Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.
Zrozumiałem/am

 
Kosmetyki naturalne dla dzieci

EKO Erotyka (+18)

Biomania na FB

Producenci

Producenci

Mamy 341 producentów.

 • MUUMI / HELMI

  Pieluszki MUUMI i produkty pielęgnacyjne Helmi

  ...

  Wysokiej jakości fińkie pieluszki MUUMI wykonane wyłacznie z czystych i bezpiecznych surowców są niezwykle delikatne dla skóry dziecka. Gama produktów HELMI do pielęgnacji.


  rozwiń opis


 • My buddy buggy

  Sprytny uchwyt do wózka

  ...

  Sprytny uchwyt pozwalający na szybkie i stabilne umocowanie torby czy reklamówki na rączce wózka bez zajmowania dodatkowego miejsca. Jest łatwy w obsłudze, lekki i wytrzymały.


  rozwiń opis


 • Mydłofaktura

  Mydłofaktura

  ...

  5 przykazań Mydłofaktury:

  1. Wszystkie nasze produkty są produkowane ręcznie.

  2. Nie używamy syntetycznych zapachów ani barwników.

  3. Nie używamy konserwantów, utwardzaczy ani środków czynnych typu SLS.

  4. W naszych mydłach NIE ma tłuszczów zwierzęcych.  

  5. Mydła testujemy tylko na sobie, naszej rodzinie i przyjaciołach.


  rozwiń opis


 • Nadeje

  Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze

  ...

  Nadeje to czeska firma prowadzona przez panią magister Jarmilę Podhorną. Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze. Wszelkie nalewki i produkty na bazie wyciągów z pączków i kiełków roślinnych zostały zatwierdzone przez Państwowy Instytut Zdrowia przy czeskim Ministerstwie Zdrowia. 

  Produkcja ziołowych nalewek do wytwarzaniana na bieżąco produktów kosmetycznych jest certyfikowana przez czeski Państwowy Instytut Kontroli Leków. Oprócz tego we własnych laboratoriach robione są dokładne badania w trakcie całego procesu produkcji. Ziołowe produkty są przetwarzane bez użycia środków chemicznych i konserwantów.
  Do produkcji ziołowych nalewek i produktów firmy Nadeje stosowana jest wiedza o gemmoterapii, gdzie wykorzystywana jest  możliwość istotnego oddziaływania wyciągów z pąków i kiełków roślin – gemmoterapeutyków - na organizm człowieka.  Obecnie firma ma do dyspozycji ponad sto rodzajów ziołowych nalewek. Niezwykle skuteczne nalewki są wykonane z pąków roślin. Roślina w pąkach zachowuje swój potencjał genetyczny, przez co pąki zawierają najcenniejsze substancje, które łatwo pozyskuje ludzki organizm, aby jednocześnie wspomagać mechanizm obronny i zapobiegać chorobom.  


  rozwiń opis


 • Naf Naf

  NAF NAF to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją, uznana i kojarzona z francuskim światem mody.

  ...

  NAF NAF to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją, uznana i kojarzona z francuskim światem mody.

  Produkty dla dzieci Naf Naf to, jak na tą markę przystało najwyższa, jakość wykonania, najnowocześniejszy design oraz najlepsze użyte do produkcji materiały.

  Asortyment dla dzieci stanowią bardzo rozbudowane, piękne kolekcje kocyków, pościeli, ubrań oraz śpiworki do wózków i fotelików.

  Możemy stworzyć indywidualny, niepowtarzalny wystrój pokoiku dla dzieci albo wybrać się na spacer z dzieckiem, wiedząc, że jest mu ciepło i bezpiecznie w niezwykłym śpiworku Naf Naf.


  rozwiń opis


 • Nanaf Organic

  Odzież z ekobawełny

  ...

  Wyjątkowo miękkie i wytrzymałe włókna są bezpieczne dla skóry dziecka i stanowią jednocześnie właściwą ochronę. Naturalna czystość ekologicznej bawełny osiągana dzięki ręcznym zbiorom i wolności od chemikaliów gwarantuje nam, że nawet dzieci ze skłonnościami do reakcji alergicznych mogą czuć się w niej bezpiecznie. Ponadto odzież z ekobawełny jest wyjątkowo miękka w dotyku, dzieci mogą odczuwać przyjemność z noszenia jej i czuć się wyjątkowo komfortowo. Jest też jednak bardzo trwała, nie obciążona działaniami środków chemicznych nie niszczy się w praniu i nie wyciera tak szybko jak odzież z bawełny konwencjonalnej.


  rozwiń opis


 • Natessance Bebe

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia

  ...

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia.

  Dla naturalnej ochrony Natessance oferuje biologiczną, wyjątkowo delikatną, hipoalergiczną gamę do pielęgnacji, która doskonale odpowiada na potrzeby wrażliwej skóry dzieci: najbardziej naturalna ochrona po brzuszku mamy.
   
  Produkty Bebe Bio zawierają starannie dobrane składniki aktywne, które sprawiają, że pielęgnacja jest nie tylko łagodna jak pieszczota, ale także chroni nadzwyczaj wrażliwy naskórek Maluszka.

  NATESSANCE Bebe Bio dba o pH skóry niemowląt. Wszystkie produkty zawierają wyciągi roślinne w minimum 95% pochodzenia biologicznego, wybrane ze względu na swe cenne właściwości. Ponadto nie zawierają syntetycznych zapachów ani barwników.

  Każdy produkt z gamy NATESSANCE Bebe Bio posiada certyfikat Ecocert, który gwarantuje najwyższą jakość składników oraz zgodność z wymogami w zakresie ilości składników naturalnych i biologicznych, a także postawę etyczną w odniesieniu do ochrony środowiska.

  NATESSANCE Bebe Bio jest także członkiem karty Cosmebio- stowarzyszenia zrzeszającego francuskich producentów kosmetyków biologicznych.

  Produkty z gamy Bebe Bio

      - nie zawierają podrażniających substancji pieniących:
      - laurylosiarczanu amoniaku, laurylosiarczanu sodu;
      - nie zawierają parabenów;
      - nie zawierają silikonu;
      - zostały przetestowane pod kontrolą dermatologiczną;
      - nie są testowane na zwierzętach.

  Zgodnie z jedną z zasad Natessance nie zawierają więc nie tylko składników alergizujących, ale także tych uznanych za bezpieczne dla skóry, ale niebezpieczne dla środowiska naturalnego.


  Filozofia marki - Natessance           

  Jeśli jakaś maksyma miałaby wyrazić, w czym tkwi istota stworzonej przez nas marki Natessance, jak pracujemy i jakie są nasze dążenia, to najlepiej oddałyby ją słowa: "zaangażowanie dla Natury".

  Tworzymy dla Ciebie, mając na względzie dobro przyrody naturalnej i chcemy dać Ci poczucie, że dzięki nam uczestniczysz w wyjątkowym przedsięwzięciu, pomyślanym jako alternatywa dla konwencjonalnego stylu działania.

  Wszystkie te założenia czynią absolutnie wyjątkowymi nasze produkty, które oddajemy w Twoje ręce. I Ty możesz być współuczestnikiem naszych działań, równocześnie rozkoszując się całym bogactwem zapachów i konsystencji ofiarowanych przez hojną Naturę, która połączyła swe siły z zaawansowaniem technologicznym, pozwalającym na najlepsze

  Jej wykorzystanie.

  Nasza pasja i zaangażowanie odtąd docierać będzie do Ciebie, aby dać Ci wspaniałe poczucie komfortu zarówno w sferze ciała, jak i ducha.

  Przez nasze pośrednictwo będziesz współuczestniczyć w czymś naprawdę dobrym i pięknym: dasz szansę Naturze, ludziom pracującym za uczciwe wynagrodzenie - i swojej skórze, spragnionej troskliwej opieki.

  Wszystkie nasze działania inspiruje Natura

  W Natessance znajdziesz tylko najlepsze, wielokrotnie przetestowane składniki roślinne, które czerpiemy ze źródeł na całym świecie.

  Wiemy, jak pozyskiwać najodpowiedniejsze substancje aktywne z roślin i potrafimy tę sztukę ciągle doskonalić, aby dać Ci najbardziej kompletne, najskuteczniej działające gamy kosmetyków.

  Odtąd Twoje piękno zyskiwać będzie należne uznanie każdego dnia.

  Dając Ci efekt współdziałania naturalnych składników i ludzkiej myśli z zakresu m.in. kosmetyki i kosmetologii, nie zapominamy ani przez chwilę o tym, jakie są Twoje potrzeby i jak wysoka jest poprzeczka przez nie stawiana.

  Wszystko, z czego korzystamy, jest darem Natury. Dlatego stale dajemy wyraz naszej wdzięczności i szacunku dla Niej, pracując w rytmie recyklingu, hybrydowych silników i...naturalnych cyklów przyrody.

