Kosmetyki naturalne dla dzieci

EKO Erotyka (+18)

Promocje dla kobiet w ciąży

Producenci

Producenci

Mamy 232 producentów.

 • SODASAN

  SODASAN lider niemieckiego rynku

  ...

  Ekologiczne środki czystości SODASAN pochodzą z Niemiec. Produkty SODASAN są liderem rynku niemieckiego tj. 31% udziału w rynku ekologicznych środków czystości. Komponenty wykorzystane do produkcji jak również gotowe produkty są ekologiczne, antyalergiczne, testowane dermatologicznie w pełni bezpieczne. Są całkowicie neutralne dla środowiska jak również dla ich użytkowników. Produkty oraz cały proces produkcyjny jest certyfikowany mi. EcoCert, EcoGarantie, Prima Klima, Greenpeace, Vegan.

  SODASAN ekologiczne środki czystości, oferuje świadomym konsumentom znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.

  - Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych.

  - Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych.

  - Nie stosujemy składników ze związkami chloru.- Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio.

  - Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.


  rozwiń opis


 • Sonett

  Ekologiczne środki czystości

  ...

  Niemiecka firma SONETT (rok. zał. 1977) jest jednym z pionierów produkcji ekologicznych środków czystości, które służą dbającym o naturę i siebie klientom w 29 krajach świata.


  Naturalne surowce
  SONETT wykorzystuje w swoich produktach surowce roślinne i mineralne: mydła z olejów roślinnych, roślinne środki powierzchniowo czynne, naturalne olejki eteryczne, alkohol roślinny, naturalny kwas cytrynowy o jakości spożywczej, sodę, krzemiany, korund, pył pumeksowy i wapienny. W procesie produkcji wykorzystuje się oleje roślinne pochodzące w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych oraz naturalne olejki eteryczne – w 90% z upraw ekologicznych. Wszystkie składniki organiczne zawarte w produktach SONETT ulegają szybkiej i całkowitej biodegradacji. Natomiast użyte naturalne składniki mineralne nie wymagają w naturze żadnej dalszej degradacji.

  Bez niebezpiecznych chemikaliów
  W dostępnych w Polsce produktach SONETT nie używa się:
  surowców petrochemicznych
  syntetycznych środków zapachowych
  syntetycznych barwników
  syntetycznych konserwantów
  surowców modyfikowanych genetycznie
  enzymów
  składników alergizujących
  fosforanów
  wybielaczy optycznych
  zwierzęcych tłuszczy i innych surowców
  z martwych zwierząt


  Certyfikaty ekologiczne
  Dla środków czystości brak jest zarówno w Polsce jak i w Europie uregulowań prawnych analogicznych do tych, które mają zastosowanie do żywności z kontrolowanych upraw ekologicznych. Stwarza to możliwości używania nazw „naturalny” czy „ekologiczny” w odniesieniu do nie zawsze godnych tej nazwy produktów. Za zbyt łagodne i niepełne kryteria krytykowany jest także europejski Eko – Znak tzw. margerytka, który przyznawany jest środkom konwencjonalnym o ograniczonym oddziaływaniu na środowisko. Mogą one jednak zawierać zarówno składniki petrochemiczne, jak i wybielacze optyczne czy genetycznie zmienione enzymy. W oparciu o wzory stosowane w certyfikacji naturalnych kosmetyków powstały analogiczne procedury kontrolne dla środków czystości.

  Od 2005 roku wszystkie produkty SONETT posiadają dwa certyfikaty ekologiczne: EcoGarantie i EcoControl. Znak EcoGarantie jest zastrzeżonym znakiem towarowym dla środków czystości, które odpowiadają kryteriom belgijskiego instytutu certyfikującego PROBILA UNITRAB i kontrolowane są corocznie przez belgijski Ecocert.

  Ponieważ jakość SONETT wykracza daleko poza kryteria EcoGarantie postanowiono dodatkowo sprawdzać produkty przez niezależną jednostkę certyfikującą i potwierdzenie tego stanowi certyfikat EcoControl.

  SONETT a środki konwencjonalne
  W swoich produktach SONETT stosuje naturalne, odnawialne surowce roślinne oraz tradycyjnie używane, bezpieczne surowce mineralne. Natomiast skład konwencjonalnych środków czystości to z reguły syntetyczne związki petrochemiczne – pochodne ropy naftowej. Dla porównania: płyn do mycia naczyń SONETT to roślinne środki powierzchniowo czynne (dzięki zachowaniu ich naturalnej struktury są one bardzo dobrze tolerowane przez skórę i całkowicie biodegradowalne), alkohol roślinny i naturalny olejek eteryczny. Natomiast zwykły płyn to petrochemiczne środki powierzchniowo czynne (mogą prowadzić do niepożądanych reakcji skórnych, ponieważ skóra pod ich wpływem staje się przepuszczalna dla substancji obcych), kilka syntetycznych konserwantów, syntetyczne barwniki i środki zapachowe.

