Kosmetyki naturalne dla dzieci

EKO Erotyka (+18)

EKO ZE WSCHODU NADCHODZI

Promocje dla kobiet w ciąży

Producenci

Producenci

Mamy 370 producentów.

 • Lullalove

  ...

  Marka powstała, aby ułatwiać życie Rodzicom i ich największym skarbom – Dzieciom. Nowoczesne podejście do rozwiązywania problemów codzienności sprawia, że nasze produkty zmieniają trudne chwile w radosny czas spędzony razem. Produkcja w Polsce, którą kontrolujemy na każdym etapie gwarantuje, że zapewniamy bezpieczne i przyjazne dzieciom produkty. Można na nas polegać w każdej sytuacji.


  rozwiń opis


 • Lulujo

  Lulujo jest kanadyjską marką

  ...

  Lulujo jest kanadyjską marką, której najważniejszym celem jest tworzenie trwałych, funkcjonalnych i proekologicznych produktów, łączy wysokiej jakości tkaniny z modnymi nadrukami dla większego komfortu i potrzeb dzieci oraz ich rodziców. W swojej ofercie mają szeroką gamę wielofunkcyjnych bawełnianych oraz organicznych kocyków i otulaczy.


  rozwiń opis


 • LUVOS

  Firma Luvos spełnia ?najwyższe wymagania stawiane naturalnym produktom kosmetycznych i stosuje tylko naturalne surowce

  ...

  Czym jest glinka Luvos®?

   

  Glinka Luvos ® to w 100% naturalny less, będący unikalną mieszanką minerałów i pierwiastków śladowych. Te pokłady lessowe mają swoje źródło w okresie zlodowaceń plejstoceńskich. Zostały utworzone w wyniku procesów eolicznych na terenie Skandynawii i Niemiec. Less, na bazie, którego produkowane są kosmetyki z glinką Luvos®, jest pylastą skałą osadową. Poprzez suszenie w wysokiej temperaturze (130°C) oczyszcza się go z bakterii, a następnie sprowadza do postaci drobnoziarnistego proszku – cząsteczki o wielkości jednej tysięcznej milimetra. Powstały w ten sposób proszek mineralny – glinka, jest produktem czysto naturalnym, bez chemicznych lub innych dodatków.

   

  O firmie LUVOS

   

  Założycielem firmy Luvos był niemiecki naturoterapeuta Adolf Just (1859-1936), który propagował idee medycyny naturalnej, z uwzględnieniem terapeutycznych właściwości ziemi lessowej (gliny). W swoich badaniach odkrył szczególne pokłady lessu o wyjątkowym składzie i wysokim stopniu rozdrobnienia, które zastosował do celów leczniczych. W 1895 roku założył sanatorium – Naturophatic Instytut Jungborn, a w 1918r. firmę Luvos w miejscowości Blakenburg, gdzie opracował produkty lecznicze z lessu o różnych frakcjach i stosował je przy leczeniu chorób związanych z dysfunkcją żołądka i jelit. Ponadto polecał stosowanie glinek do użytku zewnętrznego w przypadkach chorób skóry (kąpiele z gliny). 

  Dzisiaj firma Luvos prowadzona przez prawnuczkę słynnego niemieckiego lekarza oprócz produktów leczniczych oferuje również doskonałe, certyfikowane kosmetyki naturalne na bazie glinki mineralnej Luvos®.

  Preparaty Luvos® łączą walory zdrowotne glinki mineralnej z pielęgnacyjnymi właściwościami kosmetyków naturalnych. Prawie 100-letnie doświadczenie firmy Luvos stanowi podstawę opracowania innowacyjnych kosmetyków naturalnych na bazie glinki, bogatej w cenne minerały i pierwiastki śladowe. Kosmetyki naturalne Luvos® zostały wzbogacone o naturalne substancje czynne pochodzenia roślinnego. Dzięki temu przygotowano dokładnie wyważoną kompozycję składników kosmetycznych dla zdrowej i pięknej skóry.

  Kosmetyki LUVOS – certyfikat BDIH

  Firma Luvos spełnia ?najwyższe wymagania stawiane naturalnym produktom kosmetycznych i stosuje tylko naturalne surowce – wysokiej jakości wyciągi roślinne i olejki eteryczne, które są wytwarzane w kontrolowanych uprawach biologicznych lub zbierane z dzikich stanowisk. Oferuje unikalne produkty do pielęgnacji skóry i włosów, przebadane dermatologicznie; bez syntetycznych barwników lub substancji zapachowych.

  Kosmetyki naturalne produkowane na bazie glinki Luvos® obfitują w takie minerały i pierwiastki jak np. krzem, wapń, potas, żelazo, magnez, miedź, selen i cynk. Glinka Luvos®, dzięki strukturze drobnych mikro-cząsteczek, posiada zdolność wiązania szkodliwych substancji i czynników podrażniających, przez co jest szczególnie odpowiednia i wskazana do oczyszczania i pielęgnacji skóry oraz włosów. Wspiera i wzmacnia naturalne funkcje skóry, poprawia mikro-krążenie, neutralizuje zanieczyszczenia i łagodzi podrażnienia.


  rozwiń opis


 • Macrovita

  Seria kosmetyków MACROVITA łączy bogactwo ekstraktów z ekologicznie uprawianych oliwek z wieloma cennymi substa...

  Seria kosmetyków MACROVITA łączy bogactwo ekstraktów z ekologicznie uprawianych oliwek z wieloma cennymi substancjami pochodzenia organicznego oraz witaminami. W odróżnieniu od innych kosmetyków konserwanty chemiczne (parabeny) zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Naturalne kosmetyki MACROVITA intensywnie pobudzają komórki skóry, działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, ściągająco oraz skutecznie nawilżają.


  rozwiń opis


 • Madara

  MÁDARA pochodzi z Łotwy

  ...

  MÁDARA pochodzi z Łotwy. Kosmetyki MÁDARA to seria produktów organicznych do pielęgnacji skóry wytwarzanych z aktywnych składników ziół i kwiatów zbieranych w rejonie Bałtyku. Północne lata są krótkie i ostre, dlatego też rośliny muszą zgromadzić wszystkie siły na krótki okres kwitnienia, aby przyciągnąć pszczoły i kontynuować proces odradzania się podczas kolejnego lata. Dlatego właśnie podczas zbierania, kwiaty i zioła, które rosną w tych szerokościach geograficznych, zachowują wyjątkowe bogactwo substancji aktywnych, a ekstrakty stosowane do produkcji kosmetyków MÁDARA charakteryzują się silnym działaniem i skutecznością.

  Założycielki firmy MÁDARA
  Firma powstała z głębokiej wiary czterech młodych kobiet – Liene, Lotte, Pauli i Zane – które nie mogły znaleźć organicznych, a jednocześnie pięknie podanych i modnych produktów do pielęgnacji skóry.
  „Chciałyśmy zaprojektować produkt, który byłby świetny zarówno w działaniu, jak i w formie. Logiczny i doskonały w każdym szczególe. Piękny, zielony i żywy. Jak kwiat przytulii, MÁDARA, który stanowił inspirację dla naszej marki.”
  Nasza percepcja piękna zawiera się w naszym motto – ukryte pod skórą.

  - Jest to piękno, które ukryte jest głębiej i wykracza poza wygląd zewnętrzny.

  - Wyraża piękno rodzące się ze zdrowia, miłości życia, ciepła i lata, które nosisz w sobie i które widzą wszyscy ci, których spotykasz na swojej drodze.

  - Takie piękno to prawdziwe emocje, szczery uśmiech, miłe i kochające nastawienie do ludzi i natury. To kobiecość i uroda w swoim najgłębszym znaczeniu. To piękno, które nie niszczy kwiatów na łące. To mądrość i siła natury. Ukryte pod skórą.

  Ukryte pod skórą
  "Nie pamiętam ile miałam lat, gdy moja babcia kołysała mnie do snu na łące przytulii*, która – pełna pszczół – brzęczała i kołysała się przed naszym domem. Pamiętam, że kręciło mi się w głowie od słodkiego zapachu. Delikatny wietrzyk muskał moje czoło, a małe owady łaskotały moje plecy. Gdy się obudziłam, coś się zmieniło. Coś pozostało pod moją skórą i nadal jest częścią mnie. Nocą czy w zimie, zawsze obecne jest to wonne popołudnie: piękne, boleśnie krótkie, północne lato i… słodycz przytulii."

