw mydła leżakują, aż do wyschnięcia, chronione przed słońcem, przez co najmniej dziewięć miesięcy. W tym czasie mydła utleniają się na powierzchni, zmieniając kolor na żółty, a  w środku pozostają zielone.

  Mydła NAJEL są w 100% naturalne, nie zawierają substancji zapachowych i konserwantów. Oliwa z oliwek i olejek laurowy dodane do mydła z Aleppo przynoszą ulgę nawet wyjątkowo suchej, wrażliwej skórze, pomagając jej utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

  Mydła z Aleppo mogą używać dzieci i osoby ze skłonnościami do alergii. Mydła mają właściwości lecznicze, zabliźniające, nawilżające i ochronne. Doskonałe są więc dla osób z łuszczycą, trądzikiem, egzemą, atopią lub łupieżem.
  rozwiń opis


 • Nanaf Organic

  Odzież z ekobawełny

  ...

  Wyjątkowo miękkie i wytrzymałe włókna są bezpieczne dla skóry dziecka i stanowią jednocześnie właściwą ochronę. Naturalna czystość ekologicznej bawełny osiągana dzięki ręcznym zbiorom i wolności od chemikaliów gwarantuje nam, że nawet dzieci ze skłonnościami do reakcji alergicznych mogą czuć się w niej bezpiecznie. Ponadto odzież z ekobawełny jest wyjątkowo miękka w dotyku, dzieci mogą odczuwać przyjemność z noszenia jej i czuć się wyjątkowo komfortowo. Jest też jednak bardzo trwała, nie obciążona działaniami środków chemicznych nie niszczy się w praniu i nie wyciera tak szybko jak odzież z bawełny konwencjonalnej.


  rozwiń opis


 • Natessance Bebe

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia

  ...

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia.

  Dla naturalnej ochrony Natessance oferuje biologiczną, wyjątkowo delikatną, hipoalergiczną gamę do pielęgnacji, która doskonale odpowiada na potrzeby wrażliwej skóry dzieci: najbardziej naturalna ochrona po brzuszku mamy.
   
  Produkty Bebe Bio zawierają starannie dobrane składniki aktywne, które sprawiają, że pielęgnacja jest nie tylko łagodna jak pieszczota, ale także chroni nadzwyczaj wrażliwy naskórek Maluszka.

  NATESSANCE Bebe Bio dba o pH skóry niemowląt. Wszystkie produkty zawierają wyciągi roślinne w minimum 95% pochodzenia biologicznego, wybrane ze względu na swe cenne właściwości. Ponadto nie zawierają syntetycznych zapachów ani barwników.

  Każdy produkt z gamy NATESSANCE Bebe Bio posiada certyfikat Ecocert, który gwarantuje najwyższą jakość składników oraz zgodność z wymogami w zakresie ilości składników naturalnych i biologicznych, a także postawę etyczną w odniesieniu do ochrony środowiska.

  NATESSANCE Bebe Bio jest także członkiem karty Cosmebio- stowarzyszenia zrzeszającego francuskich producentów kosmetyków biologicznych.

  Produkty z gamy Bebe Bio

      - nie zawierają podrażniających substancji pieniących:
      - laurylosiarczanu amoniaku, laurylosiarczanu sodu;
      - nie zawierają parabenów;
      - nie zawierają silikonu;
      - zostały przetestowane pod kontrolą dermatologiczną;
      - nie są testowane na zwierzętach.

  Zgodnie z jedną z zasad Natessance nie zawierają więc nie tylko składników alergizujących, ale także tych uznanych za bezpieczne dla skóry, ale niebezpieczne dla środowiska naturalnego.


  Filozofia marki - Natessance           

  Jeśli jakaś maksyma miałaby wyrazić, w czym tkwi istota stworzonej przez nas marki Natessance, jak pracujemy i jakie są nasze dążenia, to najlepiej oddałyby ją słowa: "zaangażowanie dla Natury".

  Tworzymy dla Ciebie, mając na względzie dobro przyrody naturalnej i chcemy dać Ci poczucie, że dzięki nam uczestniczysz w wyjątkowym przedsięwzięciu, pomyślanym jako alternatywa dla konwencjonalnego stylu działania.

  Wszystkie te założenia czynią absolutnie wyjątkowymi nasze produkty, które oddajemy w Twoje ręce. I Ty możesz być współuczestnikiem naszych działań, równocześnie rozkoszując się całym bogactwem zapachów i konsystencji ofiarowanych przez hojną Naturę, która połączyła swe siły z zaawansowaniem technologicznym, pozwalającym na najlepsze

  Jej wykorzystanie.

  Nasza pasja i zaangażowanie odtąd docierać będzie do Ciebie, aby dać Ci wspaniałe poczucie komfortu zarówno w sferze ciała, jak i ducha.

  Przez nasze pośrednictwo będziesz współuczestniczyć w czymś naprawdę dobrym i pięknym: dasz szansę Naturze, ludziom pracującym za uczciwe wynagrodzenie - i swojej skórze, spragnionej troskliwej opieki.

  Wszystkie nasze działania inspiruje Natura

  W Natessance znajdziesz tylko najlepsze, wielokrotnie przetestowane składniki roślinne, które czerpiemy ze źródeł na całym świecie.

  Wiemy, jak pozyskiwać najodpowiedniejsze substancje aktywne z roślin i potrafimy tę sztukę ciągle doskonalić, aby dać Ci najbardziej kompletne, najskuteczniej działające gamy kosmetyków.

  Odtąd Twoje piękno zyskiwać będzie należne uznanie każdego dnia.

  Dając Ci efekt współdziałania naturalnych składników i ludzkiej myśli z zakresu m.in. kosmetyki i kosmetologii, nie zapominamy ani przez chwilę o tym, jakie są Twoje potrzeby i jak wysoka jest poprzeczka przez nie stawiana.

  Wszystko, z czego korzystamy, jest darem Natury. Dlatego stale dajemy wyraz naszej wdzięczności i szacunku dla Niej, pracując w rytmie recyklingu, hybrydowych silników i...naturalnych cyklów przyrody.

  Od składników pozyskiwanych z upraw biologicznych - do biokosmetyków Natessance

  Nasze własne laboratoria nie ustają w poszukiwaniach coraz skuteczniejszych składników naturalnych, ale także coraz efektywniejszego wykorzystania tych już używanych


  rozwiń opis


 • Natracare

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet

  ...

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet jako alternatywa dla produktów konwencjonalnych higieny intymnej. Nasze produkty od 1989 roku, są światowym symbolem jakości, innowacyjności, nieustannej modyfikacji i pracy na rzecz wszystkich kobiet, które poszukują produktów lepszych, naturalnych, bezpiecznych, najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą ochronę. Produkty Natracare są wolne od tworzyw sztucznych, pochodnych ropy naftowej, które są szkodliwe zarówno dla człowieka jak i środowiska naturalnego. W trosce o naszą planetę zdecydowaliśmy się na wybór takich materiałów, które są neutrale lub w jak najmniejszym stopniu mogą wpływać na środowisko naturalne. Nasze produkty są pod stałą kontrolą międzynarodowych jednostek certyfikujących tj. Soil Association, USDA Biobased, organizacji Nordic Swan & LOHAS, The Vegetarian Society.


  rozwiń opis


Koszyk

jest pusty
Unikamy: sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, parabenów, silikonów, SLS, pochodnych ropy naftowej i innych substancji szkodliwych
Reklama

eBiuletyn-Newsletter


Strony Internetowe DFS