  Skuteczne i wydajne
  Środki naturalne są równie efektywne jak konwencjonalne. Potwierdzają to wyniki badań, które przeprowadzono w tym zakresie. Pozwolimy sobie także zacytować krótką recenzję jednej z naszych klientek: „Moim zdaniem to mleczko jest niesamowite – działa tak jak na reklamach, tylko naprawdę i w dodatku jest z naturalnych składników. Dzięki niemu chętniej sprzątam :)”. Potwierdzeniem jakości Sonett jest także zdobycie ogólnopolskiego godła Eko-Laur Konsumenta 2009


  Bez syntetycznych konserwantów
  Stosowanie syntetycznych konserwantów jest częste nawet w produktach uznanych firm wytwarzających naturalne środki czystości. Natomiast środki SONETT konserwowane są wyłącznie czystym alkoholem roślinnym, bez dodatku jakichkolwiek syntetycznych środków denaturyzujących. Także zawarte w nich naturalne olejki eteryczne mają działanie antyseptyczne i konserwujące. Środki te nadają się do użytku przynajmniej przez 3 lata od daty produkcji nadrukowanej na opakowaniu. Na etykietach można znaleźć także pełną deklarację składu danego produktu.

  Przyjemność sprzątania
  Wonne olejki eteryczne - zapachy lawendy, trawy cytrynowej, czy pomarańczy - sprawiają, iż sprzątanie staje się przyjemnością i że pracuje się ze szczerą chęcią i radością. Czyste olejki eteryczne są produktem w 100% naturalnym, w którym zawarta jest kwintesencja natury. Od tysiącleci znane jest ich harmonizujące działanie na organizm człowieka. Inaczej ma się sprawa z syntetycznymi środkami zapachowymi, które prawie całkowicie opanowały konwencjonalne środki utrzymywania czystości. Przypisuje się im działanie zgoła odmienne. Syntetyczne środki zapachowe prowadzą do nadmiernej pobudliwości i nadwrażliwości na bodźce zmysłowe. Dowodzą tego studia prowadzone w USA i Europie nad dziećmi hiperaktywnymi. Natomiast przebywanie w otoczeniu naturalnych zapachów wpływa kojąco na stan naszych nerwów i po prostu sprawia przyjemność.

  Produkty SONETT a alergie
  Środki SONETT ze względu na swój skład są nadzwyczaj łagodne dla skóry. Nawet jeśli ich śladowe ilości pozostaną na pranych tekstyliach czy czyszczonych powierzchniach, niebezpieczeństwo podrażnienia skóry czy reakcji alergicznych jest bardzo niewielkie. Dla osób wrażliwych także na naturalne substancje zapachowe dostępne są na zamówienie produkty z serii NEUTRAL – płyn do mycia naczyń, płyn do prania i płyn do prania wełny – bez dodatku substancji zapachowych.

  SYSTEM MODUŁOWY
  Proces prania przebiega najskuteczniej w wodzie miękkiej. Środki odpowiedzialne wyłącznie za zmiękczanie wody (najczęściej fosforany) to przeciętnie około 40% składu tradycyjnego proszku. W takiej ilości dostają się one podczas prania do środowiska wraz z proszkiem, niezależnie od tego, czy (i w jakim stopniu) na danym terenie występuje potrzeba zmiękczania wody. W systemie modułowym SONETT, środek do zmiękczania wody dozuje się samodzielnie w zależności od lokalnej twardości wody. Ponadto, z uwagi na brak w proszku SONETT petrochemicznych aktywatorów wybielających i wybielaczy optycznych należy w przypadku silnych zabrudzeń stosować wybielacz SONETT, Szczegóły na produktach.

  ENZYMY
  SONETT całkowicie rezygnuje z ich używania, gdyż blisko 100% enzymów stosowanych w środkach do prania wytwarzane jest przez mikroorganizmy zmienione genetycznie. Ponadto, w procesie wytwarzania enzymów technicznych powstaje cała gama substancji towarzyszących. Zarówno same enzymy, jak i substancje jakimi są zanieczyszczone, mogą mieć działanie alergizujące, gdy ich pozostałości na tkaninach wejdą w kontakt ze skórą.


  rozwiń opis


 • Speick

  Kosmetyki Naturalne to produkty pochodzenia organicznego lub mineralnego

  ...

  Kosmetyki Naturalne to produkty pochodzenia organicznego lub mineralnego. Dzięki wyselekcjonowanym i perfekcyjnie dobranym naturalnym ekstraktom roślinnym i ziołom wysokiej jakości, są to produkty najwyższej klasy do pielęgnacji urody, które dostarczają skórze wiele cennych witamin i minerałów oraz wartościowych składników odżywczych.

  Z upraw kontrolowanych (BDIH) bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

  Bez ropopochodnych produktów.


  rozwiń opis


 • Sqiniqa

  Kosmetyki SQINIQA (czyt. „skinika”) to polska marka kosmetyków naturalnych

  ...