  * MÁDARA (Gallium mollugo) to nazwa przytulii pospolitej, jednego z najczęściej spotykanych kwiatów na łąkach w rejonie Bałtyku

  Przyjazne środowisku i ludziom
  MÁDARA to seria całkowicie naturalnych i organicznych kosmetyków certyfikowanych przez ECOCERT. Składniki kosmetyków to biologicznie certyfikowane ekstrakty z kwiatów i ziół regionu bałtyckiego oraz inne substancje naturalne.

  Opakowania MÁDARA są przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi. Do wytwarzania kosmetyków MADARA stosuje się wyłącznie ekologiczne czynniki oczyszczające. Nie prowadzi się eksperymentów na zwierzętach, a podczas produkcji wykorzystywane jest energooszczędne wyposażenie

  W swojej historii marka MÁDARA otrzymywała wiele nagród za projekt, zarządzanie i produkty:

  •  2009: Nagroda Green Dot „Najbardziej Zielona firma”

  • 2008: Europejska Nagroda za Zarządzanie Projektem „Najlepsze Zarządzanie Nowym Projektem”

  • 2008: 3 nagrody magazynu promującego styl życia SHAPE „Najlepsi w kategorii Piękno”

  • 2008: Creative  Excellence  Festival  ADWARDS, nagroda w kategorii „Projekt graficzny”

  • 2007: WWF w Wielkiej Brytanii wybiera firmę MÁDARA jako jeden z siedmiu pozytywnych przykładów firm z całego świata w raporcie o zrównoważonym rozwoju „Deeper Luxury”, gdzie stawia ja jako wzór dla luksusowych marek kosmetycznych.

  • 2007: Jury European  Logo  Design Annual (EULDA) wybiera logo marki MÁDARA jako jedno z  najbardziej niezwykłych nowych logo w Europie


  rozwiń opis


 • Make Me BIO

  Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych

  ...

  Make Me BIO

  Jesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych

  Naszą inspiracją do założenia firmy była miłość do natury i świadomość roli jaką odgrywa zdrowy i ekologiczny tryb życia. Wszystkie produkty Make Me Bio stworzone są na bazie bezpiecznych surowców pochodzenia roślinnego. Naszym priorytetem jest jakość i dlatego wszystkie użyte składniki pochodzą z przebadanych upraw i są starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio skomponowane aby stworzyć dla Państwa idealne produkty. Receptury naszych produktów zostały opracowane przez zespół doświadczonych technologów i dermatologów. Wykorzystując ich specjalistyczną wiedzę w połączeniu z nowoczesną technologią czerpiemy z natury to co najlepsze.

  • Bezpieczne w użyciu

   W porównaniu do innych produktów kosmetycznych, kosmetyki naturalne są bezpieczniejsze w użyciu. Są hipoalergiczne i przetestowane przez dermatologów, aby zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność działania. Ponieważ są one wykonane z naturalnych składników, nie trzeba martwić się o wysypki, swędzenie czy podrażnienia skóry.
  • Pasują do wszystkich rodzajów skóry

   Kosmetyki naturalne są idealne dla wszystkich rodzajów skóry. W naszej ofercie znajdują się kremy do cery suchej, tłustej, mieszanej, skłonnej do wyprysków oraz dojrzałej. Dzięki właściwemu skomponowaniu składników stworzyliśmy kosmetyki dla wszystkich rodzajów skóry a wszystkie wakorzystywane przez nas składniki są w 100% naturalne.
  • Nie są testowane na zwierzętach

   Niektóre konwecjonalne kosmetyki są testowane na zwierzętach w celu zapewnienia, że są one bezpieczne i skuteczne w użyciu. Jednak kosmetyki naturalne nie są jednym z nich. Zamiast tego prowadzone są testy przez specjalistów w laboratoriach z wykorzystaniem profecjonalnych narzędzi i metod badawczych. Dzięki temu nie musieliśmy krzywdzić zwierząt aby mieć gwarancję, że nasze produkty są bezpieczne i skuteczne.
  • Brak efektów ubocznych

   Niektóre kosmetyki dostępne na rynku, mogą podrażnić skórę i krosty przyczyny. Mogą powodować blokowanie porów skóry albo nadmiernie ją wysuszać. Stosując naturalne kosmetyki nie trzeba się o to martwić. Wykorzystywanie wyłącznie naturalnych składników gwarantuje, że nie będzie żadnych skutków ubocznych, w związku z tym można je stosować w tak często jak wymaga tego nasze ciało.


  rozwiń opis


 • Mama&Baby

  Bezpieczne kosmetyki dla dzieci

  ...

  Bezpieczne kosmetyki dla dzieci


  rozwiń opis


 • Manuka Health

  Manuka Health New Zealand Limited

  ...

  Miody Manuka MGO to miody zawierające certyfikowane stężenie naturalnego methylglyoxalu. Certyfikat MGO 400+ oznacza, że kilogram miodu zawiera co najmniej 400 mg methylglyoxalu. Methylglyoxal, jak wykazały badania naukowe, występuje w istotnych ilościach tylko w niektórych miodach Manuka i jako jedyny jest odpowiedzialny za trwałe i unikatowe właściwości antybakteryjne tego miodu. Produkt importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.

  Stężenie methylglyoxalu w innych niż Manuka miodach wynosi od 0 do 10 mg/kg. Minimalne stężenie potrzebne do wywołania korzyści zdrowotnych to 100 mg/kg (MGO 100+).

  Produkt importowany bezpośrednio z Nowej Zelandii.

  UWAGA: dla miodów wymagamy przedpłaty na konto jako formy zapłaty.

   

  Mleczko pszczele
  Mleczko pszczele, to naturalny suplement naszej codziennej diety. Jest bogate w proteiny, aminokwasy, lipidy, naturalne hormony, minerały, kwas foliowy, kwasy tłuszczowe i witaminę B. Właśnie te składniki wspomagają odporność organizmu i zwiększają dobre samopoczucie.
  W naszej ofercie znajduje się również świeże, nowozelandzkie mleczko pszczele (Miód Manuka MGO™ 100+ z Mleczkiem Pszczelim), które pomaga w łagodzeniu objawów menopauzy oraz:

  • poprawia i utrzymuje dobry stan skóry i włosów
  • wspiera odporność organizmu w czasie zwiększone ryzyka przeziębień
  • pomaga w zwiększaniu wytrzymałości
  • pomaga w codziennej diecie w zachowaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu
  • pomaga w zwalczaniu chronicznego zmęczenia
  • jest pomocne w zaburzeniach seksualnych

   

  Propolis BIO30™
  Propolis znany jest jako naturalny antybiotyk. Ta lepka, żywiczna substancja znajdująca się w młodych pąkach drzew i krzewów, jest wykorzystywana przez pszczoły jako materiał uszczelniający i dezynfekujący. Ten naturalny produkt jest pełen antyoksydantów i antyseptycznych składników.
  W naszej ofercie posiadamy produkty zawierające czysty nowozelandzki Propolis BIO30™, takie jak

  • kapsułki,
  • tabletki
  • mikstury,
  • krople
  • syropy,
  • cukierki i lizaki,

  Propolis BIO30™ ma wysoki poziom CAPE. Badanie przeprowadzone w 2006 potwierdzają, że zawartość CAPE w propolisie z Nowej Zelandii jest większa niż w propolisach z innych krajów.

  Linia kosmetyków zawierających nowozelandzki Miód Manuka MGO 250+, który znany jest z niezwykłych właściwości naprawczych zniszczonej lub podrażnionej skóry. Wysoki poziom przeciwutleniaczy w Miodzie Manuka oraz jego naturalna zdolność do nawilżania i naprawy sprawia, że jest doskonałym składnikiem, który wspiera regenerację skóry. Kosmetyki te zawierają także:

  • olejek z kiełków pszenicy i olejek jojoba,
  • wyciąg z aloe vera,
  • dzikie masło mango
  • i inne, cenne, naturalne składniki.

  Kosmetyki z tej linii cechują się przystępną ceną.


  rozwiń opis


 • Martina Gebhardt

  Wszystkie produkty Martina Gebhardt zostały odznaczone certyfikatem DEMETER

  ...