  Od składników pozyskiwanych z upraw biologicznych - do biokosmetyków Natessance

  Nasze własne laboratoria nie ustają w poszukiwaniach coraz skuteczniejszych składników naturalnych, ale także coraz efektywniejszego wykorzystania tych już używanych


  rozwiń opis


 • Natracare

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet

  ...

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet jako alternatywa dla produktów konwencjonalnych higieny intymnej. Nasze produkty od 1989 roku, są światowym symbolem jakości, innowacyjności, nieustannej modyfikacji i pracy na rzecz wszystkich kobiet, które poszukują produktów lepszych, naturalnych, bezpiecznych, najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą ochronę. Produkty Natracare są wolne od tworzyw sztucznych, pochodnych ropy naftowej, które są szkodliwe zarówno dla człowieka jak i środowiska naturalnego. W trosce o naszą planetę zdecydowaliśmy się na wybór takich materiałów, które są neutrale lub w jak najmniejszym stopniu mogą wpływać na środowisko naturalne. Nasze produkty są pod stałą kontrolą międzynarodowych jednostek certyfikujących tj. Soil Association, USDA Biobased, organizacji Nordic Swan & LOHAS, The Vegetarian Society.


  rozwiń opis


 • NATTOU

  Delikatny komfort dla Twojego Dziecka i dla Ciebie...

  ...

  NATTOU powstaje w Europie i spełnia wszystkie surowe europejskie normy jakości.
  Delikatny komfort dla Twojego Dziecka i dla Ciebie...

  Twoje dziecko odnajdzie w zabawce Nattou wszystko, czego pragnie.

  Razem z MARKĄ Nattou stwórz świat marzeń dziecka, którego wspaniałą atmosferę będzie mogło dzielić ze swoimi najdroższymi małymi przyjaciółmi.


  rozwiń opis


 • NATUR' AMAREL

  wkłądki laktacyjne organiczne

  ...

  NATUR' AMAREL wkładki laktacyjne


  rozwiń opis


 • Natura Siberica

  Natura Siberica

  ...

  Natura Siberica


  rozwiń opis


 • NaturaE

  Naturalne podpaski

  ...

  Naturalne podpaski


  rozwiń opis


 • Natural Birthing Company

  Produkty dla kobiet w ciąży

  ...

  Naturalna pielęgnacja skóry w czasie ciąży i po porodzie.


  rozwiń opis


 • NATURAL REPAIR®

  NATURAL REPAIR® to linia certyfikowanych ekologicznych i organicznych kosmetyków regeneracyjnych dla suchej i bardzo suchej skóry

  Receptura NATURAL REPAIR® to gwarancja bezpieczeństwa:

  • kontrolowane kosmetyki ekologiczne i organiczne, posiadają certyfikat ECOCERT
  • minimum 99.2% składników jest pochodzenia naturalnego
  • minimum 95% składników roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych
  • tolerancja oraz skuteczność działania potwierdzona przez dermatologów
  • ekologiczne opakowania
  • formuła zgodna z Cosmebio i Derma&Bio
  • nie zawierają parabenów oraz olejków eterycznych
  • wolne od alergenów
  • nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych ropy naftowej
  • nie zawierają substancji z roślin modyfikowanych genetycznie
  • nie testowane na zwierzętach  


   

  NATURAL REPAIR® to linia certyfikowanych ekologicznych i organicznych kosmetyków regeneracyjnych dla suchej i bardzo suchej skóry. Ich skuteczność została oparta na roślinach występujących w najbardziej ekstremalnych warunkach.

  Innowacja tych produktów, to przede wszystkim poszukiwanie nowych molekuł, które do tej pory nie były używane. Dzięki obserwacjom przyrody, została zwrócona szczególna uwaga na rośliny, które żyją w skrajnie trudnych warunkach. Tak powstało NATURAL REPAIR®   


  rozwiń opis


 • Natures Aid

  od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety

  ...

  Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Naszą filozofią jest zapewnienie najbardziej wartościowych produktów, które pomogą w utrzymaniu zdrowia i równowagi całego organizmu.

   

  Mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, sami wytwarzając nasze suplementy w specjalnie do tego celu wybudowanej fabryce.  Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat GMP ( Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o wysokiej jakości procesu produkcyjnego i  naszych produktów.  Co więcej,  firma Natures Aid, w swojej misji dostarczania jak najwyższej jakości suplementów, poszła o krok dalej -  w kierunku spełnienia standardów farmaceutycznych. Uzyskawszy licencję Pharmaceutical Manufacturing, jako pierwsza firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii otrzymała certyfikat  Traditional Herbal Registration (THR), co oznacza, że produkty spełniają kryteria dotyczące jakości, bezpieczeństwa i tradycyjnego zastosowania zgodnie z unijną dyrektywą nr 2004/24/EC.

   

  Własne zaplecze i pełna kontrola nad procesem produkcyjnym dały firmie Natures  Aid  możliwość wytwarzania suplementów w krótkich seriach, co pozwala na zachowanie świeżości składników i utrzymanie pozostałych parametrów jakościowych na bardzo wysokim poziomie. Nasze laboratoria wdrożyły surowy system kontroli jakości, w ramach którego wszystkie surowce i komponenty są w 100% naturalne i poddawane są testom biochemicznym mającym ocenić, czy spełniają kryteria wysokiej przyswajalności i biodostępności.

   

  Natures Aid nigdy nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a tam gdzie to możliwe, staramy się, aby były one odpowiednie dla wegetarian i wegan.

   

  Dlaczego warto wybrać markę suplementów Natures Aid

   

  • ·Standaryzowane ekstrakty ziołowe

   

  Produkty ziołowe Natures Aid zostały wyprodukowane z wykorzystaniem standaryzowanych ekstraktów ziołowych, co gwarantuje ich czystość, działanie i jakość.

   

  • ·Wolne od

   

  Wszystkie nasze produkty są wolne od sztucznych aromatów, barwników i konserwantów i glutenu, jak również nie są naświetlane.

   

  • ·Bez tłuszczy utwardzonych

   

  Tłuszcze utwardzone zostały powiązane z powstawaniem wielu schorzeń, dlatego Natures Aid nie stosuje ich w swoich produktach.

   

  • ·Bez GMO

   

  Nasze produkty są wolne od GMO

   

  • ·Chelatowane witaminy i minerały

  Tam, gdzie to możliwe, stosujemy chelatowane witaminy i minerały dla lepszej przyswajalności.

   

  • ·Tabletki powlekane

  Większe tabletki są powlekane, by umożliwić łatwiejsze połykanie.

   

  • ·Dla wegetarian i wegan

  Tam, gdzie to tylko możliwe, Natures Aid stosuje składniki odpowiednie dla wegetarian i wegan, co jest zawsze wyraźnie zaznaczone na każdej etykiecie


  rozwiń opis


 • Naty

  Naty pieluchy eko

  ...

  Delikatna skóra dziecka wymaga szczególnej troski i opieki, szczególnie w pierwszych tygodniach i miesiacach zycia. Skóra noworodka jest bardzo wrazliwa i szybko reaguje na substancje drazniace tj. substancje zapachowe, pudry poprawiajace chłonnosc czy inne substancje chemiczne. Nasze pieluchy zapewniaja maksymalny komfort i ochrone przed wilgocia ale równiez chronia przed alergiami i podraznieniami wywołanymi stosowaniem zwykłych pieluch. Pieluszki NATY sa wykonane wyłacznie z materiałów naturalnych i odnawialnych, sa wolne od substancji potencjalnie szkodliwych, pozbawione całkowicie substancji zapachowych czy tworzyw sztucznych – plastiku, nie zawieraja lateksu i sa hipoalergiczne. Nasze pieluszki sa całkowicie wolne od chloru i jego zwiazków, do bielenia stosujemy metode TCF w której wykorzystujemy tlen w procesie bielenia co zapobiega sie tworzeniu dioksyn. Wkład chłonny wykonany jest z celulozy pozyskanej z certyfikowanych Forest Stewardship Council A.C. (FSC) obszarów lesnych w zwiazku z promowaniem odpowiedzialnej gospodarki zasobami lesnymi swiata. Zewnetrzna warstwa pieluszki wykonana jest z materiału naturalnego, swobodnie oddychajacego na bazie skrobi kukurydzianej wolnej od mody kacji genetycznej GMO, która jest całkowicie biodegradowalna.

  Materiał na bazie skrobi kukurydzianej spełnia najwyzsze standardy szczelnosci jest równie skuteczny jak tworzywo sztuczne ale w przeciwienstwie do niego umozliwia swobodny przepływ powietrza. Materiał ten wyróznia sie dodatkowo własciwosciami chłonacymi szkodliwe bakterie i patogeny, które nastepnie sa wydalane na zewnatrz. Nasze pieluszki sa wolne od wszelkich znanych alergenów lub substancji sklasykowanych jako miejscowo drazniace, uczulajace, rakotwórcze lub mutagenne.