  Kosmetyki SQINIQA (czyt. „skinika”) to polska marka kosmetyków naturalnych, a zarazem skoncentrowana dawka nierafinowanych olejków i wyciągów roślinnych z całego świata, których głównym składnikiem jest natywne masło karite. Nierafinowane i chemicznie nieprzetworzone, pochodzące ze sprawdzonego źródła, połączone z innymi składnikami w oparciu o przyjazne technologie produkcji, gwarantuje wyjątkowe właściwości anti-aging, odżywcze i regeneracyjne dla każdego rodzaju skóry.Warto dodać, że poszczególne składniki łączone są w bezpiecznych dla nich warunkach, temperaturze poniżesz 50 st. Celsjusza stąd zachowują one bogactwo składników aktywnych.


  rozwiń opis


 • SwimFin

  SwimFin to płetwa do nauki pływania

  ...

  SwimFin to płetwa do nauki pływania, która jest pierwszym, naprawdę innowacyjnym i niezwykle pomocnym przyrządem do nauki oraz doskonalenia umiejętności pływania. W przeciwieństwie do kół, rękawków, „ makaronów” lub innych popularnych sprzętów, SwimFin działa w harmonii z ciałem i sprzyja utrzymywaniu naturalnej pozycji pływania. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 15-30kg.


  rozwiń opis


 • SYLVECO

  SYLVECO jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

  ...

  Informacje o firmie:

  SYLVECO jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wyróżniającym składnikiem naszych produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne. 

  Jesteśmy zafascynowani bogactwem przyrody. Naszym celem jest dbałość o naturę i naturalne piękno, stąd na każdym etapie produkcji kładziemy ogromny nacisk na ekologiczne rozwiązania, a nasze kosmetyki tworzymy w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne tak, by w naturalny sposób przywracały skórze równowagę.


   

  Firmę SYLVECO założył w 1992 r. Stanisław Piela. Dzięki innowacyjnie opracowanej technologii izolacji i oczyszczania triterpenów z kory brzozy uzyskano niespotykanie wysoką czystość związków w konkurencyjnej cenie. Triterpeny (betulina, kwas betulinowy, kwas oleanolowy, kwas ursolowy, amyryna, lupeol) stanowią aktywny surowiec do produkcji preparatów o działaniu regenerującym i pielęgnacyjnym.

   

  Kosmetyki brzozowe firmy SYLVECO stworzone zostały w oparciu o wyselekcjonowane surowce roślinne tak, aby w naturalny sposób przywracać skórze zdrowy wygląd. Wyróżniającym składnikiem naszych produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne.

  Nasze kosmetyki to połączenie najwyższej jakości:

  • surowych olejów roślinnych (tłoczonych na zimno) i wosków, będących najbardziej przyjaznymi emolientami,
  • maseł roślinnych (również z pierwszego tłoczenia), naturalnie zabezpieczającymi skórę przed promieniowaniem słonecznym,
  • ekstraktów roślinnych o wielu cennych właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych
  • i aktywnego ekstraktu z kory brzozy o wielokierunkowym dobroczynnym działaniu.

  Co wyróżnia kosmetyki SYLVECO spośród innych dermokosmetyków?

  • nie zawierają sztucznych barwników ani substancji zapachowych,
  • nie zawierają konserwantów, które są najczęstszymi składnikami uczulającymi i podrażniającymi skórę (parabeny, itp.),
  • nie zawierają surowców wytwarzanych z ropy naftowej lub jej pochodnych,
  • nie zawierają olejów silikonowych, glikoli,
  • są pozbawione zbędnych, obciążających skórę substancji zagęszczających i stabilizujących,
  • są wydajne i skuteczne, a przede wszystkim
  • są hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry

  Kosmetyki SYLVECO nie są testowane na zwierzętach.


  rozwiń opis


 • Tautropfen

  Najważniejszym warunkiem konsekwentnej naturalności kosmetyków TAUTROPFEN jest stosowanie roślin, ziół i olejów pochodzących z ekologicznych upraw kontrolowanych

  ...

  Konsekwentna kosmetyka naturalna -  najlepsza dla Twojej skóry

  Linia kosmetyków TAUTROPFEN oferuje jedną z najbardziej konsekwentnych linii kosmetyków naturalnych, jakie w tej chwili są dostępne na rynku!  Składniki każdego pojedynczego produktu spełniają najdalej idące wymagania Rady Europy w zakresie kosmetyki naturalnej.

  Najważniejszym warunkiem konsekwentnej naturalności kosmetyków TAUTROPFEN jest stosowanie roślin, ziół i olejów pochodzących z ekologicznych upraw kontrolowanych oraz certyfikowanych dzikich stanowisk.

   

  Pionierem w zakresie badań nad naturalnym pochodzeniem kosmetyków jest niemieckie stowarzyszenie producentów ekologicznych Demeter. Ono jako pierwsze ustanowiło wymagania wobec producentów kosmetyków naturalnych, a firma TAUTROPFEN spełniła je w 1989 roku jako pierwsza. Jest pierwszym na świecie i wiodącym producentem kosmetyków wytwarzanych według warunków bio-dynamic.

  KONSEKWENTNA KOSMETYKA NATURALNA:

  • w zgodzie z projektami Fair Trade (Sprawiedliwy Handel)
  • biologiczna i dynamiczna
  • brak surowców pochodzących od zwierząt
  • bez eksperymentów i testów na zwierzętach
  • bez konserwantów, sztucznych barwników i środków zapachowych                                                     
  • Kontrolowane Kosmetyki Naturalne (wg BDIH)                  


  rozwiń opis


 • The Purple Cow

  Produkty przeniosą dzieci w świat baśni.