  Już starożytni Egipcjanie i rdzenne ludy całego świata posiadali rozległą wiedzę na temat rytmów kosmosu oraz ich wpływu na przygotowywanie naturalnych produktów, takich jak produkty medycyny ludowej i kosmetyki, których wyrób leżał w zakresie obowiązków uzdrowicieli i szamanów. Obserwowano rytmy gwiazd i księżyca, i dokonano odkrycia, że pewne wyciągi roślinne, przygotowane w określonym przeciągu czasu, posiadają o wiele większą moc oddziaływania, niż gdy są wyrabiane o innych porach. Dziś rdzenne ludy Ameryki centralnej wciąż wytwarzają olejki eteryczne i maści w harmonii z rytmem kosmosu. Spora część tej pradawnej wiedzy została ponownie odkryta przez nowoczesne metody biodynamicznej uprawy roślin oraz przez spagirykę - alchemiczną metodę destylowania szlachetnych esencji roślinnych oraz wytrącania naturalnych soli z popiołów.

  Osiągnięcia współczesnej chemii przyniosły wiele zmian, jednak czy rzeczywiście zbliżyły one nas do zaspokojenia naszych potrzeb? Niestety nowoczesny przemysł kosmetyczny uległ pokusie stosowania składników syntetycznych oraz olejów mineralnych, które czynią proces produkcji kosmetyków o wiele prostszym, mogą na długo zalegać półki sklepowe i nadają kremom nieskazitelnie biały wygląd. W rezultacie mamy do czynienia z wzrastającą ilością oddziaływań alergicznych i chorób skóry.

  Martina Gebhardt wybrała inną drogę – jej produkty mają na celu przywrócenie naturalnego porządku. Jakość kosmetyków uzależniona jest głównie od świeżości surowców oraz metod produkcji. Martina Gebhardt używa najświeższych ziół i olejów roślinnych, dzięki którym powstają wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne. Większość surowców pochodzi z certyfikowanych upraw biologicznych bądź z upraw kontraktowanych przez Demeter. Produkty Martina Gebhardt nie zawierają żadnych składników pochodzących z martwych zwierząt, a proces produkcji odpowiada wytycznym niemieckich organizacji broniących praw zwierząt.

  Stosowanie

  Wszystkie produkty kosmetyczne powinny być stosowane oszczędnie, wspomagając a nie tłumiąc naturalne funkcje skóry. Kremy z optymalnym pH w granicach 5-6 pozwalają skórze zachować jej naturalną barierę ochronną.

  Nie istnieją kosmetyki, będące w stanie całkowicie zapobiec naturalnym procesom starzenia się skóry. Na szczęście w naturze występuje cała obfitość ziół i olejów roślinnych, które pozwalają zachować elastyczność i witalność skóry, nadając jej zdrowy i zadbany wygląd. Żadne syntetyczne imitacje nie są w stanie odżywiać i chronić skóry lepiej niż substancje naturalne.

  Jak dobrać kosmetyk idealny? To proste – należy śladami intuicji sięgać po składniki, które nas przyciągają i na które „mamy ochotę”. Podobnie jak nie jesteśmy w stanie codziennie jeść marchewki, tak samo skóra nie może ciągle przyswajać substancji, którymi jest już nasycona.

  Oczywiście do poszczególnych rodzajów skóry polecane są odpowiednie substancje, jednakże powinniśmy się również kierować własnym wyczuciem, gdyż to właśnie zioła zawarte w składzie kosmetyków przyciągają nas swoim zapachem. Jeżeli dany zapach sprawia miłe wrażenie, oznacza to, że nasza skóra zharmonizuje się z wydzielającymi go składnikami (zasada podobieństwa).

  Formuła produktów

  Produkty Martina Gebhardt tworzone są po to, aby wspierać naturalne funkcje skóry. Tylko w ten sposób nasza skóra pozostanie zdrowa i będzie mogła zachować swoją naturalną równowagę.

  Kremy Martina Gebhardt mają w składzie około 50% wody, zawartej np. w wyciągach roślinnych na bazie wody źródlanej, oraz 50% substancji oleistych, takich jak: oleje roślinne, tłuszcze i woski. Taki skład odpowiada budowie warstwy hydro-lipidowej skóry 20-letniej kobiety. Dostarczenie tej warstwie składników odżywczych wspiera witalność, zdrowie i elastyczność skóry. Zarówno kremy nawilżające, jak i kremy na bazie tłuszczów i olejów upośledzają naturalną równowagę skóry, powodując jej nadmierne przesuszenie.

  Lanolina zawarta w kremach Martina Gebhardt pełni funkcję naturalnego emulgatora. Produkowana jest w procesie zmywania i odwirowywania, dzięki czemu otrzymuje się substancję wolną od pestycydów. Lanolina posiada wyjątkowe właściwości pielęgnujące skórę suchą i alergiczną. Mleczka oczyszczające oraz emulsje do twarzy Martina Gebhardt zawierają bio-lecytynę oraz skrobię grochową, które pełnią funkcję emulgatorów. Czyste olejki eteryczne i woda różana redukują namnażanie się bakterii, pełniąc funkcję łagodnych, naturalnych konserwantów. Alkohol na bazie masła kokosowego nadaje produktom odpowiednią konsystencję oraz wygładza i zmiękcza naskórek.

  Wszystkie produkty Martina Gebhardt zawierają wyłącznie niezbędne składniki, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc wyjątkową esencję, która swoim działaniem wyrasta ponad wartość wszystkich składników razem wziętych.

   

  Produkty Martina Gebhardt:

  • Zawierają 100% naturalnych składników.
  • Kremy i emulsje do twarzy nie zawierają syntetycznych surowców, glicerolu, dwutlenku tytanu, konserwantów ani alkoholu.
  • Nie zawierają surowców wyprodukowanych z martwych zwierząt.
  • 95% surowców pochodzi z certyfikowanych upraw biologicznych bądź z upraw kontraktowanych przez Demeter.
  • Zawierają esencje spagiryczne, wyprodukowane na miejscu i przy udziale regularnych procesów biodynamicznych.
  • Wszystkie produkty Martina Gebhardt otrzymały oficjalne miano certyfikowanych kosmetyków naturalnych.
  • Na przestrzeni ostatnich 15 lat wszystkie produkty Martina Gebhardt były testowane przez niemiecki magazyn konsumencki "Öko-Test", otrzymując najwyższe noty.
  • Wszystkie produkty Martina Gebhardt zostały odznaczone certyfikatem DEMETER (więcej informacji na stronie www.demeter.de), co stanowi gwarancję produktów najwyższej jakości, powstałych przy udziale surowców rolnictwa biodynamicznego oraz najwyższych standardów produkcji.
  • Kosmetyki Martina Gebhardt są w 100% wolne od testów przeprowadzanych na zwierzętach
  •  Energia pozyskiwana do produkcji jak również stosunek do środowiska naturalnego otrzymał certyfikat EMAS
  • (Opis ze strony dystrybutora)


  rozwiń opis


 • Masmi

  To hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny intymnej

  ...

  To hiszpańska firma, specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny intymnej Feminine wykonanej  ze 100% czystej BAWEŁNY ORGANICZNEJ, co pomaga zmniejszyć ryzyko podrażnień i alergii u kobiet ktore powoduja zawarte w produktach konkurencji : chlor, celuloza, wiskoza, perfumy, dioksyn

  Masmi oferuje  najzdrowsze na rynku , wykonane wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów produkty do higieny intymnej dla kobiet.
  Najwyzszej jakości produkty nie zawierają perfum, celulozy, wiskozy, dioksyn, itp., które mogą uszkodzić skórę kobiet, powodowac stany zaplane i alergie.
  Produkty
  MASMI sa w 100% bidegradowalne.

  Firma MASMI ma dwa jasne cele swojej działalności :
  1. zdrowie kobiet
  2. dbałosc o srodowisko naturalne

  Wszystkie  produkty MASMI  posiadaja certyfikaty organiczne ICEA i GOTS .
  Produkty zostały przetestowane dermatologicznie i hypoalergiczne.
  Bawełna uzywana do produkcji  wyrobów
  MASMI jest bielona (oczyszczona )bez uzycia chloru  (TCF) i dioksyn. W odroznieniu do produktów form konkurencyjnych (wypełnienia z celulozy) produkty Masmi posiadaja wypełnienia z Organicznej Bawełny.
  MASMI to zdrowszy, naturalny i ekologiczny wybór dla twojego zdrowia !!


  Produkty MASMI obejmują pełną gamę tamponów, podpasek, platków kosmetycznych, wkładek laktacyjnych wykonanych z 100% bawełny organicznej oraz Certified 100% bawełna Naturalnej.
  W przeciwieństwie do
  większości produktów "organicznych" higieny intymnej dostępnych na rynku, wkład chłonny i powłoka zewnętrzna wszystkich naszych produktów wykonane są z czystych naturalnych włókien bawełnianych a nie z 
  puchu / pulpy celulozowej.