  Produkt certyfikowany przez Forest Stewardship Council A.C. n(FSC), Good Environmental Choice przez Swedish Society for Nature Conservation i rekomendowane przez SWEDISH ASTHMA AND ALLERGY ASSOCIATION stowarzyszenie działajace na rzecz alergików i astmatyków od 1956 roku.


  rozwiń opis


 • Neobio

  To rewolucyjny program pielęgnacji stworzony dla młodej generacji wielbicieli biokosmetyków

  ...

  Neobio serie w kolorowych opakowaniach (stara seria):

  To rewolucyjny program pielęgnacji stworzony dla młodej generacji wielbicieli biokosmetyków.
  47 produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów .
  Kombinacja naturalnych składników, które swoim zapachem i właściwościami oczarują najbardziej wymagających.

  Uwaga: ta seria dostępna tylko do wyczerpania zapasów! Może się zdarzyć, że wybranego produktu już nie będzie u importera.

   

  Neobio seria w białych opakowaniach (nowa):

  Neobio – nowa generacja naturalnego piękna

  Wyselekcjonowane skłądniki naturalne. Przede wszystkim widać to po certyfikatach, które widnieją na opakowaniach. Wszelkie składniki wyłącznie pochodzą z kontrolowanych upraw biologicznych lub z dzikich zbiorów. Kosmetyki nie zawierają sylikonów, parabenów, parafin, syntetycznych środków barwiących, zapachowych ani konserwujących. Wyłącznie wykorzystywane są naturalne składniki, które podlegają ścisłej kontroli. Produkt nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera glutenu. Kosmetyki nie zawierają składników zmodyfikowanych genetycznie.

   

  Ta seria zostanie w ofercie, zapraszamy do zakupu!


  rozwiń opis


 • Neobulle

  Badaboum to preparat uśmierzający ból spowodowany uderzeniem

  ...

  Badaboum to preparat uśmierzający ból spowodowany uderzeniem, produkowany przez francuską firmę Neobulle.

  Najlepszy przy guzach

  Niezbędny przy nauce chodzenia

  Niezastąpiony przy upadkach

  Nieodzowny w czasie drobnych, domowych wypadków

  Niezwykle skuteczny dzięki właściwościom kocanek (Helichrysum italicum)

  Zastosowany natychmiast po uderzeniu zapobiega powstaniu sińca i zmniejsza urazy.

  Bardzo wydajny (wystarcza na około 2 lata)

  Wygodny w użyciu

  Łatwy do zabrania na spacer, zajmuje niewiele miejsca.

   

  Badaboum - to nazwa, którą lubią maluchy. A przy dzieciach warto mieć w zasięgu ręki wszystko, co może tylko może być potrzebne.

  Praktyczne opakowanie Badaboum pozwala mieć go zawsze przy sobie. Badaboum przydaje się jednak nie tylko dzieciom! Mogą go stosować również starszaki, a także dorośli.


  rozwiń opis


 • Neve Cosmetics

  Mineralny w 100% naturalny makijaż!

  ...

  Mineralny w 100% naturalny makijaż!
  Neve Cosmetics powstała we Włoszech w 2009 roku z siedzibą w Moncalieri w malowniczej okolicy turyńskich wzgórz z widokiem na Alpy. Debiut firmy na rynku kosmetycznym okazał się wielkim sukcesem, ponieważ produkuje makijaż mineralny najwyższej jakości. Produkty linii Truccominerale zostały bardzo dobrze przyjęte przez włoskie konsumentki i są hitem do dziś. Następnie produkcja została rozszerzona o produkty przeznaczone do naturalnej pielęgnacji skóry oraz o kolorowe takie jak: Le Metamorfosi, Gli Arcobaleni, Pastello...
  Twórcy kosmetyków Neve Cosmetics korzystając z rad najlepszych włoskich profesjonalistów zajmujących się makijażem i czerpiąc z najnowszych artystycznych trendów, wciąż kreują oraz realizują innowacyjne kosmetyki mineralne. Podstawą filozofii firmy jest chęć wytwarzania wyłącznie kosmetyków skutecznych, kreatywnych, o żywych kolorach, bez rezygnacji z prostoty i czystości formuł, ani z wyznawanej w praktyce etyki cruelty-free.
   


  Filozofia Neve Cosmetics streszcza się w kilku prostych słowach:

  Naturalnie, niebanalnie!
  Wybór składników naturalnych dla wielu firm kosmetycznych oznacza stworzenie produktu nijakiego, mdłego, nieatrakcyjnego i anonimowego. Dla Neve Cosmetics nie! Kosmetyki tej firmy charakteryzują się świeżością i niezwykłymi kolorami, dlatego są ucztą dla oczu i pozostałych zmysłów. Ich pędzelki są niezwykle przyjemne, cienie mienią się milionami refleksów, a ich kremy są cudownie pachnące i doskonale się wchłaniają.

  Mało to znaczy dobre.
  Lista składników zawartych w kosmetykach jest krótka. Składników jest mało, ale są one najwyższej jakości i nic ponadto. Żadnych wypełniaczy i oszczędnych rozwiązań, brak bezużytecznych komponentów, które tylko zwiększają objętość kosmetyku. W ten sposób firma ryzyko alergii redukuje do minimum a do maksimum zwiększa wydajność produktu.

  Nic do ukrycia.
  Neve Cosmetics jest dumna ze składników w swoich produktach. Są one owocem badań firmy i dowodem ich najczystszej produkcji, z czego wynikają same korzyści dla klientek! Dlatego wszystkie składniki kosmetyków są wydrukowane nie tylko na opakowaniach, ale widoczne również na stronie internetowej, gdzie w każdym momencie można się z nimi zapoznać. Przeczytaj i zobacz dlaczego ich nie ukrywają!

  Zakochani w naturalnym kolorze.
  Kolor wiele mówi o osobowości, wpływa na nastrój i wytwarza emocje. Pracownicy Neve Cosmetics są zakochani w kolorach, które chcą eksplorować w każdej postaci! Moc odbitego światła pozwala im na tworzenie niezwykłych dzieł, na wymyślanie unikalnych i magicznych barw, które upiększą i podkreślą twoją wyjątkowość - pokochasz je od razu! O jakim kolorze myślisz? Jeśli jeszcze go nie ma to znaczy, że właśnie go tworzą...

  Inwestowanie w piękno
  Neve Cosmetics nie jest tanią marką, firma nie idzie na żadne kompromisy pod względem formuł i doboru składników w swoich kosmetykach. Istotnymi aspektami, którymi kieruje się firma w swojej działalności są: surowce wykazujące się najwyższą jakością, doświadczona włoska rzemieślnicza praca oraz szczegółowe badania nad produktami. Świadomą decyzją było to, żeby nie inwestować w reklamę, referencje celebrytów, politykę lokowania produktu i skomplikowanego packegingu. W ten sposób wyjątkowe produkty Neve Cosmetics są w przystępnych cenach biorąc pod uwagę ich doskonałą jakość.

  Znaczenie bycia cruelty-free
  Kochamy zwierzęta, dlatego uważamy, że testy na nich są ogromną niesprawiedliwością. Neve Cosmetics nie przeprowadza testów na zwierzętach oraz nie zleca innym takich badań. Firma bardzo mocno podkreśla, że nigdy tego nie zrobiła i nie zrobi!
  Z tego samego powodu wytwarzane są głównie kosmetyki wegetariańskie i wegańskie, a wszystkie ich delikatne pędzelki są całkowicie wolne od zwierzęcego włosia.

  Bez złych składników!

  Gdyby twoja skóra mogła wybierać, które składniki by preferowała?
  Żadnych silikonów, które zatykają pory, zero składników ropopochodnych, które sprawiają, że skóra nie może oddychać. Brak ciężkich konserwantów i żadnych składników pochodzących z uboju ssaków (np. żelatyna, kolagen, łój, łożysko...). Zdrowe alternatywy kosztują więcej, ale naturalną różnicę od razu zauważysz i odczujesz.


  rozwiń opis


 • Nexus

  Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania

  ...

  Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami.


  rozwiń opis


 • NIKEL

  Kosmetyki z komórkami macierzystymi

  ...

  Kosmetyki z komórkami macierzystymi


  rozwiń opis


 • NogaWater

  Noga WaterCare to holenderska firma specjalizująca się w rozwijaniu i udoskalaniu technologii czyszczenia i filtracji wody. Produkty Noga WaterCare są zgodne ze wszystkimi międzynarodowymi standardami i uosabiają najbardziej zaawansowaną technologię oczyszczania wody dla domowego użytku.


  rozwiń opis


 • Nominal

  Tylko naturalne, niemodyfikowane genetycznie zboża z pełnego przemiału

  ...

  DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ PRODUKTY MARKI NOMINAL?

  1. Tylko naturalne, niemodyfikowane genetycznie zboża z pełnego przemiału

  2. Bez mleka, soji, soli, cukru, aromatów i barwników

  3. Bez dodatku chemicznych środków odżywczych jak syntetyczne witaminy i minerały

  4. Bogactwo wyboru: orkiszowa, kukurydziana, jaglana, owsiana, wielozbożowa, gryczana

  Dodatkowym atutem jest doskonała cena - kaszki Nominal nie kosztują więcej niż 10zł za opakowanie nie odbiegając jakością od produktów marki HOLLE, LEBENSWERT czy BABY SUN.