  ...

  Firma the Purple Cow powstała w 2000r. Specjalizuje się w tworzeniu pięknego designu gier znanych i popularnych na całym świecie. Produkty The Purple Cow to postacie znane z bajek zaprezentowane w przyjemny sposób. Produkty The Purple Cow to puzzle, gry logiczne, kreatywne gry rodzinne nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.


  rozwiń opis


 • Theophile Berthon

   

  To przepięknie, starannie opakowane mydła marsylskie, oliwne, a także produkty do pielęgnacji twarzy.

   

  To przepięknie, starannie opakowane mydła marsylskie, oliwne, a także produkty do pielęgnacji twarzy.

   

   


  rozwiń opis


 • ThinkKrill

  Suplementy z kryla

  ...

  Suplementy z kryla


  rozwiń opis


 • Together

  Do uprawy naszych witamin i minerałów używane są świeże produkty najwyższej jakości.

  ...

  Zastanawia nas, jak to możliwe, że przemysł „zdrowotny” dostarcza nam produktów mających poprawić nasze zdrowie, a przesiąknięty jest nienaturalnymi i niezdrowymi składnikami, ukrytymi zwykle na końcu składu, drobnym drukiem. Trudno nam to zrozumieć. Wyróżnia nas właśnie praca na rzecz zmiany tego stanu rzeczy. Przenika ona wszystko, co robimy. Poniżej przedstawiamy krótki przewodnik po innych cechach, które nas wyróżniają.

  Wycisnęliśmy najlepsze z najcenniejszych darów natury i tak powstały nasze suplementy oparte na zdrowej żywności i produktach pochodzenia morskiego. Wszystko to ponieważ wierzymy, a naukowcy się z nami zgadzają, że ludzkie ciało lepiej „rozumie” i przyswaja pochodzące z naturalnych źródeł witaminy i minerały, niż tak powszechnie stosowane wyizolowane, czy syntetyczne składniki.

  Nasze kapsułki roślinne stworzone są z tylko jednego składnika… roślinnej celulozy. To wszystko!

  Nigdy nie znajdziecie w naszych kapsułkach składników niepotrzebnych ani sztucznych. Lubimy prostotę i naturę, i dlatego na naszych opakowaniach zawsze znajdziesz prostą i krótką listę składników, wolną od wszystkiego, co sztuczne czy podejrzane. To oznacza brak substancji wiążących, wypełniaczy, nabłyszczaczy i innych dodatków. Tylko odpowiednia ilość starannie sproszkowanych mieszanek zdrowej żywności i produktów pochodzących z morza zamknięte w roślinnej kapsułce. Nie mamy pojęcia, dlaczego wszystkie inne suplementy prozdrowotne na świecie nie są robione w ten sposób.

  Proces, jaki wykorzystujemy do produkcji witamin i minerałów Together na bazie żywności oparty jest na odkryciach naukowych laureata nagrody Nobla Alberta Szent-Gyiorgyi, który po raz pierwszy wyizolował kwas askorbinowy z witaminy C a później odkrył, że witamina C jest najbardziej efektywna, gdy jej czystość jest zbliżona do tej, jaką można znaleźć w surowych warzywach i owocach i 100 % kwasie askorbinowym. Uczeń Szent-Guorgyi’a Andy Szalay spędził 30 lat na opracowywaniu procesu, który doprowadziłby witaminy i minerały do właśnie takiego stanu. Takiego samego procesu używamy, produkując nasze witaminy i taki sam zachodzi w naturze…

  Składniki zawarte w witaminach Together są z łatwością trawione przez nasz organizm… tak samo jak jedzenie. Nie musisz więc starannie planować, kiedy wziąć nasze witaminy. Weź je kiedy chcesz, z jedzeniem lub bez. To proste.

  Ponieważ składniki odżywcze pochodzą z naturalnych źródeł, tak jak w najzdrowszym pożywieniu, ciało rozpoznaje je jako pokarm i jest w stanie dostarczyć bezpośrednio do tych części organizmu, które krzyczą "nakarm mnie".


   

  Nie chcemy się chwalić ALE…ponad 50 badań nad naszymi substancjami odżywczymi pochodzenia naturalnego wykazało, że lepiej się wchłaniają, utrzymują w organizmie i działają, niż witaminy i minerały pochodzące z innych źródeł, niż żywność.

  Może nie każdego zainteresują rozmowy o kontroli jakości, ale dla nas jest niezwykle ważne, że nasz zespół do spraw kontroli jakości jest sprawdzony i zawsze gotowy do działania. Oparty na żywności kompleks zawarty w każdej kapsułce został przetworzony i zapakowany tak, by zachować maksymalny poziom cudownych substancji odżywczych. A wiele czynników może wpłynąć na zmianę poziomu substancji odżywczych: to, gdzie dane rośliny były uprawiane, kiedy były zbiory, jak je przetwarzano i przechowywano. To bardzo delikatna sprawa…


   

  Świeże produkty dobrej jakości


   

  Do uprawy naszych witamin i minerałów używane są świeże produkty najwyższej jakości. Po przyjeździe do zakładu surowe składniki (witaminy, minerały, drożdze S. cerevisiae, bakterie probiotyczne L. bulgaricus, owoce i warzywa) przechodzą kwarantannę. Później porównujemy je z naszymi surowymi normami żeby upewnić się, że są dokładnie tym, za co się podają. Do tego za każdym razem, gdy przyjeżdża transport by załadować lub rozładować nasze produkty, dzieje się to w pomieszczeniu uszczelnionym ciśnieniowo, co uniemożliwia czynnikom z zewnątrz dostanie się na ten teren.