  Dlaczego warto używac produktów Masmi ze 100% naturalnej bawełny organicznej ?
  -Oddychająca - Najlepszy przepływ powietrza przez naturalne  włókna.
  -Gwarantuje optymalny poziom wilgotności z zewnątrz - aby ograniczyć odwodnienie skóry w miejscach intymnych.
  -Kompatybilność PH - Ph naturalnej bawełny jest  zgodne z  fizjologicznym pH naszej skóry. W wyniku czego produkty Masmi nie zmieniają naturalnej kwasowość pochwy .
  -Delikatna na skórze - produkty Masmi są miękkie i delikatne w kontakcie za skórą, gwarantuja  maksymalną ochronę


  rozwiń opis


 • Maternatura

  włoska firma łącząca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków z zamiłowaniem do tego, co naturalne i ...

  Maternatura to włoska firma rodzinna łącząca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków z zamiłowaniem do tego, co naturalne i zdrowe. Ideą firmy jest tworzenie kosmetyków przyjaznych skórze, posiadających innowacyjne receptury i produkowanych z wielką starannością oraz szacunkiem dla Matki Natury i Środowiska. Kosmetyki Maternatura tworzone są wyłącznie w oparciu o składniki pochodzące z certyfikowanych oraz biologicznych upraw. Posiadają certyfikaty ICEA, Vegan Ok i Nickel Tested. Nie są testowane na zwierzętach i nie zwierają: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, GMO, SLS, SLES i DEA. W ofercie firmy znajdziemy produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, higieny i specjalną linię adresowaną do niemowląt, dzieci i mam.


  rozwiń opis


 • Melissa & Doug

  Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu!
  ...
  Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.


  rozwiń opis


 • Michael`s Orginals

  Ekologiczne myjki do naczyń

  ...

  Michael's Lufa Pad to ekologiczna myjka do naczyń wyprodukowana z trukwy egipskiej (roślina gąbka). Na Filipinach od pokoleń trukwa jest wykorzystywana w sprzątaniu. Może być używana nawet do 12 miesięcy. Po zużyciu można wyrzucić na kompost.


  rozwiń opis


 • Mille Ulivi

  Kosmetyki stworzone przez włoskich biologów i kosmetologów po latach badań
  ...
  Mille Ulivi Tysiące Drzew Oliwnych. Kosmetyki stworzone przez włoskich biologów i kosmetologów po latach badań. Mille Ulivi reprezentuje piękno, jakość, dziedzictwo i charyzmę kosmetyków "Made in Italy".
  Naturalne i innowacyjne formuły spowalniają proces starzenia się skóry dzięki antyoksydacyjnemu działaniu organicznej oliwy z oliwek i wyjątkowej, regeneracyjnej mocy komórek macierzystych Gardenii. Produkty nie zawierają pochodnych ropy naftowej, silikonów, sztucznych aromatów, chemicznych konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego.

  Najbardziej naturalny, ale skuteczny sposób walki ze znakami czasu.

  Mille
  Ulivi łączy doskonałość naturalnych kosmetyków z wyjątkową kreatywnością sztuki włoskiej - harmonia jakości i piękna w znakomitej równowadze. Produkcja kosmetyków odbywa się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co stanowi uznanie dla piękna drzewa oliwnego i właściwości jego owoców.

  Kosmetyki są umieszczone w ekskluzywnych, wykonanych ręcznie przez włoskich rzemieślników, unikalnych pojemnikach z drewna oliwnego. Wzór tego drewna nigdy się nie powtarza, a każdy ręcznie wykonany pojemnik przekazuje część stuletniej historii drzewa oliwnego. W celu wykonania pojemników na kosmetyki Mille Ulivi nigdy nie ścina się zdrowych drzew - używane jest wyłącznie  drewno odpadowe z innych procesów produkcyjnych


  rozwiń opis


 • Milomill

  Twórczynie marki MADARA połączyły siły ze znaną artystką Cristiną Luisą Avotiną...

  ...

  Twórczynie marki MADARA połączyły siły ze znaną artystką Cristiną Luisą Avotiną by stworzyć zniewalająco pachnącą, kolorową, wyjątkową i zachwycającą kolekcję mydeł do ciała i rąk MILOMILL. Ta kolekcja pefumowanych mydeł to powrót do klasycznego mydła udoskonalego jakością najlepszych składników, naturalnych zapachów i o wyszukanym kształcie.

  Kolekcja składa się z 10 mydeł do twarzy i ciała. Są one wytwarzane metodą tłoczenia na zimno ze 100% organicznych olejów roślinnych i 100% certyfikowanych, naturalnych perfum.

  Mydło w kostce to klasyka i tradycja jeśli chodzi o pielęgnację skóry. To najbardziej starożytny produkt do pielęgnacji i higieny, którego korzenie sięgają 2000 lat wstecz. Mydło przeszło wiele transformacji, obecnie występuje również w postaci mydła w płynie, są mydła syntetyczne, mydła glicerynowe itd. Klienci poszukują romantyzmu, nostalgii i tradycji, dlatego klasyczne mydło znakomitej jakości dumnie powraca na półki sklepów.

  Kształt mydła jest zainspirowany przez naturę - pączek kwiatu.

  Kolekcja mydeł jest podzielona na serie:

  - owocowa: Truskawka & Bazylia (podnoszący na duchu wybuch mohito), Melon & Mięta (apetyczny koktajl tropikalny), Ogórek & Limonka (krucha zielona świeżość), Pomarańcze & Cytryny (ciepła mandarynkowa słodycz)
  - kwiatowa: Magnolia & Dzika Grusza (delikatna, subtelna zmysłowość), Czarna Orchidea (tajemnicza, orientalna noc), Kwiecień w Paryżu (romans i kruchość, niewinność)
  - dla smakoszy: Wiśnia & Czekolada (uwodzicielski, bogaty aromat i przyjemność), Jagodowe Wino (intrygująca, oszałamiająca słodycz), Rokitnik & Brązowy Cukier (słodkie i spowijające ciało rozpieszczenie)


  rozwiń opis


 • MIMIJUMI

  Butelka Mimijumi 

  ...

  Butelka Mimijumi Not So Hungry została zaprojektowana z myślą o sytuacjach, w których wskazane jest przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie mieszane lub butelkowe.

  Właśnie w momentach, kiedy wystąpi potrzeba wsparcia, uzupełnienia lub zastąpienia karmienia piersią przez karmienie butelką, Mimijumi doskonale spełnia swoją rolę.


  rozwiń opis


 • Mimos

  Zapobiega powstawaniu płaskiej główki u niemowląt.

  ...

  Kilka najważniejszych informacji o poduszce Mimos:

  - Zapobiega powstawaniu płaskiej główki u niemowląt. Jeśli płaski punkt już się pojawi, pomaga w wyrównaniu i zaokrągleniu jej.

  - Mimos jest polecana i ceniona przez lekarzy ortopedów, neurochirurgów, pediatrów, fizjoterapeutów i położne na całym świecie.

  - 400% mniejszego nacisku główki na podłoże

  - stworzona przy współpracy z lekarzami i specjalistami.

  - posiada certyfikaty:  CE, TUV i EN71   

  - produkt medyczny klasa 1.

  - wykonana z materiałów certyfikowanych przez Oeko-tex, w 100% bezpieczna i oddychająca poduszka dla niemowląt w wieku 0-18 m-cy.

  - antyalergiczna i do prania w pralce

  - chroni przed uduszeniem (S.I.D.S)

  - nie ma potrzeby ciągłej zmiany pozycji dziecka (repozycjonowania)

  - od pierwszych dni życia dziecka


  rozwiń opis


 • Miradent

  Guma do żucia xylitol

  ...

  Gumy do żucia na bazie ksylitolu. Produkt nowy na rynku tak jak i sam ksylitol (cukier z brzozy) jednak o bardzo dobrych właściwościach oczyszczających oraz ochronnych, przede wszystkim remineralizujących szkliwo zębów - skutecznie eliminuje próchnicę.

  Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych gum do żucia.


  rozwiń opis


 • Mirolla

  Mirolla

  ...

  olejki i kosmetyki naturalne


  rozwiń opis


 • MK Cosmetics

  Polskie kosmetyki naturalne.

  ...

  Nowa polska marka produkująca najwyższej jakości kosmetyki naturalne.


  rozwiń opis


 • Mniam

  eko jedzenie dla maluszków

  ...