  Produkty zbożowe NOMINAL są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz również zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostają wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.


  rozwiń opis

  0 produkty

 • NONIQUE

  Naturalna pielęgnacja z upraw ekologicznych

  ...

  Podstawą kosmetyków NONIQUE są owoce karaibskie Noni. Razem z Aloe Vera i 14 innymi składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych, gwarantują najlepszą pielęgnację ciała. Produkty nie zawierają żadnych sztucznych barwników, parafiny, parabenów, PEG-ów ani silikonów ani syntetycznych zapachów i barwników. Żaden nasz produkt nie był testowany na zwierzętach.

  Dowodem wysokiej jakości produktów NONIQUE jest certyfikat BDIH.


  rozwiń opis


 • NUMI

  NUMI Organic Tea Świat herbat FAIR TRADE

  ...

  Firma Numi Organic Tea to owoc wspólnej pasji brata i siostry oraz ich zamiłowania do najwyższej jakości produktów. Ona odpowiada za stronę artystyczną ( m.in. opakowania herbat), on jest alchemikiem smaków herbat Numi, przygotowującym ich receptury. Do wytworzenia tych doskonałych herbat o unikalnych kompozycjach smakowych wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości certyfikowane składniki organiczne (BIO) oraz niemodyfikowane genetycznie z plantacji opartych na zasadach Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade). Firma Numi łączy w swoich mieszankach najlepsze jakościowo herbaty z całych liści razem z prawdziwymi  kwiatami, owocami  i przyprawami.
  rozwiń opis


 • NUTIVA BIO

  BIO żywność

  ...

  Nutiva jest firmą, która motywowana troską o zrównoważony rozwój naszej planety i  zdrowie jej mieszkańców poświeciła się tej misji  poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów odżywczych organicznego pochodzenia, jak również użyźnianie gleby oraz wspomaganie grup zaangażowanych w pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez dotację 1% przychodów uzyskanego ze sprzedaży produktów.

  Powstała w 1999 roku Nutiva to jedna z  najlepiej sprzedających się marek dostarczających m.in.: odżywczych nasion konopi, tłoczonego na zimno oleju kokosowego i nasion chia. Celem marki Nutiva jest produkowanie najwyższej jakości organicznej super żywności, zapewniając swoim konsumentom najwyższą wartość odżywczą, a  jednocześnie wspierając praktyki zrównoważonej agrokultury.

  NASIONA CHIA

  Ten starożytny pokarm w postaci drobnych, lecz wyjątkowo odżywczych ziarenek, był czczony przez Azteków i Majów, a obecnie przeżywa renesans swojej świetności.

  Każde nasionko to bogactwo błonnika, białka, minerałów, kwasów Omega-3 i antyoksydantów.

  Łagodny smak nasion Chia czyni je uniwersalnym dodatkiem zarówno do potraw o słonym i wytrawnym, jak i słodkim smaku. Po zalaniu płynem, nasionka te powiększają swoją objętość 12 razy w przeciągu 10 minut.

  Nasiona Chia firmy Nutiva to doskonały dodatek do jogurtu czy owsianki oraz smoothie. Mogą być stosowane do zagęszczania sosów, jak również doskonale zastąpią jajka w wegańskich wypiekach, takich jak mufinki czy ciastka.

  NASIONA KONOPI

  Konopie były pierwszym produktem firmy Nutiva.  Konopie można z powodzeniem uprawiać  bez stosowania pestycydów czy herbicydów. Rośliny konopi od tysięcy lat uprawiane były w Azji i na Bliskim Wschodzie, zanim w końcu trafiły do Europy i obu Ameryk.

  Jest to niezwykle uniwersalna roślina, o szerokim zastosowaniu i przydatności dla człowieka i oprócz swoich pysznych nasion,  oferuje także doskonale włókno, wykorzystywane przy produkcji odzieży, papieru, plastiku, części samochodowych i na wiele innych sposobów. Znana jest także jako jedna z najbardziej odżywczych roślin na naszej planecie.

  Tradycyjna Chińska Medycyna od ponad 2000 lat wykorzystuje nasiona konopi jako leczniczą i tonizującą żywność w leczeniu szeregu różnych dolegliwości.

  Nasiona konopi to bogaty w białko, kwasy Omega oraz błonnik  bezglutenowy pokarm. Nie są znane reakcje alergiczne na nasiona konopi.

  Nutiva oferuje szereg produktów z konopi:

  Łuskane ziarna konopi to kremowe, orzechowe, uniwersalne w zastosowaniu nasiona z usuniętą zewnętrzną łupinką.

   Białko konopne jest bardzo odżywcze.

  Nutiva oferuje Organiczne białko konopne+Błonnik, co stanowi doskonalą propozycję dla każdego, kto potrzebuje wzbogacenia diety w większą ilość białka roślinnego, jak również błonnika.

  Organiczny olej konopny jest tłoczony na zimno, by zachować delikatne kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6. Są one niezbędne dla właściwej pracy serca, jak również pięknych włosów, skóry i mięśni oraz pracy mózgu


  rozwiń opis


 • Nutrex Hawaii

  Spirulina

  ...

  Spirulina to jedna z z najstarszych form życia na Ziemi. Ta błękitno zielona alga z gatunku sinic (inne nazwy - cyjanofity, cyjanobakterie) często bywa błędnie klasyfikowana jako zioło ze względu na swoje zadziwiające właściwości prozdrowotne, ale w świetle najnowszej wiedzy naukowej zaliczana jest do królestwa bakterii, które zamieszkują jeziora, stawy i rzeki. Uznawana jest za jedną z najbardziej odżywczych super żywności na świecie, która wspiera pracę praktycznie każdego organu i każdej funkcji organizmu człowieka.


  rozwiń opis


 • Nuvita

  Produkty dla niemowląt i dzieci

  ...

  Nuvita jest inspirowana przez współczesnych rodziców i ich dzieci, aby stworzyć doskonałe produkty i rozwiązania, które upraszczają codzienne potrzeby rodziny i poprawić ich zdrowie i jakość życia.

  Asortyment Nuvita obejmuje specjalne linie produktów opracowanych we współpracy z międzynarodowymi instytucjami badawczymi i lekarzami specjalistami.  rozwiń opis


 • oceanwell

  Certyfikat NaTrue

  ...

  Kosmetyki naturalne firmy Oceanwell są wytwarzane przez producenta oceanBASIS z północnej części Niemiec. Firma oceanBASIS specjalizuje się w wykorzystywaniu produktów morskich dla zdrowia i urody. Od roku 2001 grupa doświadczonych oceanologów i ekspertów bada, udoskonala i wprowadza do przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego produkty naturalne pochodzenia morskiego. Najważniejsze miejsce zajmuje w tych procesach opracowywanie efektywnych ekstraktów substancji czynnych oraz naturalnych kosmetyków morskich. Godne uwagi są tu zarówno utrzymanie wysokich standardów jakości i przydatności do użycia jak i nieporównywalnie wysokie stężenie substancji czynnych pochodzących z morza. W kremie ukryta jest kultura producenta: koncentracja na istotnym. Produkty pielęgnacji są wynikiem szczególnego umiłowania morskiego środowiska życia. Jest to widoczne w szczególności w jedynej w swoim rodzaju wysokiej koncentracji środków czynnych. W końcu udało się opracować kosmetyk nowej generacji, który jest całkowicie czysty i zawiera w sobie ożywczą moc morza. Efekt działania jest niemal natychmiastowy. Lekarze, którzy przetestowali kosmetyk, potwierdzają jego dobroczynne działanie i całkowitą nieszkodliwość dla skóry. Cała linia kosmetyków pielęgnacyjnych nadaje się zarówno dla skóry suchej jak i wrażliwej.

  Podstawowe substancje czynne:
   algi laminaria – rodzaj ten zawiera szczególnie dużo antyoksydantów, specjalny cukier glonowy, minerały i substancje śladowe, aminokwasy, nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy. Działanie na skórę to utrzymanie wilgotności, korzystny wpływ na krążenie krwi, wzmocnienie i wygładzenie. Woda morska – skład wody morskiej przypomina płyny komórkowe ludzkich komórek. Woda morska zawiera ważne dla życia minerały i substancje śladowe, które wzmacniają siły witalne człowieka. Woda morska działa wzmacniająco i pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność skóry. Naukowo potwierdzona jest łagodząca siła wody morskiej przy łuszczycach i innych chorobach skóry.

  Kryteria jakości:
   substancje czynne pozyskiwane wyłącznie z uprawianych alg; bez rozpuszczalników, oleju mineralnego i innych dodatków chemicznych.

  Certyfikaty:
   NaTrue

  Ekorozwój:
   GOGREEN, FSC, ClimatePartner klimaneutral


  rozwiń opis


 • Ol'Vita

  ...

