Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Aktualności

PROMOCJE 

(uwaga: promocje organizowane czasowo przez przedstawicieli danej marki są promocjami ważnymi do końca terminu podanego przez organizatora bądź do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów):   

  • CZYŚCIMY MAGAZYN! Produkty z naszego stanu magazynowego w cenach niższych od 5 do 80%. Produkty te można zakupić w większych ilościach w cenie regularnej (szukaj ich kart produktów w danej marce), ale także są to wyprzedaże ostatnich sztuk (bez możliwości zakupienia większej ilości). W promocji pojedyncze sztuki z naszego magazynu, codziennie dodajemy po kilka produktów. POLECAMY 
  • John Masters Organics w marcu cała seria kosmetyków z miodem i hibiskusem taniej o 20%. Promocja ważna do końca marca lub do wyczerpania zapasów importera.
  • Eco cosmetics: samoopalacz z rabatem 5%, krem do rak z rabatem 5%, 2 kosmetyki dla dzieci z rabatem 8%. Promocja do końca marca.
  • Sonett: proszek do szorowania, płyn uniwersalny, płyn do mycia szyb oraz płyn do mycia kuchni i łazienek z rabatem 8% Promocja ważna do końca marca.
  • Wiosenna promocja Bio2You - rabat 20% do 26.03. lub wyczerpania zapasów.
  • Wiosenna promocja EDL - rabat 20% do 26.03. lub wyczerpania zapasów.
  • Kilka produktów marek Florascent, Savon du Midi, Martina Gebhardt w obniżonych cenach do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

 

NOWOŚCI, zmiany w ofercie, komunikaty:

10.03.2018

Zamówienia na Rhea złożone po 15.03.2018 będą realizowane po urlopie importera, czyli po dniu 26.03.2018.

01.03.2018

Dostawy Sylveco docierają z opóźnieniem około 7 dniowym (do czasu podanego na karcie produktu). Sytuacja ma się zmienić w ciągu kolejnego miesiąca, gdy producent zmieni siedzibę. Przepraszamy za utrudnienia, jednak nie mamy na to wpływu. Realizacja zamówień zawierających produkty Sylveco wydłuży cię do 7-14 dni.

02.01.2018

Od dnia 07.01.2018 nastąpi nieznaczna podwyżka cennika dostaw obowiązującego w naszym sklepie. Wynika ona z dwóch podwyżek wprowadzonych przez spedytorów w 2017 i jednej wprowadzonej przez spedytorów od stycznia 2018 (niestety nie mogliśmy już dłużej pozostawić cennika na tym samym poziomie, co w 2016 roku).

20.11.2017

Linia do włosów marki Organic Surge dostępna tylko do wyczerpania zapasów importera.

15.11.2017

Marka Earth Friendly Products przechodzi zmianę szaty graficznej i z tego względu mogą występować braki magazynowe u naszego dostawcy. W połowie grudnia już wszystkie produkty powinny być dostępne w nowej szacie i z uzupełnionymi stanami magazynowymi naszego dostawcy.

08.11.2017

Z naszej oferty zostają wycofane marki Vianek i Biolaven (poza dwoma produktami), jest to podyktowane nie do końca zgodnym z założeniami naszego sklepu składem kompozycji zapachowych tych kosmetyków. Bieżące zamówienia mogą wyjść już bez kosmetyków tych dwóch marek. Marka Sylveco pozostaje w naszej ofercie.

08.10.2017

Uwaga! Zamówienia na produkty essential care/odylique, cosnature, born to bio, absolute organic, organic cosmetix, speick, bjobj, alva, green people, natura bella będą we wrześniu i październiku opóźnione o kilka dni roboczych z przyczyn niezależnych od nas (reorganizacja i długa realizacja zamówień u importera). Mogą też występować braki, o których nie otrzymujemy informacji, w takim przypadku produkty będą dosyłane, aby nie wstrzymywać wysyłki pozostałej części Państwa zamówień lub cena braku będzie zwracana, jeśli nie otrzymamy informacji od importera o szybkim uzupełnieniu stanów. Przepraszamy, ale nie mamy na to wpływu. W listopadzie marki te zostały wstrzymane w naszym sklepie aż do wyjaśnienia tej niewygodnej dla Państwa, ale też dla nas, sytuacji.

01.10.2017

Obniżka cen na kremy marki So Bio! Zapraszamy.

10.05.2017

Marka Sante wprowadza nową linię kosmetyków kolorowych. Stara linia będzie dostępna do wyczerpania zapasów producenta (może się zdarzyć, że kosmetyku już nie będzie).

21.06.2016

Wprowadziliśmy na Państwa życzenie opcję tańszej dostawy z możliwością odebrania paczki po otrzymaniu SMS - ODBIÓR W PUNKCIE Poczty Polskiej.

29.05.2015

Polecamy artykuł o kosmetykach naturalnych dla niemowląt i dzieci: KLIK

________________________________________________________________________                                  

31.01.2011

Nasza firma działa w handlu internetowym od 2007r. Zdrowym stylem życia interesujemy się od lat, starając się wybierać dla siebie bezpieczne produkty zarówno do jedzenia, jak i do pielęgnacji, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi kosmetycznymi odkryciami, stąd kolejny krok - BIOmania.pl :) Zapraszamy!