  Ekologiczne jedzienie dla niemowląt


  rozwiń opis


 • Moa

  Moa balsam o cudownym zielonym zapachu
  ...
  Moa - balsam o cudownym zielonym zapachu stworzyła kobieta i matka Thury Gudmundsdóttir, na podstawie receptury swojej babci, znanej islandzkiej zielarki. Krem został nazwany imieniem swojej pierwotnej twórczyni i oznacza moc torfu.

  Jest on produkowany ręcznie w 8 kg partiach w samym sercu Islandii na bazie 100% naturalnych składników.

  Wszystkie zioła używane do zielonego balsamu MOA pochodzą z Hvammur – ekologicznej farmy certyfikowanej przez Instytut Ekologii w Reykjaviku. Są one tam uprawiane w ograniczonej ilości aby zapewnić im najwyższą jakość i odpowiednią potencję.

  Moa zielony balsam posiada wiele zastosowań.

  • Nawilża wysuszoną skórę również tą cierpiącą na takie dolegliwości jak egzema czy łuszczyca.
  • Może być stosowany do wyjątkowo wrażliwej skóry również cierpiącej na trądzik.
  • Uspokaja i łagodzi drobne rany, potłuczenia czy delikatne oparzenia skórne
  • Wspaniały w walce z łupieżem – nałóż na skórę głowy, pozostaw na noc i umyj włosy z rana
  • Świetnie odżywia suche końcówki włosów
  • Łagodzi świeże tatuaże - krwawnik i olej z drzewa herbacianego działają antybakteryjnie
  • Odżywia rzęsy – przy codziennym stosowaniu stają się dłuższe
  • Łagodzi miejsca po ukąszeniu owadów
  • Magiczny przy usuwaniu rozstępów po ciąży
  • Może być używany jako luksusowy balsam oczyszczający skórę czy balsam łagodzący po goleniu


  rozwiń opis


 • Moluk

  Produkty autorstwa szwajcarskiej firmy MOLUK są wręcz stworzone do kreatywnej zabawy!

   

  ...

  Produkty autorstwa szwajcarskiej firmy MOLUK są wręcz stworzone do kreatywnej zabawy! Docenione zostały już na całym świecie, zdobywając wiele prestiżowych wyróżnień, takich jak: Toy of the Year - UK Good Toy Awards 2006; Deutscher Lernspielpreis, Auswahlliste 2003, Dr. Toy, 10 Best Active Products 2002; Spiel Gut - Arbeitsausschuss Kinderspiel 2002; Design Distinction - I.D. 2002 Design Review; Swiss Product Design Award 2002; Design Preis Schweiz 01 Distinction; Swiss Federal Award for Design 2001 i wiele, wiele innych...

   


  rozwiń opis


 • MomMe

  MomMe powstało z szacunku do naturalnej więzi jaka łączy Mamę i dziecko. 

  ...

  MomMe powstało z szacunku do naturalnej więzi jaka łączy Mamę i dziecko. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne w branży kosmetycznej pozwoliło producentowi na wyselekcjonowanie najlepszych i najbezpieczniejszych składników aktywnych. Dobierał je bardzo starannie, decydując się wyłącznie na te, które posiadały udokumentowane, naturalne pochodzenie, oraz potwierdzone badaniami bezpieczne działanie. Wyjątkowa linia kosmetyków została sformułowana zgodnie ze sztuką tworzenia kosmetyków naturalnych. Wszystkie surowce wykorzystywane w produkcji kosmetyków posiadają certyfikaty naturalności i organiczności, a większość z nich posiada certyfikat Ecocert.


  rozwiń opis


 • Mudpuppy

  Marka mudpuppy jest bardzo znana i lubiana przez dzieci oraz przez rodziców na całym świecie

  ...

  Mudpuppy to amerykańska marka produktów dla dzieci. W swojej ofercie posiada duży wybór puzzli, układanek magnetycznych, zeszytów i szablonów do nauki rysowania, naklejek. Ze względu na duże doświadczenie zarówno w produkcji artykułów dziecięcych, jak i produktów innowacyjnych, każdego roku powstają nowe ciekawe rozwiązania.
  Produkty Mudpuppy były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność, użyteczność.
  Marka mudpuppy jest bardzo znana i lubiana przez dzieci oraz przez rodziców na całym świecie.


  rozwiń opis


 • MUUMI / HELMI

  Pieluszki MUUMI i produkty pielęgnacyjne Helmi

  ...

  Wysokiej jakości fińkie pieluszki MUUMI wykonane wyłacznie z czystych i bezpiecznych surowców są niezwykle delikatne dla skóry dziecka. Gama produktów HELMI do pielęgnacji.


  rozwiń opis


 • My buddy buggy

  Sprytny uchwyt do wózka

  ...

  Sprytny uchwyt pozwalający na szybkie i stabilne umocowanie torby czy reklamówki na rączce wózka bez zajmowania dodatkowego miejsca. Jest łatwy w obsłudze, lekki i wytrzymały.


  rozwiń opis


 • Mydłofaktura

  Mydłofaktura

  ...

  5 przykazań Mydłofaktury:

  1. Wszystkie nasze produkty są produkowane ręcznie.

  2. Nie używamy syntetycznych zapachów ani barwników.

  3. Nie używamy konserwantów, utwardzaczy ani środków czynnych typu SLS.

  4. W naszych mydłach NIE ma tłuszczów zwierzęcych.  

  5. Mydła testujemy tylko na sobie, naszej rodzinie i przyjaciołach.


  rozwiń opis


 • Nadeje

  Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze

  ...

  Nadeje to czeska firma prowadzona przez panią magister Jarmilę Podhorną. Firma produkuje nalewki ziołowe z pęków i kiełków roślin mające działanie lecznicze. Wszelkie nalewki i produkty na bazie wyciągów z pączków i kiełków roślinnych zostały zatwierdzone przez Państwowy Instytut Zdrowia przy czeskim Ministerstwie Zdrowia. 

  Produkcja ziołowych nalewek do wytwarzaniana na bieżąco produktów kosmetycznych jest certyfikowana przez czeski Państwowy Instytut Kontroli Leków. Oprócz tego we własnych laboratoriach robione są dokładne badania w trakcie całego procesu produkcji. Ziołowe produkty są przetwarzane bez użycia środków chemicznych i konserwantów.
  Do produkcji ziołowych nalewek i produktów firmy Nadeje stosowana jest wiedza o gemmoterapii, gdzie wykorzystywana jest  możliwość istotnego oddziaływania wyciągów z pąków i kiełków roślin – gemmoterapeutyków - na organizm człowieka.  Obecnie firma ma do dyspozycji ponad sto rodzajów ziołowych nalewek. Niezwykle skuteczne nalewki są wykonane z pąków roślin. Roślina w pąkach zachowuje swój potencjał genetyczny, przez co pąki zawierają najcenniejsze substancje, które łatwo pozyskuje ludzki organizm, aby jednocześnie wspomagać mechanizm obronny i zapobiegać chorobom.  


  rozwiń opis


 • Nanaf Organic

  Odzież z ekobawełny

  ...

  Wyjątkowo miękkie i wytrzymałe włókna są bezpieczne dla skóry dziecka i stanowią jednocześnie właściwą ochronę. Naturalna czystość ekologicznej bawełny osiągana dzięki ręcznym zbiorom i wolności od chemikaliów gwarantuje nam, że nawet dzieci ze skłonnościami do reakcji alergicznych mogą czuć się w niej bezpiecznie. Ponadto odzież z ekobawełny jest wyjątkowo miękka w dotyku, dzieci mogą odczuwać przyjemność z noszenia jej i czuć się wyjątkowo komfortowo. Jest też jednak bardzo trwała, nie obciążona działaniami środków chemicznych nie niszczy się w praniu i nie wyciera tak szybko jak odzież z bawełny konwencjonalnej.


  rozwiń opis


 • Natessance Bebe

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia

  ...

  Natessance Bebe Bio to gama produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt i dzieci od 0 do 3 roku życia.

  Dla naturalnej ochrony Natessance oferuje biologiczną, wyjątkowo delikatną, hipoalergiczną gamę do pielęgnacji, która doskonale odpowiada na potrzeby wrażliwej skóry dzieci: najbardziej naturalna ochrona po brzuszku mamy.
   
  Produkty Bebe Bio zawierają starannie dobrane składniki aktywne, które sprawiają, że pielęgnacja jest nie tylko łagodna jak pieszczota, ale także chroni nadzwyczaj wrażliwy naskórek Maluszka.

