Ciało

Producenci

Najczęściej kupowane

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny palmarosa 10ml

Nowy produkt

2-7 dni więcej informacji

32,90 zł brutto

14 dni na zwrot produktu bez podania przyczyny (czytaj).
Na karcie produktu określono orientacyjny czas jego sprowadzenia.
Dostawa gratis od 199,99 zł (spedytor wybrany przez sklep)
Tańsza wysyłka od 99,99 zł (także odbiór w punkcie)
Odnośniki do Regulaminu i stron informacyjnych na dole sklepu.

Więcej informacji

Olejek eteryczny palmarosa jest zalecany przy wszelkiego rodzaju problemach skórnych: trądzik, egzema, opryszczka, zakażenia grzybiczne, rumień. Ze względu na swoje właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne jest niejednokrotnie przepisywany przez lekarzy aromaterapeutów na zapalenie oskrzeli czy infekcje uszu. Potężny regulator systemu nerwowego, olejek eteryczny palmarosa pomoże zwalczyć stres i wyjść ze stanów przygnębienia. 

Stosowanie

Aby użyć olejku do nawilżania dodaj kroplę do swojego kremu do twarzy – pomoże on wyregulować produkcję sebum i będzie regulować proces odnawiania komórek. Można też dodać do balsamu do ciała. Olejek eteryczny palmoarosa jest odpowiedni do wszystkich typów skóry, ponieważ jest bardzo delikatny i dobrze tolerowany przez skórę.
Jeśli masz problemy skórne jak egzema: zmieszaj 2 krople olejku palmarosa i 5 kropli oleju z róży muskat i nakładaj na miejsca narażone na egzemę.
Dyfuzja: stosować zgodnie z instrukcją na dyfuzorze. Po rozpyleniu w powietrzu olejek będzie rozprzestrzeniał przyjemny zapach, który jednocześnie pomoże ukoić irytację i nerwowość.

Skład
Cymbopogon martinii * 
*z rolnictwa ekologicznego
Kraj pochodzenia: Madagaskar

Środki ostrożności:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 lat i kobiet w ciąży lub karmiących. Nie stosować na skórę przed ekspozycją na słońce. Nie stosować na skórę w czystej postaci.

Ważne:
Informacje na temat olejków eterycznych za pośrednictwem tej strony są wydawane dla celów informacyjnych. Nie mogą w żaden sposób zastąpić porady udzielonej przez lekarza. Jeśli chcesz stosować olejki eteryczne do użytku terapeutycznego lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat olejków eterycznych, należy skonsultować się z lekarzem.
Przechowywanie: Olejki eteryczne, szczególnie po otwarciu, należy przechowywać szczelnie zamknięte w ciemnym, nienasłonecznionym i chłodnym miejscu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny palmarosa 10ml

Laboratoire Altho Organiczny olejek eteryczny palmarosa 10ml