  Firma Ol'Vita powstała w 2004 roku i jest firmą rodzinną. Jej działalność jest kontynuacją i wykorzystaniem 10-letniego doświadczenia w branży olejarskiej.

  Motto firmy: Jedz zdrowo, żyj długo!

  Poza zdrowymi olejami oferuje także olejki kosmetyczne w ,miejszych wygodnych butelkach. Oleje nadające się do spożycia są też często świetnymi kosmetykami - opisano to na ich kartach.

  Od producenta: Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane zgodnie z zasadami HACCP, który powstał na bazie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GMP/GHP).

   

   

   


  rozwiń opis


 • Olmuhle Solling

  Ekologiczne oleje

  ...

  Jakość, nie ilość - to hasło firmy.

  Zdrowe, ekologiczne oleje.


  rozwiń opis


 • Organic Botanics

  Organic Botanics

  ...

  Organic Botanics oferuje szeroki wybór nie testowanych na zwierzętach organicznych produktów do pielęgnacji skóry, kremów do twarzy i lotionów. Skomponowane z najwyższej jakości składników doskonale oczyszczają, regenerują, nawilżają i odmładzają delikatną skórę twarzy. Naturalne filtry UV i certyfikowane organiczne składniki chronią skórę przed promieniowaniem UV, szkodliwymi wolnymi rodnikami i przedwczesnym starzeniem się. Kosmetyki są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

   

  Nie używamy:

  Parabenów, sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych, lanoliny, alkoholu, SLS, glikolu propylenowego, chemicznych filtrów UV, produktów ropopochodnych (parafiny, wazeliny), składników pochodzenia zwierzęcego (z wyjątkiem organicznego wosku pszczelego), chemicznych ekstraktów olejów roślinnych, rafinowanych i skażonych olejów roślinnych. Żaden ze składników i produktów gotowych nie jest testowany na zwierzętach.

  Używamy:

  Ekologicznych składników certyfikowanych, tłoczonych na zimno olejów roślinnych, świeżych ziół, świeżych wód kwiatowych, świeżego aloesu, czystych olejków eterycznych, naturalnej witaminy E, naturalnych filtrów UV.


  rozwiń opis


 • Organic Farm Buddies

  Bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla środowiska

  ...

  Bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla środowiska i wykonane z odpowiednią starannością i dbałością o każdy szczegół, takie właśnie są produkty marki Organic Farm Buddies.


  rozwiń opis


 • Organic People

  Pasty do zębów

  ...

  Śnieżnobiałe zęby stały nieodłącznym symbolem zdrowego człowieka. Nasze pasty do zębów sprawią, że Wasz uśmiech będzie zawsze nienaganny. Organiczne certyfikowane pasty do zębów Organic People są absolutnie bezpieczne. Posiadają europejskie certyfikaty naturalnej organicznej kosmetyki. Nie uszkadzają emalii.

  Nie zawierają w swoim składzie niebezpiecznych dla zdrowia chemicznych składników:

  • SLS
  • SLES
  • PARABENÓW
  • CHLORHEXYDYNY 
  • ANTYBIOTYKÓW
  • SZTUCZNYCH BARWNIKÓW


  rozwiń opis


 • Organic Surge

  Szkocka marka wspaniałych i wielokrotnie nagrodzonych kosmetyków organicznych

  ...

  Szkocka marka wspaniałych i wielokrotnie nagrodzonych kosmetyków organicznych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Organic Surge. Organic Surge to kosmetyki o doskonałych formułach, intensywnych zapachach, przepięknych opakowaniach i bardzo atrakcyjnych cenach. To podejście do Klienta sprawiło, że Organic Surge nieustannie otrzymuje nagrody za swoje produkty, a lista zachwyconych Klientów marki rośnie w szybkim tempie.


  rozwiń opis


 • Organics

  ubranka eko dla dzieci

  ...

  ubranka wykonane z tkanin z certyfikatem ekologicznym


  rozwiń opis


 • Organix Cosmetix

  Organix Cosmetix

  ...

  Dziś, coraz więcej z nas preferuje produkty ekologiczne, bez składników syntetycznych i chemicznych. Jednakże, jeśli chodzi o pielęgnację skóry Anti-Aging, wiele osób  nadal polega na  syntetycznych produktach kosmetycznych.

  Najnowsze osiągnięcia technologii pozwoliły w
  wiodących laboratoriach na świecie rozwijać zaawansowane, certyfikowane organiczne i naturalne składniki anti-aging.

  Organix Cosmetix z  powodzeniem łączy najlepsze z tych innowacji w pełnej produktów linii 
  Anti-Aging
  do pielęgnacji skóry twarzy.

  Linia ta jest przeznaczona dla tych, którzy chcą cieszyć się tym co najlepsze ze świata kosmetyki organicznej  - aby osiągnąć młody, piękny, zdrowy i naturalny wygląd skóry poprzez używanie organicznych kosmetyków
  Anti-Aging
  .

  Oprócz czysto kosmetycznych korzyści, rośnie zrozumienie, że używanie produktów ekologicznych jest lepsze dla naszego zdrowia i  środowiska.

  Organiczne kosmetyki
  Organix Cosmetix wykonane są z naturalnych składników, pochodzących z roślin uprawianych bez ingerencji chemicznych takich jak: zapłodnienie lub nawozy sztuczne. Aktywne składniki są otrzymywane w wyniku naturalnych i przyjaznych środowisku procedur (metody tłoczenia na zimno). Opakowanie produktu również jest produkowane bez zanieczyszczeń i podlega  recyklingowi.

  Organix CosmetiX używa co najmniej 80% składników organicznych w każdym produktcie do pielęgnacji skóry, w niektórych produktach zawiartość składników organicznych to
  90%. Odsetek ten jest znacznie wyższy niż wymagania  ECOCERT ®

  CO TO JEST ECOCERT ®?  - ECOCERT ® jest to znana na całym świecie i uważana za najważniejszą, organizacja która certyfikuje produkty organiczne, nadzoruje cały proces produkcji - od stworzenia formuły do produkcji, napełniania i pakowania produktów.
  Certyfikat ECOCERT ®  jest przyznawany  tylko po długiej i dokładnej procedurze kontroli, a to wymaga aby standarty firmy były  utrzymywane na najwyzszym poziomie wobec konsumentów, produktów i środowiska, zarówno ideologicznie i w praktyce.

  Zgodnie ze standardami ECOCERT, wymagania dotyczące certyfikowanych organicznych kosmetyków to :
  • Co najmniej 95% składników muszi być naturalne lub pochodzenia naturalnego.
  • Przynajmniej 10% z naturalnych składników musi być organiczne.
  • Tylko 5% zawartości może być syntetycznymi składnikami, z których żaden nie znajduje się na negatywnej liście.

    W kosmetykach
  Organix Cosmetix
  nie ma :
  - SLS, olejów mineralnych, silikonów
  - Emulgatorów, takich jak PEG
  - karbomery
  - Parabeny
  - Syntetyczne substancje zapachowe i barwniki
  - Alkoholi tłuszczowych lub kwasów
  - Glikolu propylenowego

  Produkty z gamy CosmetiX Organix zawierać najlepsze certyfikowane substancje czynne z czołowych światowych laboratoriów, dostosowane do Twojej skóry.

  SURVICODE
  Chroni komórki macierzyste naskórka oraz minimalizuje oznaki starzenia. Survicode utrzymuje młodzieńczy wygląd skóry, jednocześnie przedłużając żywotność komórek, aby przywrócić skórze harmonię.
  Survicode spłyca zmarszczki średnie i głębokie, jak również drobne mimiczne po 1,5 miesiącu stosowania.

  VOLUFORM
  Naturalna alternatywa dla lipofillingu
  Ze starzeniem się (spowodowane przez genetykę, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, palenie papierosów, stres oksydacyjny, zmęczenie), skóra traci swoją objętość i jędrność. Voluform jest plumping agentem naturalną alternatywę dla lipofillingu.
  Daje objętość i jędrność na twarz i biust, aby zapobiec zwiotczenie skóry.

  SEPILIFT DPHP
  Wygładza zmarszczki, nawilża i zapewnia efekt wolumizującym
  Sepilift DPHP opiera się na pochodzenia roślinnego aminokwasu i pomaga w walce z procesem starzenia się.
  Przeciwzmarszczkowy efekt udowodniono w trzech badaniach in vivo:
  1.
  Triple ujędrniające działanie na tkankę skóry:
      
  • Pobudza skurcze włókien kolagenowych
      
  • Chroni włókna elastyczne przed enzymatycznego rozkładu
      
  • oczyszcza wolne rodniki, chroniąc komórki skóry, takie jak fibroblasty
  2.
  Długotrwały efekt nawilżający
  3.
  Przeciwzmarszczkowa aktywność: skóra staje się gładsza, odmłodzony i przebudowany.