  NATESSANCE Bebe Bio dba o pH skóry niemowląt. Wszystkie produkty zawierają wyciągi roślinne w minimum 95% pochodzenia biologicznego, wybrane ze względu na swe cenne właściwości. Ponadto nie zawierają syntetycznych zapachów ani barwników.

  Każdy produkt z gamy NATESSANCE Bebe Bio posiada certyfikat Ecocert, który gwarantuje najwyższą jakość składników oraz zgodność z wymogami w zakresie ilości składników naturalnych i biologicznych, a także postawę etyczną w odniesieniu do ochrony środowiska.

  NATESSANCE Bebe Bio jest także członkiem karty Cosmebio- stowarzyszenia zrzeszającego francuskich producentów kosmetyków biologicznych.

  Produkty z gamy Bebe Bio

      - nie zawierają podrażniających substancji pieniących:
      - laurylosiarczanu amoniaku, laurylosiarczanu sodu;
      - nie zawierają parabenów;
      - nie zawierają silikonu;
      - zostały przetestowane pod kontrolą dermatologiczną;
      - nie są testowane na zwierzętach.

  Zgodnie z jedną z zasad Natessance nie zawierają więc nie tylko składników alergizujących, ale także tych uznanych za bezpieczne dla skóry, ale niebezpieczne dla środowiska naturalnego.


  Filozofia marki - Natessance           

  Jeśli jakaś maksyma miałaby wyrazić, w czym tkwi istota stworzonej przez nas marki Natessance, jak pracujemy i jakie są nasze dążenia, to najlepiej oddałyby ją słowa: "zaangażowanie dla Natury".

  Tworzymy dla Ciebie, mając na względzie dobro przyrody naturalnej i chcemy dać Ci poczucie, że dzięki nam uczestniczysz w wyjątkowym przedsięwzięciu, pomyślanym jako alternatywa dla konwencjonalnego stylu działania.

  Wszystkie te założenia czynią absolutnie wyjątkowymi nasze produkty, które oddajemy w Twoje ręce. I Ty możesz być współuczestnikiem naszych działań, równocześnie rozkoszując się całym bogactwem zapachów i konsystencji ofiarowanych przez hojną Naturę, która połączyła swe siły z zaawansowaniem technologicznym, pozwalającym na najlepsze

  Jej wykorzystanie.

  Nasza pasja i zaangażowanie odtąd docierać będzie do Ciebie, aby dać Ci wspaniałe poczucie komfortu zarówno w sferze ciała, jak i ducha.

  Przez nasze pośrednictwo będziesz współuczestniczyć w czymś naprawdę dobrym i pięknym: dasz szansę Naturze, ludziom pracującym za uczciwe wynagrodzenie - i swojej skórze, spragnionej troskliwej opieki.

  Wszystkie nasze działania inspiruje Natura

  W Natessance znajdziesz tylko najlepsze, wielokrotnie przetestowane składniki roślinne, które czerpiemy ze źródeł na całym świecie.

  Wiemy, jak pozyskiwać najodpowiedniejsze substancje aktywne z roślin i potrafimy tę sztukę ciągle doskonalić, aby dać Ci najbardziej kompletne, najskuteczniej działające gamy kosmetyków.

  Odtąd Twoje piękno zyskiwać będzie należne uznanie każdego dnia.

  Dając Ci efekt współdziałania naturalnych składników i ludzkiej myśli z zakresu m.in. kosmetyki i kosmetologii, nie zapominamy ani przez chwilę o tym, jakie są Twoje potrzeby i jak wysoka jest poprzeczka przez nie stawiana.

  Wszystko, z czego korzystamy, jest darem Natury. Dlatego stale dajemy wyraz naszej wdzięczności i szacunku dla Niej, pracując w rytmie recyklingu, hybrydowych silników i...naturalnych cyklów przyrody.

  Od składników pozyskiwanych z upraw biologicznych - do biokosmetyków Natessance

  Nasze własne laboratoria nie ustają w poszukiwaniach coraz skuteczniejszych składników naturalnych, ale także coraz efektywniejszego wykorzystania tych już używanych


  rozwiń opis


 • Natracare

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet

  ...

  Natracare lider rynku światowego w produkcji organicznych i naturalnych produktów higieny dla kobiet jako alternatywa dla produktów konwencjonalnych higieny intymnej. Nasze produkty od 1989 roku, są światowym symbolem jakości, innowacyjności, nieustannej modyfikacji i pracy na rzecz wszystkich kobiet, które poszukują produktów lepszych, naturalnych, bezpiecznych, najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą ochronę. Produkty Natracare są wolne od tworzyw sztucznych, pochodnych ropy naftowej, które są szkodliwe zarówno dla człowieka jak i środowiska naturalnego. W trosce o naszą planetę zdecydowaliśmy się na wybór takich materiałów, które są neutrale lub w jak najmniejszym stopniu mogą wpływać na środowisko naturalne. Nasze produkty są pod stałą kontrolą międzynarodowych jednostek certyfikujących tj. Soil Association, USDA Biobased, organizacji Nordic Swan & LOHAS, The Vegetarian Society.


  rozwiń opis


 • NATTOU

  Delikatny komfort dla Twojego Dziecka i dla Ciebie...

  ...

  NATTOU powstaje w Europie i spełnia wszystkie surowe europejskie normy jakości.
  Delikatny komfort dla Twojego Dziecka i dla Ciebie...

  Twoje dziecko odnajdzie w zabawce Nattou wszystko, czego pragnie.

  Razem z MARKĄ Nattou stwórz świat marzeń dziecka, którego wspaniałą atmosferę będzie mogło dzielić ze swoimi najdroższymi małymi przyjaciółmi.


  rozwiń opis


 • NATUR' AMAREL

  wkłądki laktacyjne organiczne

  ...

  NATUR' AMAREL wkładki laktacyjne


  rozwiń opis


 • Natura Siberica

  Natura Siberica

  ...

  Natura Siberica


  rozwiń opis


 • NaturaE

  Naturalne podpaski

  ...

  Naturalne podpaski


  rozwiń opis


 • Natural Birthing Company

  Produkty dla kobiet w ciąży

  ...

  Naturalna pielęgnacja skóry w czasie ciąży i po porodzie.


  rozwiń opis


 • NATURAL REPAIR®

  NATURAL REPAIR® to linia certyfikowanych ekologicznych i organicznych kosmetyków regeneracyjnych dla suchej i bardzo suchej skóry

  Receptura NATURAL REPAIR® to gwarancja bezpieczeństwa:

  • kontrolowane kosmetyki ekologiczne i organiczne, posiadają certyfikat ECOCERT
  • minimum 99.2% składników jest pochodzenia naturalnego
  • minimum 95% składników roślinnych pochodzi z upraw ekologicznych
  • tolerancja oraz skuteczność działania potwierdzona przez dermatologów
  • ekologiczne opakowania
  • formuła zgodna z Cosmebio i Derma&Bio
  • nie zawierają parabenów oraz olejków eterycznych
  • wolne od alergenów
  • nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych ropy naftowej
  • nie zawierają substancji z roślin modyfikowanych genetycznie
  • nie testowane na zwierzętach  


   

  NATURAL REPAIR® to linia certyfikowanych ekologicznych i organicznych kosmetyków regeneracyjnych dla suchej i bardzo suchej skóry. Ich skuteczność została oparta na roślinach występujących w najbardziej ekstremalnych warunkach.

  Innowacja tych produktów, to przede wszystkim poszukiwanie nowych molekuł, które do tej pory nie były używane. Dzięki obserwacjom przyrody, została zwrócona szczególna uwaga na rośliny, które żyją w skrajnie trudnych warunkach. Tak powstało NATURAL REPAIR®   


  rozwiń opis


 • Natures Aid

  od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety

  ...

  Firma Natures Aid od 30 lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek najwyższej jakości suplementów diety. Naszą filozofią jest zapewnienie najbardziej wartościowych produktów, które pomogą w utrzymaniu zdrowia i równowagi całego organizmu.

