Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

Kontakt z obsługą sklepu:

biomania.pl@gmail.com

kontakt@biomania.pl

Sklep BIOmania.pl prowadzony jest przez firmę:

Biomania.pl Adam Buraczyński
Al.Kilińskiego 25/13, 09-402 Płock

NIP 774-286-03-51

Na powyższy adres należy odsyłać zwroty lub reklamowane produkty (więcej o zwrotach i reklamacjach w Regulaminie i na podstronie Reklamacje i zwroty)

 

Numer rachunku bankowego do wpłat (Alior Bank):

41 2490 0005 0000 4500 6286 3109

 

Informacja

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy niejasności w dni robocze w godzinach 9:00-16:00. Odpowiadamy na pytania w ciągu 24-48h. Nie prowadzimy infolinii, bo jesteśmy małą firmą rodzinną (a nie dużą platformą sprzedażową) i udostępniając Państwu numer telefonu nie mieliśmy czasu na najważniejsze czynności związane z obsługą zamówień. Uważamy też e-mail za bardziej precyzyjną formę kontaktu - możemy podać linki, odnaleźć informacje, o które Państwo pytają.

 

Uwagi
 
  • Do zakupów dołączony jest paragon fiskalny, w przypadku chęci otrzymania faktury VAT każdorazowo prosimy o pozostawienie takiej informacji w koszyku lub o przesłanie e-mailem (więcej FAQ).
  • Płatności księgujemy wyłącznie na podstawie wpływu na nasze konto, w godzinach pracy biura (czasem możemy poprosić o przesłanie potwierdzenia z banku, gdy Klientowi zależy na czasie, a w danym dniu wysyłamy zamówienia towarowe).
  • Nie prowadzimy porad dermatologicznych (nie mamy odpowiedniego wykształcenia).
  • Testy produktów na blogach - prosimy o przesyłanie zapytań na nasz adres e-mailowy biomania.pl@gmail.com , najchętniej od razu z informacją: ilość obserwatorów, czas prowadzenia bloga, jakie kosmetyki naturalne były już testowane, czy oprócz kosmetyków testują Państwo inne produkty. UWAGA: ze względu na dużą ilość zapytań odpowiadamy tylko wybranym osobom! Jeśli zdecydujemy się wysłać do Pani/Pana produkty, to tylko raz (dając szansę na przetestowanie kolejnym osobom).