   

  Czysta woda


   

  Jeśli nie ma czystej wody, to i produkt nie może być czysty. Przy pozyskiwaniu składników odżywczych zanieczyszczenia zawarte w wodzie mogą uszkodzić całą partię lub dostać się do produktu końcowego. Cała woda, której używamy, przechodzi podobny do sztuki proces filtracji co usuwa wszystkie zanieczyszczenia nawet najmniejsze. System ten jest testowany przez niezależne przedsiębiorstwo, by być pewnym jego jakości.


   

  Proces kontroli jakości


   

  Proces wzrostu każdej witaminy czy minerału jest pieczołowicie monitorowany i testowany zgodnie ze standardami, które są w użyciu od 20 lat. Później powtarzamy testy na kolejnych etapach produkcji.


   

  Monitoring Kontrolowany


   

  Proces wzrostu jest od początku uważnie monitorowany przez komputery i techników. Co 10-30 minut partia przechodzi test spektrofotometryczny FTIR (Fourier Transform Infrared Spectroscopy). Dzięki temu wiemy, czy produkt spełnia wymagane kryteria.


   

  Końcowe składniki najwyższej jakości


   

  Mimo najściślejszych norm jakości czuwających nad początkowymi składnikami i całym procesem, idziemy o krok dalej by upewnić się, że produkt końcowy jest zgodny ze standardami i jest dokładnie tym, o co nam chodzi. Gdy partia witamin lub minerałów jest gotowa, pobieramy próbkę, a reszta jest natychmiast umieszczana w sterylnym zbiorniku pod ciśnieniem. Próbki wysyłamy do zewnętrznego laboratorium do analizy, podczas której sprawdza się jej moc i zawartość. Dopiero, gdy produkt posiada Certyfikat Analizy potwierdzający, że spełnia standardy, uwalniamy partię z kwarantanny i przygotowujemy do dystrybucji.


   

  cGMP(current Good Manufacturing Process) to zbiór zasad, których przestrzegamy produkując wszystkie nasze witaminy i minerały .


   

  Największy wróg świeżych suplementów to powietrze i światło. Pękate butelki i pudła nie sprawdzają się najlepiej podczas podróży. Długo szukaliśmy rozwiązania idealnego, aż torebka z suszonymi owocami przykuła nasz wzrok podczas wizyty w supermarkecie. Po krótkim procesie ulepszania mieliśmy przed sobą świetną torebkę na suplementy. Lekką, wygodną, łatwą w użyciu, idealną do zabrania w podróż lub do pracy.


  rozwiń opis


 • Too Fruit

  Seria eko kosmetyków dla dzieci

  ...

  Seria eko kosmetyków dla dzieci


  rozwiń opis


 • Töpfer

  Eko dla dzieci

  ...

  Ekologiczne kosmetyki dla dzieci


  rozwiń opis


 • Tuloko

  Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu

  ...

  Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Stworzony specjalnie dla małych podróżników, pozwala na wykonywanie wielu czynności, które normalnie w czasie podróży są utrudnione lub całkowicie niemożliwe. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli oraz do tysiąca innych fantastycznych zabaw. Rewelacyjny sposób na nudę podczas podróży.


  rozwiń opis

  0 produkty

 • Ulrich natürlich

  Kompleksowy program ekologiczny dla gospodarstwa domowego i firm

  ...

  Kompleksowy program ekologiczny dla gospodarstwa domowego i firm.

   

  z odradzających się surowców

  bez barwników, środków zapachowych i dodatków konserwujących

  przyjazne dla środowiska uzupełnianie pojemników

  nie testowane na zwierzętach zgodnie z programem niemieckiego
  związku ochrony zwierząt

  Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wysoko skoncentrowane, oszczędne w użyciu oraz skuteczne w działaniu.

  Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania wyprodukowane z najbardziej wartościowych, ponownie odradzających się surowców. Są one nieszkodliwe, gdyż rozkładają się biologicznie.
  Nie zawierają fosforatów, enzymów, olejowych surfaktantów, optycznych rozjaśniaczy, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

  Ulrich natürlich to środki do czyszczenia i prania zgodne z programem niemieckiego związku ochrony zwierząt.

  Ulrich natürlich oznacza, że oferujemy produkty, które produkowane są z odradzających się surowców (np. olej z nasion palmy, olej kokosowy, oliwa z oliwek), najmniej jak to możliwe obciążających środowisko naturalne i jednocześnie przyjaznych dla skóry.
  Od lat pracujemy nad tym, by dobrać produkty, które z czystym sumieniem możemy sami używać i polecić naszym rodzinom. W ten sposób powstały nasze środki do czyszczenia, odkamieniacze oraz środki do pielęgnacji materiałów, skóry i drewna.