   

  Mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, sami wytwarzając nasze suplementy w specjalnie do tego celu wybudowanej fabryce.  Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat GMP ( Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o wysokiej jakości procesu produkcyjnego i  naszych produktów.  Co więcej,  firma Natures Aid, w swojej misji dostarczania jak najwyższej jakości suplementów, poszła o krok dalej -  w kierunku spełnienia standardów farmaceutycznych. Uzyskawszy licencję Pharmaceutical Manufacturing, jako pierwsza firma produkcyjna z Wielkiej Brytanii otrzymała certyfikat  Traditional Herbal Registration (THR), co oznacza, że produkty spełniają kryteria dotyczące jakości, bezpieczeństwa i tradycyjnego zastosowania zgodnie z unijną dyrektywą nr 2004/24/EC.

   

  Własne zaplecze i pełna kontrola nad procesem produkcyjnym dały firmie Natures  Aid  możliwość wytwarzania suplementów w krótkich seriach, co pozwala na zachowanie świeżości składników i utrzymanie pozostałych parametrów jakościowych na bardzo wysokim poziomie. Nasze laboratoria wdrożyły surowy system kontroli jakości, w ramach którego wszystkie surowce i komponenty są w 100% naturalne i poddawane są testom biochemicznym mającym ocenić, czy spełniają kryteria wysokiej przyswajalności i biodostępności.

   

  Natures Aid nigdy nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a tam gdzie to możliwe, staramy się, aby były one odpowiednie dla wegetarian i wegan.

   

  Dlaczego warto wybrać markę suplementów Natures Aid

   

  • ·Standaryzowane ekstrakty ziołowe

   

  Produkty ziołowe Natures Aid zostały wyprodukowane z wykorzystaniem standaryzowanych ekstraktów ziołowych, co gwarantuje ich czystość, działanie i jakość.

   

  • ·Wolne od

   

  Wszystkie nasze produkty są wolne od sztucznych aromatów, barwników i konserwantów i glutenu, jak również nie są naświetlane.

   

  • ·Bez tłuszczy utwardzonych

   

  Tłuszcze utwardzone zostały powiązane z powstawaniem wielu schorzeń, dlatego Natures Aid nie stosuje ich w swoich produktach.

   

  • ·Bez GMO

   

  Nasze produkty są wolne od GMO

   

  • ·Chelatowane witaminy i minerały

  Tam, gdzie to możliwe, stosujemy chelatowane witaminy i minerały dla lepszej przyswajalności.

   

  • ·Tabletki powlekane

  Większe tabletki są powlekane, by umożliwić łatwiejsze połykanie.

   

  • ·Dla wegetarian i wegan

  Tam, gdzie to tylko możliwe, Natures Aid stosuje składniki odpowiednie dla wegetarian i wegan, co jest zawsze wyraźnie zaznaczone na każdej etykiecie


  rozwiń opis


 • Naty

  Naty pieluchy eko

  ...

  Delikatna skóra dziecka wymaga szczególnej troski i opieki, szczególnie w pierwszych tygodniach i miesiacach zycia. Skóra noworodka jest bardzo wrazliwa i szybko reaguje na substancje drazniace tj. substancje zapachowe, pudry poprawiajace chłonnosc czy inne substancje chemiczne. Nasze pieluchy zapewniaja maksymalny komfort i ochrone przed wilgocia ale równiez chronia przed alergiami i podraznieniami wywołanymi stosowaniem zwykłych pieluch. Pieluszki NATY sa wykonane wyłacznie z materiałów naturalnych i odnawialnych, sa wolne od substancji potencjalnie szkodliwych, pozbawione całkowicie substancji zapachowych czy tworzyw sztucznych – plastiku, nie zawieraja lateksu i sa hipoalergiczne. Nasze pieluszki sa całkowicie wolne od chloru i jego zwiazków, do bielenia stosujemy metode TCF w której wykorzystujemy tlen w procesie bielenia co zapobiega sie tworzeniu dioksyn. Wkład chłonny wykonany jest z celulozy pozyskanej z certyfikowanych Forest Stewardship Council A.C. (FSC) obszarów lesnych w zwiazku z promowaniem odpowiedzialnej gospodarki zasobami lesnymi swiata. Zewnetrzna warstwa pieluszki wykonana jest z materiału naturalnego, swobodnie oddychajacego na bazie skrobi kukurydzianej wolnej od mody kacji genetycznej GMO, która jest całkowicie biodegradowalna.

  Materiał na bazie skrobi kukurydzianej spełnia najwyzsze standardy szczelnosci jest równie skuteczny jak tworzywo sztuczne ale w przeciwienstwie do niego umozliwia swobodny przepływ powietrza. Materiał ten wyróznia sie dodatkowo własciwosciami chłonacymi szkodliwe bakterie i patogeny, które nastepnie sa wydalane na zewnatrz. Nasze pieluszki sa wolne od wszelkich znanych alergenów lub substancji sklasykowanych jako miejscowo drazniace, uczulajace, rakotwórcze lub mutagenne.

  Produkt certyfikowany przez Forest Stewardship Council A.C. n(FSC), Good Environmental Choice przez Swedish Society for Nature Conservation i rekomendowane przez SWEDISH ASTHMA AND ALLERGY ASSOCIATION stowarzyszenie działajace na rzecz alergików i astmatyków od 1956 roku.


  rozwiń opis


 • Neobio

  To rewolucyjny program pielęgnacji stworzony dla młodej generacji wielbicieli biokosmetyków

  ...

  Neobio serie w kolorowych opakowaniach (stara seria):

  To rewolucyjny program pielęgnacji stworzony dla młodej generacji wielbicieli biokosmetyków.
  47 produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów .
  Kombinacja naturalnych składników, które swoim zapachem i właściwościami oczarują najbardziej wymagających.

  Uwaga: ta seria dostępna tylko do wyczerpania zapasów! Może się zdarzyć, że wybranego produktu już nie będzie u importera.

   

  Neobio seria w białych opakowaniach (nowa):

  Neobio – nowa generacja naturalnego piękna

  Wyselekcjonowane skłądniki naturalne. Przede wszystkim widać to po certyfikatach, które widnieją na opakowaniach. Wszelkie składniki wyłącznie pochodzą z kontrolowanych upraw biologicznych lub z dzikich zbiorów. Kosmetyki nie zawierają sylikonów, parabenów, parafin, syntetycznych środków barwiących, zapachowych ani konserwujących. Wyłącznie wykorzystywane są naturalne składniki, które podlegają ścisłej kontroli. Produkt nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera glutenu. Kosmetyki nie zawierają składników zmodyfikowanych genetycznie.

   

  Ta seria zostanie w ofercie, zapraszamy do zakupu!


  rozwiń opis


 • Neobulle

  Badaboum to preparat uśmierzający ból spowodowany uderzeniem

  ...

  Badaboum to preparat uśmierzający ból spowodowany uderzeniem, produkowany przez francuską firmę Neobulle.

  Najlepszy przy guzach

  Niezbędny przy nauce chodzenia

  Niezastąpiony przy upadkach

  Nieodzowny w czasie drobnych, domowych wypadków

  Niezwykle skuteczny dzięki właściwościom kocanek (Helichrysum italicum)

  Zastosowany natychmiast po uderzeniu zapobiega powstaniu sińca i zmniejsza urazy.

  Bardzo wydajny (wystarcza na około 2 lata)

  Wygodny w użyciu

  Łatwy do zabrania na spacer, zajmuje niewiele miejsca.

   

  Badaboum - to nazwa, którą lubią maluchy. A przy dzieciach warto mieć w zasięgu ręki wszystko, co może tylko może być potrzebne.

  Praktyczne opakowanie Badaboum pozwala mieć go zawsze przy sobie. Badaboum przydaje się jednak nie tylko dzieciom! Mogą go stosować również starszaki, a także dorośli.


  rozwiń opis


 • Neve Cosmetics

  Mineralny w 100% naturalny makijaż!

  ...

  Mineralny w 100% naturalny makijaż!
  Neve Cosmetics powstała we Włoszech w 2009 roku z siedzibą w Moncalieri w malowniczej okolicy turyńskich wzgórz z widokiem na Alpy. Debiut firmy na rynku kosmetycznym okazał się wielkim sukcesem, ponieważ produkuje makijaż mineralny najwyższej jakości. Produkty linii Truccominerale zostały bardzo dobrze przyjęte przez włoskie konsumentki i są hitem do dziś. Następnie produkcja została rozszerzona o produkty przeznaczone do naturalnej pielęgnacji skóry oraz o kolorowe takie jak: Le Metamorfosi, Gli Arcobaleni, Pastello...
  Twórcy kosmetyków Neve Cosmetics korzystając z rad najlepszych włoskich profesjonalistów zajmujących się makijażem i czerpiąc z najnowszych artystycznych trendów, wciąż kreują oraz realizują innowacyjne kosmetyki mineralne. Podstawą filozofii firmy jest chęć wytwarzania wyłącznie kosmetyków skutecznych, kreatywnych, o żywych kolorach, bez rezygnacji z prostoty i czystości formuł, ani z wyznawanej w praktyce etyki cruelty-free.
   


