Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Aktualności  

W dniach 30.10.2017 - 03.11.2017 mamy zaplanowany URLOP (brak wysyłek i kontaktu, płatności będą księgowane z opóźnieniem).

Uwaga! Zamówienia na produkty essential care/odylique, cosnature, born to bio, absolute organic, organic cosmetix, speick, bjobj, alva, green people, natura bella będą we wrześniu i październiku opóźnione o kilka dni roboczych z przyczyn niezależnych od nas (reorganizacja i długa realizacja zamówień u importera). Mogą też występować braki, o których nie otrzymujemy informacji, w takim przypadku produkty będą dosyłane, aby nie wstrzymywać wysyłki pozostałej części Państwa zamówień lub cena braku będzie zwracana, jeśli nie otrzymamy informacji od importera o szybkim uzupełnieniu stanów. Przepraszamy, ale nie mamy na to wpływu. W listopadzie marki te zostały wstrzymane w naszym sklepie aż do wyjaśnienia tej niewygodnej dla Państwa, ale też dla nas, sytuacji.

PROMOCJE 

(uwaga: promocje organizowane czasowo przez przedstawicieli danej marki są promocjami ważnymi do końca terminu podanego przez organizatora bądź do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów):   

  • CZYŚCIMY MAGAZYN! Produkty z naszego stanu magazynowego w cenach niższych od 5 do 80%. Produkty te można zakupić w większych ilościach w cenie regularnej (szukaj ich kart produktów w danej marce), ale także są to wyprzedaże ostatnich sztuk (bez możliwości zakupienia większej ilości). W promocji pojedyncze sztuki z naszego magazynu, codziennie dodajemy po kilka produktów. POLECAMY 
  • John Masters Organics w listopadzie przy zakupie odżywki wieczorny pierwiosnek (poza pojemnością 60 ml) dostaniesz  szampon do włosów suchych 60 ml gratis. Oferta ważna do końca listopada lub do wyczerpania zapasów importera.
  • Do końca listopada lub do wyczerpania zapasów promocje na wybrane produkty marek: Bioturm, Florascent, Savon du Midi, Eubiona (naniesione na ich karty).

 

NOWOŚCI, zmiany w ofercie, komunikaty:

08.11.2017

Z naszej oferty zostają wycofane marki Vianek i Biolaven (poza dwoma produktami), jest to podyktowane nie do końca zgodnym z założeniami naszego sklepu składem kompozycji zapachowych tych kosmetyków. Bieżące zamówienia mogą wyjść już bez kosmetyków tych dwóch marek. Marka Sylveco pozostaje w naszej ofercie.

01.10.2017

Obniżka cen na kremy marki So Bio! Zapraszamy.

13.05.2017

Jak co roku kosmetyki przeciwsłoneczne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Może się zdarzyć, że niektóre z nich będą dłużej niedostępne u importerów. Wówczas otrzymają Państwo maila z informacją o zamiennikach dostępnych w danej chwili.

10.05.2017

Marka Sante wprowadza nową linię kosmetyków kolorowych. Stara linia będzie dostępna do wyczerpania zapasów producenta (może się zdarzyć, że kosmetyku już nie będzie).

23.04.2017

Informujemy, że kosmetyki kolorowe (do makijażu) marki Alva będą dostępne do wyczerpania zapasów. Część z nich została już usunięta z oferty sklepu i nie będzie już dostępna.

15.02.2017

Informujemy, że marki Aubrey oraz Maternatura, Joik dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów importera. Może się zdarzyć, że zamówionego produktu już nie będzie.

09.02.2017

Ważne: w dniach 09-19.02.2017 sklep może nie działać prawidłowo ze względu na wdrażanie nowego systemu. W przypadku błędów będziemy się z Państwem kontaktować.

21.06.2016

Wprowadziliśmy na Państwa życzenie opcję tańszej dostawy z możliwością odebrania paczki po otrzymaniu SMS - ODBIÓR W PUNKCIE Poczty Polskiej.

13.01.2016

Nowe butelki Lifefactory to idealne rozwiązanie, aby zawsze mieć przy sobie kawę lub ulubioną herbatę. W naszym sklepie cała oferta tej marki, polecamy przeczytać opisy i wybrać już dziś odpowiednie naczynie dla siebie :)

29.05.2015

Polecamy artykuł o kosmetykach naturalnych dla niemowląt i dzieci: KLIK

________________________________________________________________________                                  

31.01.2011

Nasza firma działa w handlu internetowym od 2007r. Zdrowym stylem życia interesujemy się od lat, starając się wybierać dla siebie bezpieczne produkty zarówno do jedzenia, jak i do pielęgnacji, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi kosmetycznymi odkryciami, stąd kolejny krok - BIOmania.pl :) Zapraszamy!