  Ulrich natürlich oznacza również, że próbujemy aktywnie brać udział w dyskusji na temat opakowań. Dlatego nasze produkty są w opakowaniach z polietylenu, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku.
  W ten sposób my i nasi klienci pomagamy w zredukowaniu odpadów komunalnych. Poprzez skoncentrowaną formę i całkowitą rezygnację ze sztucznych rozcieńczaczy produkty Ulrich natürlich pomagają w zredukowaniu zarówno kosztów energii jak i opakowań.
  Przynosi to korzyść również tobie.

  Nasze produkty można mieszać ze sobą, dzięki czemu uzyskamy rożne zapachy oraz dodatkowo wzmocnione działanie.

  Firma Ulrich natürlich jest zaangażowana w aktywną ochronę środowiska, co gwarantuje wysoką jakość produktów, których skład jest wyraźnie udokumentowany.


  rozwiń opis


 • VERDE ORIZZONTE

  Eko środki czystości

  ...

  Włoskie ekologiczne środki czystości


  rozwiń opis


 • Verdesativa

  Verdesativa jest liderem w produkcji naturalnych kosmetyków na bazie oleju konopnego

  ...

  Verdesativa jest liderem w produkcji naturalnych kosmetyków na bazie oleju konopnego. Jest pierwszą włoską firmą, która uzyskała certyfikat Co.Co.Nat (Cosmesi Controllata Naturale - włoski instytut certyfikujący kontrolowane kosmetyki naturalne).
  W trosce o ochronę stanu zdrowia konsumentów jak i środowiska, firma Verdesativa unika substancji potencjalnie alergizujących, drażniących czy zanieczyszczających. Wybiera natomiast surowce najlepszej jakości, także pod względem ich biodegradowalności.

  Główne składniki, które Verdesativa używa w swoich produktach:

  Czysty olej konopny
  Czyste olejki eteryczne
  Główne składniki aktywne gliceryny roślinnej
  Substancje myjące całkowicie roślinne, nie agresywne
  Roślinne konserwanty jakości spożywczej
  Uprzywilejowane zastosowanie surowców roślinnych - działanie kremów już na poziomie składników podstawowych (oleje roślinne).

  W swoich kosmetykach, Verdesativa natomiast nie stosuje następujących składników:

  Agresywnych substancji myjących: siarczanów (Sodium laureth sulfate, Sodium lauryl sulfate, sodium coceth sulfate, ammonium lauryl sulfate itp.), betainy, które są ogólnie drażniące.
  Syntetycznych barwników i zapachów - działają drażniąco i irytująco na skórę, są potencjalnie toksyczne i rakotwórcze.
  Etoksylatów, które są modyfikowanymi cząsteczkami, uważanymi za uczulające.
  Pochodnych substancji wazeliny i parafiny: ropa naftowa, powoduje powstawanie zaskórników, hamuje oddychanie skóry.
  PEG i PPG (politlenek etylenu i glikol polipropylenowy pochodzące z trujących gazów).
  Związków bromu, chloru, jodu, fluoru: halogenowych toksycznych związków organicznych. 
  EDTA: niebiodegradowalne chemiczne związki organiczne Imidazolidinyl Urea i DMDM Hydantoin, a także inne procesory formaldehydu: konserwanty, uwalniające formaldehyd.
  DEA-MEA-TEA: tworzą azotany i nitrozoaminy, substancje rakotwórcze. 
  GMO: organizmy modyfikowane genetycznie – nadal nie wiemy jakie mogą spowodować szkody.
  Składników pochodzenia zwierzęcego: kolagen, elastyna, łożysko, szpik, ekstrakt z poczwarki itp.


  Jakie są główne zasady firmy Verdesativa:

  NIE dla testów na zwierzętach, które pod absurdalnym pretekstem zredukowania do minimum ryzyka alergii i zatruć, każdego roku poświęca życie co najmniej 150.000 świnek morskich. Cierpią one podczas testów na składnikach kosmetyków upiększających i pielęgnujących.
  Verdesativa nie przeprowadza i nigdy nie zleciła testów na zwierzętach.
  Kosmetyki Verdesativa spełniają następujące wymagania: LEAL, The Vegan Society, Vegan OK. Niewielki wpływ na środowisko podczas wszystkich etapów produkcji, a także całkowita biodegradowalność substancji myjących i produktów do twarzy i ciała (produkty firmy Verdesativa są również zalecane przez Legambiente – włoską Ligę Przyrody). 
  Zgodność ze specyfikacją LAV (Lega Anti Vivisezionista – liga przeciw wiwisekcji). 
  Certyfikat jakości Co.Co.Nat (Cosmesi Controllata Naturale – instytut certyfikujący kontrolowane kosmetyki naturalne).
  Zarejestrowane w The Vegan Society (Towarzystwo Wegańskie). 
  Otrzymany certyfikat z Vivere Vegan (żyć po wegańsku).

   


  rozwiń opis


 • Vianek

  Vianek to polska marka kosmetyków ekologicznych

  ...