  Filozofia Neve Cosmetics streszcza się w kilku prostych słowach:

  Naturalnie, niebanalnie!
  Wybór składników naturalnych dla wielu firm kosmetycznych oznacza stworzenie produktu nijakiego, mdłego, nieatrakcyjnego i anonimowego. Dla Neve Cosmetics nie! Kosmetyki tej firmy charakteryzują się świeżością i niezwykłymi kolorami, dlatego są ucztą dla oczu i pozostałych zmysłów. Ich pędzelki są niezwykle przyjemne, cienie mienią się milionami refleksów, a ich kremy są cudownie pachnące i doskonale się wchłaniają.

  Mało to znaczy dobre.
  Lista składników zawartych w kosmetykach jest krótka. Składników jest mało, ale są one najwyższej jakości i nic ponadto. Żadnych wypełniaczy i oszczędnych rozwiązań, brak bezużytecznych komponentów, które tylko zwiększają objętość kosmetyku. W ten sposób firma ryzyko alergii redukuje do minimum a do maksimum zwiększa wydajność produktu.

  Nic do ukrycia.
  Neve Cosmetics jest dumna ze składników w swoich produktach. Są one owocem badań firmy i dowodem ich najczystszej produkcji, z czego wynikają same korzyści dla klientek! Dlatego wszystkie składniki kosmetyków są wydrukowane nie tylko na opakowaniach, ale widoczne również na stronie internetowej, gdzie w każdym momencie można się z nimi zapoznać. Przeczytaj i zobacz dlaczego ich nie ukrywają!

  Zakochani w naturalnym kolorze.
  Kolor wiele mówi o osobowości, wpływa na nastrój i wytwarza emocje. Pracownicy Neve Cosmetics są zakochani w kolorach, które chcą eksplorować w każdej postaci! Moc odbitego światła pozwala im na tworzenie niezwykłych dzieł, na wymyślanie unikalnych i magicznych barw, które upiększą i podkreślą twoją wyjątkowość - pokochasz je od razu! O jakim kolorze myślisz? Jeśli jeszcze go nie ma to znaczy, że właśnie go tworzą...

  Inwestowanie w piękno
  Neve Cosmetics nie jest tanią marką, firma nie idzie na żadne kompromisy pod względem formuł i doboru składników w swoich kosmetykach. Istotnymi aspektami, którymi kieruje się firma w swojej działalności są: surowce wykazujące się najwyższą jakością, doświadczona włoska rzemieślnicza praca oraz szczegółowe badania nad produktami. Świadomą decyzją było to, żeby nie inwestować w reklamę, referencje celebrytów, politykę lokowania produktu i skomplikowanego packegingu. W ten sposób wyjątkowe produkty Neve Cosmetics są w przystępnych cenach biorąc pod uwagę ich doskonałą jakość.

  Znaczenie bycia cruelty-free
  Kochamy zwierzęta, dlatego uważamy, że testy na nich są ogromną niesprawiedliwością. Neve Cosmetics nie przeprowadza testów na zwierzętach oraz nie zleca innym takich badań. Firma bardzo mocno podkreśla, że nigdy tego nie zrobiła i nie zrobi!
  Z tego samego powodu wytwarzane są głównie kosmetyki wegetariańskie i wegańskie, a wszystkie ich delikatne pędzelki są całkowicie wolne od zwierzęcego włosia.

  Bez złych składników!

  Gdyby twoja skóra mogła wybierać, które składniki by preferowała?
  Żadnych silikonów, które zatykają pory, zero składników ropopochodnych, które sprawiają, że skóra nie może oddychać. Brak ciężkich konserwantów i żadnych składników pochodzących z uboju ssaków (np. żelatyna, kolagen, łój, łożysko...). Zdrowe alternatywy kosztują więcej, ale naturalną różnicę od razu zauważysz i odczujesz.


  rozwiń opis


 • Nexus

  Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania

  ...

  Używanie produktów NEXUS to nie tylko wspaniałe doznania. Produkty NEXUS to również poprawa ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest niezwykle istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym mężczyzny i jest umiejscowiona w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma duże znaczenie przy zapłodnieniu ale również znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i powiększa masę wytryskową.  U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, często dochodzi do przerostu stercza (prostaty), efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% mężczyzn pomiędzy 40. a 60. rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami.


  rozwiń opis


 • NIKEL

  Kosmetyki z komórkami macierzystymi

  ...

  Kosmetyki z komórkami macierzystymi


  rozwiń opis


 • NogaWater

  Noga WaterCare to holenderska firma specjalizująca się w rozwijaniu i udoskalaniu technologii czyszczenia i filtracji wody. Produkty Noga WaterCare są zgodne ze wszystkimi międzynarodowymi standardami i uosabiają najbardziej zaawansowaną technologię oczyszczania wody dla domowego użytku.


  rozwiń opis


 • Nominal

  Tylko naturalne, niemodyfikowane genetycznie zboża z pełnego przemiału

  ...

  DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ PRODUKTY MARKI NOMINAL?

  1. Tylko naturalne, niemodyfikowane genetycznie zboża z pełnego przemiału

  2. Bez mleka, soji, soli, cukru, aromatów i barwników

  3. Bez dodatku chemicznych środków odżywczych jak syntetyczne witaminy i minerały

  4. Bogactwo wyboru: orkiszowa, kukurydziana, jaglana, owsiana, wielozbożowa, gryczana

  Dodatkowym atutem jest doskonała cena - kaszki Nominal nie kosztują więcej niż 10zł za opakowanie nie odbiegając jakością od produktów marki HOLLE, LEBENSWERT czy BABY SUN.

  Produkty zbożowe NOMINAL są wytwarzane z pełnego przemiału ziarna zbóż. Oznacza to, że używana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz również zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób zostają wykorzystane naturalne substancje zawarte w zbożu takie jak białko, węglowodany, tłuszcze jak też substancje mineralne i witaminy. Zachowane są także ważne substancje balastowe, wspierające trawienie.


  rozwiń opis

  0 produkty

 • NONIQUE

  Naturalna pielęgnacja z upraw ekologicznych

  ...

  Podstawą kosmetyków NONIQUE są owoce karaibskie Noni. Razem z Aloe Vera i 14 innymi składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych, gwarantują najlepszą pielęgnację ciała. Produkty nie zawierają żadnych sztucznych barwników, parafiny, parabenów, PEG-ów ani silikonów ani syntetycznych zapachów i barwników. Żaden nasz produkt nie był testowany na zwierzętach.

  Dowodem wysokiej jakości produktów NONIQUE jest certyfikat BDIH.


  rozwiń opis


 • NUA

  One change. Big difference.

  ...

  W NUA Naturals doświadczyliśmy, że nawet małe zmiany w codziennych, rutynowych czynnościach mogą szybko doprowadzić do zupełnie nowych, zdrowych nawyków. Zainspirowani faktem, jak zdrowa, raw nieprzetoworzna żywność potrafi fantastycznie podnieść naszą witalność i zdrowie chcemy się tym dzielić tak by każdy mógł mieć bardziej szczęśliwy, zbalansowany styl życia. Styl życia, który jest dobry dla naszej planety i jednocześnie odżywia nasze ciało, umysł i ducha. I tak naprawdę jest to powód dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Produkujemy naturalne i smaczne produkty, które pomogą Ci poczynić drobne zmiany, które sprawią dużą różnicę. One change. Big difference.


  rozwiń opis


 • Nuvita

  Produkty dla niemowląt i dzieci

  ...

  Nuvita jest inspirowana przez współczesnych rodziców i ich dzieci, aby stworzyć doskonałe produkty i rozwiązania, które upraszczają codzienne potrzeby rodziny i poprawić ich zdrowie i jakość życia.

  Asortyment Nuvita obejmuje specjalne linie produktów opracowanych we współpracy z międzynarodowymi instytucjami badawczymi i lekarzami specjalistami.  rozwiń opis


Koszyk

jest pusty
Unikamy: sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, parabenów, silikonów, SLS, pochodnych ropy naftowej i innych substancji szkodliwych
Reklama
Reklama

eBiuletyn-Newsletter


Strony Internetowe DFS

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.
Zrozumiałem/am