  GATULINE ® EXPRESSION
  Natychmiast redukuje powstawanie zmarszczek
  Skóry twarzy, poddane emocji i różnych form stres środowiskowy, staje się znakiem "ekspresja" linii. Linie te wynikają z tysięcy codziennych mimowolne skurcze mikro mięśni twarzy, co prowadzi do powstania głębokich zmarszczek.
  Gatuline ® Expression, pochodzących z tropikalnej rośliny Acmella oleacea, stanowi skuteczne rozwiązanie dla szybkiej redukcji zmarszczek.

  RIBOXYL ™
  Naturalny energizer dla optymalnego metabolizmu komórek
  ATP i tlen są najważniejsze cząsteczki do życia komórek. Podczas procesu starzenia, poziom ATP spada, a konsekwencją jest wzrost oznaki starzenia się: zmarszczek, utrata elastyczności i cerę matowa. Riboxyl ™ to naturalny składnik otrzymywany z kukurydzy przez biotechnologii. Jego działanie na metabolizm komórek przywraca energię skórze kompleksowe działanie anti-aging.
  Skóra jest wyraźnie jędrniejsza, bardziej przejrzystą i rewitalizacji.


  EDERLINE ™ S

  Wzmacnia sieć kolagenową skóry.
  Ederline ™ S jest ekstraktem z pestek jabłek. Badania kliniczne wykazuję skuteczną likwidację zmarszczek. 
  Ederline ™ S znacząco zwiększa syntezę kolagenu I  oraz kolagenu III.


  StimulHyal- Ten opatentowany naturalny składnik aktywny specjalnie stymuluje produkcję HA i elastyny, aby zapobiec starzeniu się skóry. Badania In vivo wykazały znaczną poprawę właściwości biomechanicznych skóry: zwiększenie elastyczności skóry oraz zmniejszenie zmęczenia skóry.

  CRISTALHYAL
  Składnik silnie nawilżający skórę.

  Skwalen

  Działa jako środek zmiękczający. Pomaga osmoza czynnych lipidów przez skórę.
  To szybko wnika w skórę nie pozostawiając tłustego uczucia.

  LIPACTIVE INCA Inchi
  Olej roślinny bogaty w Omega 3, 6 i 9
  Ten roślinny olej pochodzi z nasienia rośliny z lasów deszczowych Ameryki Południowej. Dzięki unikalnej treści, olej pozwala na przywrócenie bariery skórnej i elastyczność naskórka, oprócz zmniejszenia utraty wody i utrzymania nawilżenia skóry


  rozwiń opis


 • Organyc

  Nasze produkty są wykonane z 100% czystej ekologicznej bawełny

  ...

  Nasze produkty są wykonane z 100% czystej, ekologicznej bawełny - są to produkty hipoalergiczne, w pełni naturalne i całkowicie biodegradowalne. Dzięki oddychającym właściwościom bawełny nasze produkty znacząco zmniejszają ryzyko przegrzania i świądu w wyniku tarcia, zwłaszcza podczas chodzenia, biegania lub zakładania ciasnych spodni. Nasze produkty są całkowicie wolne od składników syntetycznych – tworzyw sztucznych, ropo-pochodnych substancji chłonnych, chemicznych zamienników, podrażniających czy zapachowych substancji aktywnych. Proces bielenia bawełny jest całkowicie wolny od chloru, stosując nadtlenek wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu. Dzięki zastosowaniu tego sposobu bielenia nasze produkty są całkowicie wolne od zanieczyszczenia dioksynami. Dzięki zastosowaniu bawełny z upraw ekologicznie kontrolowanych nasze produkty są pozbawione pestycydów oraz modyfikacji genetycznej GMO. Nasze produkty posiadają certyfikaty: GOTS (Global Organic Textile Standard), ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale), SAAS (Social Accountability Accreditation Services) oraz Soil Association


  rozwiń opis


 • Orientana

  ORIENTANA to kosmetyki 100% naturalne 

  ...

  Orientana to nowa marka kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i okolic oczu. Kosmetyki Orientana są stworzone w 100% ze składników roślinnych, nie zawierają konserwantów, alkoholu, sztucznych barwników i zapachów. 

  Wszystkie składniki roślinne kosmetyków Orientana pochodzą z czystych ekologicznie rejonów Azji, a ich receptury stworzone zostały przez kosmetologów i  farmaceutów w oparciu o tradycyjną medycynę azjatycką. 

  Orientana wprowadziła nowy koncept dbania o skórę twarzy i okolice oczu – maskę-krem. Maska-krem łączy intensywność działania maseczki z doskonałą chłonnością i codzienną pielęgnacją kremem. Maski-krem do twarzy mają przyjemną, lekką, żelową konsystencję ułatwiającą wnikanie składników dzięki wzmocnieniu procesu osmozy. Składniki roślinne wnikają w skórę bardziej efektywnie, a równocześnie aktywnie zachodzi proces detoksykacji. Maski-kremy Orientana stosuje się codziennie na noc. 

  Orientana to nowa marka kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i okolic oczu. Kosmetyki Orientana są stworzone w 100% ze składników roślinnych, nie zawierają konserwantów, alkoholu, sztucznych barwników i zapachów. 

  Wszystkie składniki roślinne kosmetyków Orientana pochodzą z czystych ekologicznie rejonów Azji, a ich receptury stworzone zostały przez kosmetologów i  farmaceutów w oparciu o tradycyjną medycynę azjatycką. 

  Orientana wprowadziła nowy koncept dbania o skórę twarzy i okolice oczu – maskę-krem. Maska-krem łączy intensywność działania maseczki z doskonałą chłonnością i codzienną pielęgnacją kremem. Maski-krem do twarzy mają przyjemną, lekką, żelową konsystencję ułatwiającą wnikanie składników dzięki wzmocnieniu procesu osmozy. Składniki roślinne wnikają w skórę bardziej efektywnie, a równocześnie aktywnie zachodzi proces detoksykacji. Maski-kremy Orientana stosuje się codziennie na noc.


  rozwiń opis


 • Ovetto

  Segregacja pełni ważną rolę w systemie zarządzania odpadami

  ...

  Segregacja pełni ważną rolę w systemie zarządzania odpadami. Właściwe dysponowanie odpadami i ich przetwarzanie wymaga wcześniejszego podziału ze względu na materiał, z którego są zrobione.

  Mając na uwadze dobro środowiska, architekt wnętrz i projektant Gianluca Soldi stworzył przedmiot, który jest odpowiedzą na potrzebę segregacji odpadów. Kosz „Ovetto” stanowi ciekawy element wystroju wnętrza, który łączy w sobie użyteczność, styl, a przede wszystkim dbałość o środowisko. “Ovetto” jest zwycięzcą “Vepucci Award 2008” (Florencja), wybrany został spośród pierwszych 30 włoskich projektów (Nowy Jork, 2008), jest także zdobywcą „WT Award 2010” (Milan).

  ... JEST FUNKCJONALNY

  Propagowanie domowej segregacji wymagało narzędzia zaspakajającego podstawową potrzebę w tym zakresie: praktyczność. Kosz „Ovetto” posiada trzy pojemniki, których drzwiczki mogą różnić się oznaczeniami lub kolorami - ze względu na typy odpadów (np. papier, odpady organiczne, itp.). Drzwiczki służą do wymiany worka, a nad każdym pojemnikiem znajduje się małe okrągłe odchylane wieczko do wyrzucania odpadów. Wieczka ciasno przylegają, izolując brzydkie zapachy. Kosz jest obrotowy, można postawić go np. w kącie i mieć łatwy dostęp do każdego przedziału. W celu zredukowania objętości odpadów, na górze „Ovetto” zamontowano zgniatacz do plastikowych butelek, dzięki któremu można pomieścić ich większą ilość. Istnieje możliwość przymocowania kosza do podłoża, lub ściany - na specjalnym ramieniu (kosz nie posiada wtedy podstawy).

  ... EDUKUJE NA TEMAT OCHRONY ŚRODOWISKA

  Produkt nie tylko spełnia potrzeby funkcjonalności i estetycznego wyglądu, ale również, dzięki uczynieniu codziennej segregacji nawykiem łatwym i przyjemnym, uczy dzieci, młodzież i dorosłych szacunku dla środowiska. „Ovetto” jest zrobiony z tworzywa ABS i polipropylenu, którego polimery pochodzą z odzyskanych materiałów (40 - 70% biały i kolorowy „Ovetto”, 100% czarny „Ovetto”).

  ... JEST STYLOWY

  Kosz „Ovetto” ma kształt jaja, występuje w różnych kolorach, a jego delikatna i stożkowa linia czyni go przedmiotem designerskim, który dobrze komponuje się w każdym pomieszczeniu i współgra z różnego rodzaju meblami. Spodoba się zwłaszcza osobom ceniącym oryginalność, nowoczesność w wystroju wnętrz oraz elegancję. „Ovetto” może być umieszczony w domach, biurach itp.


  rozwiń opis


 • Pacifica

  Obecnie firma Pacifica jest powiewem świeżości na rynku perfum.

  ...