  Vianek to polska marka kosmetyków ekologicznych, dedykowana kobietom w każdym wieku. Marka proponuje sześć serii kosmetyków, każda przeznaczona dla innej grupy odbiorców, a w każdej możecie znaleźć kosmetyki do pielęgnaci ciała, twarzy i włosów.


  rozwiń opis


 • Vibe Therapy

  marka tylko dla dorosłych

  ...

  Wszystkie produkty są zaprojektowane z myślą o współczesnej kobiecie. Są pięknie zaprojektowane. Ich kształty zapewnią Ci naprawdę terapeutyczne i przyjemne doświadczenia. Spełniają one najwyższe standardy jakości na całym świecie. Reasumując: bezproblemowe, wyszukane, luksusowe, wodoodporne Masażery wykonane z silikonu dla Ciebie.


  rozwiń opis


 • Viridian

  Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi

  ...

  Viridian to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko. 

  Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i  zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

  Produkty Viridian są tak czyste jak powinny być. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejsdzy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

  Motto Viridian"Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas sa ze soba nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.


  rozwiń opis


 • Vuokkoset

  Fińska marka skupiająca się na produkcji akceosoriów higienicznych najwyższej jakości. ...

  Fińska marka skupiająca się na produkcji akceosoriów higienicznych najwyższej jakości. Wszystkie produkty mają certyfikat Nordic Ecolabel. Część - specjalnie oznaczone - są w 100% BIO - nawet folia samoprzylepna jest biodegradowalna.


  rozwiń opis


 • Weleda

  Laboratorium farmaceutyczne WELEDA to pionier w produkcji ekologicznych kosmetyków. 

  ...

  Laboratorium farmaceutyczne WELEDA to pionier w produkcji ekologicznych kosmetyków. 


  rozwiń opis


 • Wise

  WISE oznacza MĄDRY

  ...

  Ze strony dystrybutora:

  To, co piękne, nie zawsze jest dobre - ale to, co dobre, zawsze jest piękne. (Ninon de Lenclos)

  Jako twórcy WISE robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni, a środowisko naturalne miało się jak najlepiej.

  WISE oznacza MĄDRY – korzystamy z tradycyjnej skandynawskiej znajomości roślin leczniczych, ziół i olejków oraz z nowoczesnej wiedzy. WISE to produkty ekologiczne. Dzięki temu mamy pewność, że substancje, zawarte w naszych kosmetykach, mają naprawdę korzystny wpływ na skórę i nie szkodzą ani nam, ani naszej planecie.

  Nasze produkty używane są od 1998 roku w ramach szkoleń kosmetologicznych w Axelssons Institut – a rezultatem są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i salonów urody. Przekonywanie nowych klientów co do korzyści płynących ze stosowania kosmetyków WISE sprawia nam codziennie dużo radości!

  Czym jest WISE

  Doświadczenie

  WISE to sprawdzona seria szwedzkich kosmetyków ekologicznych, które od 1998 używane są w ramach wszystkich szkoleń kosmetologicznych w Axelssons Institut – a rezultatem są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i sklepów.

  Wyjątkowość

  Dzięki oryginalnej szwedzkiej formule, kosmetyki WISE stanowią coś wyjątkowego. Stosując je, pozwalasz sobie na odrobinę luksusu.

  Czysty luksus

  Składniki kosmetyków WISE pochodzą bezpośrednio z atestowanych upraw ekologicznych.

  Produkcja zlokalizowana blisko klienta

  Wszelkie prace nad nowymi produktami i cały proces produkcji zlokalizowany jest w Skandynawii.

  Idea zrównoważonego rozwoju

  Opakowania naszych produktów po zużyciu zamieniają się w parę wodną w procesie spalania. Farby, etykiety i opakowania kartonowe posiadają certyfikaty ekologiczne.

  Pomysłowe rozwiązania

  Łatwe w użyciu, higieniczne pompki próżniowe i tubki sprawiają, że możesz wykorzystać całą zawartość opakowania. Dzięki większym opakowaniom produkty WISE są atrakcyjne cenowo.

  Wydajność

  Kosmetyki WISE są wyjątkowo wydajne i szybko zaspokajają potrzeby Twojej skóry. Łatwo zauważysz różnicę.


  rozwiń opis


 • WOW Gear

  Kubki WOW Cup i WOW Kids to oryginalne produkty amerykańskiej firmy WOW Gear.

  Kubki WOW Cup i WOW Kids to oryginalne produkty amerykańskiej firmy WOW Gear.

  Kubki niekapki 360° przeznaczone są dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Od 9 i 12 miesiąca życia. 

  Kubek posiada silikonową uszczelkę i plastikową nakładkę, które nie przeciekają nawet podczas upuszczenia kubka przez dziecko. Jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie muszą już martwić się o zalane ubranka swoich pociech. Kubek WOW posiada także przykrywkę utrzymującą świeżość przechowywanego napoju, która może być również wykorzystana jako podstawka dla kubka.

  Kubek WOW nie posiada zbędnych przycisków i guzików, dlatego dla dzieci jest łatwy i bezpieczny w obsłudze. Jest niezwykle lekki i jako jeden z nielicznych na rynku może być myty w zmywarce. Kubek WOW doskonale sprawdzi się w samochodzie, samolocie, na wycieczce, spacerze. Nic nie dostanie się do środka i nic nie wyleje się na zewnątrz. Dzieci mogą go używać nawet podczas kąpieli.


  rozwiń opis


 • Xplorys

  Xplorys - holenderska producent praktycznych akcesoriów do wózka i fotelika.

  ...

  Xplorys - holenderska producent praktycznych akcesoriów do wózka i fotelika.


  rozwiń opis


 • XyliGum

  Gumy

  ...

  Produkt spełnia kryteria do spożycia przez wegetarian i wegan. Dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu jest bezpieczna do spożycia przez diabetyków.

  • słodzone 100% ksylitolem
  • bez dodatku cukru oraz innych

  substancji słodzących

  • całkowicie pozbawiona aspartamu
  • pomagają zapobiegać próchnicy, usuwają osad nazębny
  • 100% naturalne aromaty i barwniki
  • produkt spełnia kryteria do spożycia przez wegetarian i wegan
  • bezpieczne dla diabetyków dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu


  rozwiń opis


 • YOGI TEA

  Ekologiczne herbatki dla całej rodziny, bez sztucznych dodatków

  ...

  YOGI TEA to harmonijne mieszanki ziół i przypraw, bez dodatku czarnej herbaty, których receptury oparte są na liczącej tysiące lat hinduskiej nauce o życiu Ajurwedzie.
  Herbatki Yogi Tea są bezkofeinowe – mogą więc służyć całej rodzinie. Dodają energii i harmonizują. Podane na gorąco pachną i smakują wyśmienicie. Schłodzone – dodatkowo orzeźwiają.

  W wygodnej formie ekspresowej oferowanych jest 41 rodzajów herbatek Yogi Tea.
  Cztery z nich są także dostępne jako mieszanki grubiej mielonych przypraw i ziół przeznaczonych do gotowania. Można je także przygotowywać w ekspresie do kawy. Najlepiej smakują z odrobiną mleka i cukru lub miodu – według upodobania. Na specjalne okazje polecamy dodanie soku owocowego lub przystrojenie filiżanek pełnych Yogi Tea bitą śmietaną posypaną szczyptą cynamonu. Smacznego!

  YOGI TEA - EKOLOGICZNE HERBATKI BEZ ŻADNYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW

  Herbatki YOGI TEA

  gaszą pragnienie czarując smakiem i aromatem
  rozjaśniają umysł
  uspokajają, gdy chcesz się wyciszyć
  kołyszą do snu, gdy potrzebujesz wypoczynku
  bronią przed chorobą
  oczyszczają ciało i umysł
  są pyszne!

  YOGI TEA GmbH ma siedzibę w Niemczech w Hamburgu


  rozwiń opis


 • Yogi's NoseBuddy

  Zestaw do płukania nosa

  ...

  Zestaw do płukania nosa (opis na karcie produktu)


  rozwiń opis


 • ZAO makeup

  Odkryj ZAO make-up…

  Z dbałością i troską o Twoją skórę, ZAO MAKE-UP ORGANIC opracował doskonałe produkty, na bazie w 100% naturalnych składników aktywnych bio*. Pozwól się uwieść pięknym kolorom i konsystencji zapewniającej komfort stosowania i trwałość makijażu. Ciesz się doskonałą recepturą zamkniętą w nowoczesnym, bambusowym opakowaniu.


  rozwiń opis


 • Zazu

  Trener snu!

  ...

  Po latach doświadczeń na rynku produktów dziecięcych i w domu z 3 małych dzieci, Nynke Bakker postanowiła usamodzielnić się biznesowo i założyć własną markę produktów dla dzieci, Zazu. "Cudownie jest patrzeć jak nasze maluchy zmieniają się z uroczych brzdąców, w te małe osóbki, które potrafią żartować, mają niespożyte pokłady energii i pokazują własny charakter! Ale.... te same rzeczy potrafią uczynić z rodzicielstwa prawdziwe wyzwanie, i choć słodkie i zabawne, o 5 rano, wcale się takie nie wydają!!! Ale, co takie małe dzieci mogą wiedzieć o czasie? W tym wieku, bez zegarka..."


  rozwiń opis


 • Zero

  Eko środki czystości

  ...

  Ekologiczne środki czystości


  rozwiń opis


 • Zioła Babuszki Agafii

  Kosmetyki ekologiczne z Rosji

  ...

  Kosmetyki eko i bio z Rosji, w przystęnych cenach i dużych pojemnościach!


  rozwiń opis


Koszyk

jest pusty
Unikamy: sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, parabenów, silikonów, SLS, pochodnych ropy naftowej i innych substancji szkodliwych
Reklama

Urlopy

Urlopy
Szanowni Klienci, w miesiącach letnich mogą wystąpić opóźnienia w dostawach niektórych produktów, spowodowane urlopami naszych dostawców. Czas oczekiwania na realizację zamówienia może się wydłużyć - szczegóły "Aktualności".
Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy udanych wakacji!
Reklama

eBiuletyn-Newsletter


Strony Internetowe DFS

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.
Zrozumiałem/am