  Firma PACIFICA ma swoją siedzibę w Portland w Oregonie w USA. Firma została stworzona przez aromaterapeutkę Brook Harvey Taylors, która wraz z producentem filmowym Billym Taylorem zaczęła tworzyć unikalne zapachy, niepodobne do innych.

   

  Fascynacja Brook magicznym światem zapachów zaczęła się, gdy była jeszcze nastolatką. Od zawsze będąc niezwykle wyczulona i zafascynowana zapachami przypraw i ziół, odkryła książkę Jitterburg Perfume i rozpoczęła tworzenie własnych zapachów na bazie olejków eterycznych, które kupowała w lokalnym sklepie. Jej droga wyklarowała się jeszcze bardziej, gdy zaczęła studiować aromaterapię i otrzymała od pewnej aromaterapeutki całą bibliotekę na ten temat. Pasja tworzenia perfum przerodziła się u niej w swego rodzaju misję kreowania zapachów wykraczających poza przeciętność.

   

  Szczęście sprzyjało Brook, gdy spotkała na swej drodze Billego Taylora - absolwenta fotografii i reżyserii, który przez pięć lat podróżował po kraju kręcąc filmy dla kanałów telewizyjnych. Połączenie talentu i pasji Brook oraz doświadczenia Billego doprowadziły do powstania firmy Pacifica. Sukces nie pojawił się od razu. Przełomowym momentem okazało się wyprodukowanie świeczek zapachowych na podstawie kompozycji stworzonych przez Brook, które okazały się hitem podczas wystawy przemysłowej. Sukces ten przyczynił się do zbudowania przez Brook i Billego świata unikalnych zapachów – firmy Pacifica.

   

  Od samego początku twórcy firmy inwestowali swoja energię głównie w jakość produktów, jak też nabywanie doświadczenia związanego z zapachami zamiast w strategie marketingowe, wierząc, że klienci, którzy zakochają się w ich produktach, rozgłoszą to po całym świecie. I tak też się stało. Klienci firmy Pacifica to nie tylko wielbiciele zapachów, ale także świadomi konsumenci, którzy głęboko cenią sobie nowatorskie podejście do tworzenia zapachów.  Kompozycje zapachowe są wyrafinowane i złożone, lecz przy tym także radosne, pełne optymizmu i atrakcyjne. Zapachy wydają się mieć zupełnie odmienne nuty zapachowe w zależności od tego, kto je nosi, stając się z czasem unikalną i integralną częścią danej osoby. Klienci kupują perfumy Pacifica także ze względu na niezwykłe zaangażowanie twórców firmy w tworzenie bezpiecznych, naturalnych i nie naruszających równowagi środowiska naturalnego produktów. 

   

  Obecnie firma Pacifica jest powiewem świeżości na rynku perfum. Od początku nastawiona na unikalność i kompleksowość kompozycji zapachowych, Pacifica to wyraz pasji ukierunkowanej na piękno świata zapachów i ekspresja czystej radości życia.

   

  Perfumy firmy Pacifica nie  zawierają:  ftalanów, parabenów, sztucznych barwników, olei mineralnych, glikolu propylenowego i benzenu. Bez GMO. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Produkty są w 100% roślinne, wegańskie i bezglutenowe.

   

  Wszystkie perfumy występują w dwóch wersjach: jako spray 28 ml oraz roll-on 10 ml.


  rozwiń opis


 • Pacificbaby

  Termobutelki

  ...

  Termobutelka amerykańskiej firmy Pacificbaby:

  • dzięki izolacji próżniowej utrzymuje temperaturę płynów do ok. 10 godzin (duże butelki 200 ml)
  • posiada roczną gwarancję na izolację termiczną, która jednak z doświadczenia utrzymuje się znacznie dłużej
  • nadaje się do przechowywania mleka matki, mleka zastepczego jak również soków, gdyż całe wnętrze wraz z gwintem wewnątrz jest ze stali nierdzewnej
  • jest  trwałym „rosnącym z wiekiem” towarzyszem Twojego dziecka co najmniej do 5-go roku życia - można ją doposażyć w uchwyty  (gdy dziecko samo próbuje korzystać z butelki jeszcze w wersji ze smoczkiem), w miękki ustnik z uchwytami, bądź w ustnik składany, dzięki czemu butelka przeradza się w bidon
  • jest bardzo trwała, a przez to ekonomiczna, gdyż dzięki potrzebujesz tylko tą jedną butelkę
  • sama butelka (jak również zatyczka) jest wykonana ze stali nierdzewnej (technologia stosowana w szpitalach) – ma właściwości antybakteryjne, szybko wysycha i jest łatwa w czyszczeniu
  • zatyczka jest tak skonstruowana, iż zarówno w przypadku butelki ze smoczkiem jak i z ustnikiem, gdy zatyczka jest założona na butelkę, jest ona szczelna i śmiało możemy włożyć termobutelkę do torebki czy torby przy wózku bez obaw, że napój wycieknie
  • wewnątrz posiada wygodną miarkę do odmierzania ilości pokarmu w butelce (wewnętrzna ścianka butelki)
  • jest przyjazna dla środowiska, ponieważ materiał, z którego jest stworzona nadaje się w 100% do powtórnego przetworzenia., nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanu ani  PVC
  • można ją wyparzać w sterylizatorze i myć na górnej półce zmywarki (jednakże wzory na obudowie utrzymają się dłużej jeśli będzie myta ręcznie!)
  • nie należy jej wkładać do mikrofalówki
  • spełnia wszystkie europejskie i północno-amerykańśkie standardy bezpieczeństwa

   


  rozwiń opis


 • PANTS TO POVERTY

  DOŁĄCZ DO NAS!  ZAŁÓŻ MAJTKI – ZMIENIAJ ŚWIAT! WALCZ Z UBÓSTWEM

  ...

  BIELIZNA, KTÓRA ZMIENIA ŚWIAT ?

   

  Dlaczego właśnie MAJTKI (ang. pants)? A dlaczego nie?! Czy wyobrażacie sobie życie bez majtek? No właśnie... chyba nikt z nas nie może się bez nich dziś obejść. Są z nami... po prostu na co dzień. A co, gdyby majtki... mogły być sposobem na rozwiązanie poważnego problemu? Brzmi absurdalnie?

  Niekoniecznie.

   

  HISTORIA MARKI PANTS TO POVERTY

   

  PANTS TO POVERTY to idea, która narodziła się jako odpowiedź na globalny problem: ubóstwa. Jej początkiem była podróż jednego człowieka, który ponad 12 lat temu przemierzył obie Ameryki, Indie, Azję Południowo-Wschodnią i Afrykę, aby na własne oczy zobaczyć realną biedę tamtejszych społeczności. Na skutek tego doświadczenia w roku 2005 powstała marka PANTS TO POVERTY. Wtedy była ona częścią kampanii Nelsona Mandeli MAKE POVERTY HISTORY. Dziś produkty pod jej szyldem są sprzedawane w ponad 200 sklepach w 20 krajach i stanowią ważny element działań zmierzających do tego, aby ubóstwo stało się wreszcie jedynie historią.

  PROCES PRODUKCJI - DOSTAWCY

   

  Najważniejszym założeniem organizacji skupionych wokół PANTS TO POVERTY jest zasada zrównoważonego handlu, fair-trade, która głosi m.in., że przejrzystość i zaufanie są filarami dobrego biznesu. Cały proces od produkcji bielizny aż po jej sprzedaż odbywa się w warunkach zgodnych z tymi normami.

   

  Skąd zatem biorą się nasze majtki?

   

  Głównym dostawcą produktów dla marki PANTS TO POVERTY jest największa fabryka w Indiach, założona w 1969 roku Armstrong Knitting Mills. Działa ona z poszanowaniem zarówno praw ekologii, jak i pracowników fabryki. Sam proces produkcji nie powoduje emisji dwutlenku do atmosfery, zużycie wody do produkcji jednej sztuki bielizny jest ograniczane do minimum. Jednym słowem, produkcja nie zagraża srodowisku naturalnemu. Natomiast pracownicy fabryki objęci są programem zapewniającym wsparcie również dla ich rodzin, a przede wszystkim godne wynagrodzenie za pracę.

   

  Dotyczy to również rolników, którzy uprawiają bawełnę wykorzystywaną w produkcji organicznej bielizny marki PANTS TO POVERTY. Obecnie wsparciem objętych jest ponad 15 000 rolników w Indiach (w trzech stanach Andhra Pradesh, Maharashtra i Odisha), skupionych wokół Chetna Organic, która działa na rzecz przedsiębiorczosci lokalnych społeczności farmerskich, ich edukacji i rozwoju. Celem szerszym jest w tym przypadku przywrócenie w Indiach, po latach  "chemicznych" upraw, zrownoważonej uprawy roślin, bez użycia pescytydów oraz  wyeliminowanie dotychczasowych wpływów koncernów farmaceutcznych w rolnictwie.

  PANTS TO POVERTY ma w tym też swój poważny udział: bawełna do produkcji bielizny tej marki jest kupowana bezpośrednio od grup farmerów zrzeszonych w Chetna Organic, którzy używają jedynie ziaren w pełni organicznych.

   

  Produkty, które oferujemy są importowane bezpośrednio z Indii lub z centrum dystrybucji w Wielkiej Brytanii.

   

  Warto więc jeszcze raz podkreślić, że zysk z produkcji i sprzedaży produktów PANTS TO POVERTY nie polega jedynie na zarobionych w ten sposób pieniądzach, ale przede wszystkim na realnych korzyściach dla konkretnych społeczności oraz środowiska naturalnego.

   

  Kupując więc produkty marki PANTS TO POVERTY możesz mieć pewność, że powiększasz krąg osób, które wspierają innych, a jednocześnie chronią środowisko naturalne.

   

  A przecież zawsze można wesprzeć jeszcze wiekszą ilość osób, z Azji, Afryki, Ameryk...

   

   

  PRODUKTY: MAJTKI I NIE TYLKO

   

  Efektem bezpośredniej współpracy PANTS TO POVERTY z grupami rolników i największymi fabrykami w Indiach jest bielizna, która spełnia najwyższe standardy jakości, trwałości i przystępności.

   

  Wbrew angielskiemu wyrażeniu („być PANTS” oznacza, że coś jest kiepskie i do niczego)  produkty marki PANTS TO POVERTY to najwspanialsza, wygodna bielizna i pidżamy dla kobiet i mężczyzn, wytworzone z najlepszej, ekologicznej/organicznej bawełny, produkowanej według zasad sprawiedliwego handlu.

   

  Produkty są dostępne w 4 stylach, pełnych kolorów i ciekawych wzorów. Dodatkowo w ofercie kolekcje sezonowe.

  A okropna i do niczego jest bieda, z którą majtki oraz bielizna PANTS TO POVERT pozwalają walczyć!

   

  Obecnie PANTS TO POVERTY to produkty świetnej jakości, ale także kampanie, działania promocyjne i wspierające wiele inicjatyw, których założeniem jest zmiana świata na lepsze, m.in. „Enough food for everyone”, pokazy w ramach Fashion Week, rekordy Guinessa, oraz happeningi.

   

  Produkty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym pod szyldem „PANTS TO POVERTY” to nie nieosiągalne egzemplarze haute coture, na które niewielu z nas może sobie pozwolić. Bielizna, którą można nabyć za naszym pośrednictwem odznacza się jakością z górnej półki, jest obecna coraz częściej na wielu światowych wybiegach, a mimo to wciąż dostępna jest dla każdego, kto zapragnie ją mieć.

  Warto jednak pamiętać przede wszystkim, że: ta bielizna zmienia świat!

   

   

               DOŁĄCZ DO NAS!  ZAŁÓŻ MAJTKI – ZMIENIAJ ŚWIAT! WALCZ Z UBÓSTWEM

   

  oprac. IC

  cytat pochodzi ze strony polskiego dystrybutora


  rozwiń opis


 • PediTrans

  Péditrans® reguluje nadmierne pocenie się Twoich stóp

  ...

  Péditrans® reguluje nadmierne pocenie się Twoich stóp dzięki aktywnym składnikom, które uwalniają się pod wpływem ciepła stóp. Péditrans® zwalcza przyczyny nadmiernego pocenia się oraz usuwa nieprzyjemny zapach, łagodzi swędzenie oraz zmniejsza ryzyko infekcji grzybiczych.

   

  Innowacyjna technologia mikrokapsułkowania przy wykorzystaniu polimerowej emulsji żywicznej, którą zawiera wkładka Péditrans® zapewnia wyjątkowo długi okres trwałości. Subestancje aktywne są uwalniane pod wpływem ciepła stopy i    w formie lotnej  penetrują Twoje stopy. Po wyjęciu nogi z buta temperatura spada i mikrokapsłuki się zamykają przedłużając trwałość wkładki.


  rozwiń opis


 • PERVOE RESHENIE

  Pervoe Reshenie to czołowa rosyjska firma kosmetyczna

  ...

  Pervoe Reshenie to czołowa rosyjska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji kosmetyków opartych na ekstraktach, olejach i maceratach z ziół, rzadkich roślin i innych składnikach naturalnych. Powstała w Moskwie w 2002 roku.

  Produkuje organiczne kosmetyki, opierając się na wieloletnich doświadczeniach i zielarskich tradycjach mieszkańców Syberii (w tym kultową już dziś serię kosmetyków "Przepisy babci Agafii", na bazie oryginalnych receptur syberyjskiej zielarki Agafii Tihonownej Jermakowej).

  Kosmetyki Pervoe Reshenie wyróżniają się wysoką zawartością składników aktywnych.
  Firma posiada szereg certyfikatów, m.in. ICEA, Ecocert.


  rozwiń opis


 • PHYTOCEANE

  PHYTOCEANE naturalne nawilżanie istotą piękna

  ...

  PHYTOCEANE – naturalne nawilżanie istotą piękna

  Zlokalizowane na wybrzeżu Bretanii laboratoria PHYTOCEANE od wielu lat tworzą preparaty pielęgnacyjne oparte o krystalicznie czyste, naturalne piękno głębin oceanu.
  Filozofią marki jest wykorzystanie naturalnych, nieskażonych cywilizacją składników, gwarantujących skórze intensywne nawilżenie. Główną rolę odgrywa Złoto Głębin Oceanu, czerwona alga Jania Rubens, która zawdzięcza swoje niepowtarzalne właściwości wysokiej mineralizacji.
  Marka proponuje kompletną serię ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających, odwołując się do naszej naturalnej potrzeby otaczania się pięknem, wyzwolonym głębokim odprężeniem. Zabiegi bazują na profesjonalnej metodzie Oceathermie, łączącej technikę WEN-FA - ciepłych okładów na spięte mięśnie, masaż inspirowany kultura chińska, oraz dobroczynne działanie preparatów morskich.

  Poszczególne linie zostały skomponowane z myślą o potrzebach różnych typów skóry. Linie do pielęgnacji twarzy, dla cery suchej, dojrzałej, tłustej czy wrażliwej, uzupełniają preparaty do ciała wspomagające utrzymanie zgrabnej sylwetki i jędrnej skóry, pozbawionej cellulitu


  rozwiń opis


 • Pięć Przemian

  Ksylitol

  ...

  Ksylitol to naturalny zamiennik cukru pozyskiwany z drewna brzozy.

  Posiada właściwości prozdrowotne i w przeciwieństwie do cukru tworzy w organizmie odczyn zasadowy, dzięki czemu:

  -zapobiega próchnicy i chorobom dziąseł

  -ogranicza rozwój pleśni i drożdżaków (m.in. Candida albicans) w układzie pokarmowym.

  -jest skutecznym środkiem przeciwko bakteriom jelit wywołującym owrzodzenie żołądka


  rozwiń opis


 • Pink Lining

  Torby do wózków i akcesoria dla Mam brytyjskiej marki Pink Lining

  ...

  Torby do wózków i akcesoria dla Mam brytyjskiej marki Pink Lining


  rozwiń opis


 • Pitta Patta

  Organiczne kosmetyki dla Maluszków

  ...

  Alex...

  Mama, żona, zafascynowana naturalnymi metodami leczenia. Chce dzielić się dobrodziejstwami organicznych produktów, aby ulżyć każdej delikatnej skórce.

  Willa...

  Willa jest córką Stuarta i Alex, urodzoną w tym samym czasie co Pitta Patta. Ma delikatną skórę, która jest odbiciem jej wrażliwej natury, i zawsze bardzo dobrze reagowała na produkty Pitta Patta, kiedy była malutka. Teraz jest już na tyle duża, że sama może sobie wybierać, co chciałaby użyć... a że balsam rozgrzewający wywołuje na jej twarzy śmiech, lubi go używać  nawet, kiedy nie jest chora.


  rozwiń opis


 • Pjur

  Pjur należy do jednych z najlepszych firm-producentów lubrykantów

  ...

  Pjur należy do jednych z najlepszych firm-producentów lubrykantów i in. produktów do użytku intymnego. Firma posiada wszelkie wymagane certyfikaty jakości i dopuszczenia artykułów na rynek europejski i światowy. Marka utożsamiana jest z najwyższą jakością i niezawodnością. W produkcji wykorzystywane są naturalne składniki bez dodatków środków barwiących i zapachowych. Cała linia produkcyjna poddawana jest ocenom a produkty pieczołowicie są testowane dermatologicznie i jakościowo. Liczące się niemieckie czasopismo ÖKO-Test and Stiftung Warentest przyznało produktom pjur Aqua ocenę "VERY GOOD" (bardzo dobrą).


  rozwiń opis


Koszyk

jest pusty
Unikamy: sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, parabenów, silikonów, SLS, pochodnych ropy naftowej i innych substancji szkodliwych
Reklama

eBiuletyn-Newsletter


Strony Internetowe DFS