Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualności   

REALIZACJA W SEZONIE WAKACYJNYM: W związku z sezonem urlopowym u naszych dostawców, a także w firmach zagranicznych, które dostarczają kosmetyki do Polski informujemy, że czas oczekiwania na niektóre produkty może się wydłużyć. W przypadku większych zamówień przewidujemy dosyłanie na nasz koszt produktów chwilowo niedostępnych; przy mniejszych lub zawierających tylko kosmetyki od dostawcy, który ma urlop - wydłużenie czasu oczekiwania.

Poniżej informacja o zaplanowanych przerwach urlopowych naszych dostawców, o których zostaliśmy poinformowani:

MINĘŁO: 16.06. - 05.07.2017 URLOP brak dostaw Verdesativa, NEVE, La Saponaria.

MINĘŁO: 05-14.07.2017 URLOP i PRZEPROWADZANIE MAGAZYNU DO INNEGO MIASTA brak dostaw Lavera, Benecos, Bioturm, AlmaWin, Weleda, Sylveco, Vianek, Biolaven, Florascent, Logona, Martina G, Eubiona, Hydrophil, Neobio, Shamasa (dodatkowo od dnia 27.06.2017 dostawca nie będzie miał już dostaw towarowych, więc mogą powstać braki, które będą uzupełnione dopiero po 15.07.2017).

KOSMETYKI NA SŁOŃCE: Jak co roku kosmetyki przeciwsłoneczne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Może się zdarzyć, że niektóre z nich będą dłużej niedostępne u importerów. Wówczas otrzymają Państwo maila z informacją o zamiennikach dostępnych w danej chwili i o czasie oczekiwania na niedostępny kosmetyk. Przepraszamy, jednak nie mamy na to wpływu - kosmetyki naturalne są sprowadzane do kraju w dość małych partiach.

PROMOCJE 

(uwaga: promocje organizowane czasowo przez przedstawicieli danej marki są promocjami ważnymi do końca terminu podanego przez organizatora bądź do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów):   

  • CZYŚCIMY MAGAZYN! Produkty z naszego stanu magazynowego w cenach niższych od 5 do 80%. Produkty te można zakupić w większych ilościach w cenie regularnej (szukaj ich kart produktów w danej marce), ale także są to wyprzedaże ostatnich sztuk (bez możliwości zakupienia większej ilości). W promocji pojedyncze sztuki z naszego magazynu, codziennie dodajemy po kilka produktów. POLECAMY 
  • John Masters Organics - promocja lipcowa naniesiona na karty produktów.
  • Madara - 20% na kosmetyki do ciała! Promocja obowiązuje do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

 

NOWOŚCI, zmiany w ofercie, komunikaty:

13.05.2017

Jak co roku kosmetyki przeciwsłoneczne rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Może się zdarzyć, że niektóre z nich będą dłużej niedostępne u importerów. Wówczas otrzymają Państwo maila z informacją o zamiennikach dostępnych w danej chwili.

10.05.2017

Marka Sante wprowadza nową linię kosmetyków kolorowych. Stara linia będzie dostępna do wyczerpania zapasów producenta (może się zdarzyć, że kosmetyku już nie będzie).

23.04.2017

Informujemy, że kosmetyki kolorowe (do makijażu) marki Alva będą dostępne do wyczerpania zapasów. Część z nich została już usunięta z oferty sklepu i nie będzie już dostępna.

15.02.2017

Informujemy, że marki Aubrey oraz Maternatura, Joik dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów importera. Może się zdarzyć, że zamówionego produktu już nie będzie.

09.02.2017

Ważne: w dniach 09-19.02.2017 sklep może nie działać prawidłowo ze względu na wdrażanie nowego systemu. W przypadku błędów będziemy się z Państwem kontaktować.

21.06.2016

Wprowadziliśmy na Państwa życzenie opcję tańszej dostawy z możliwością odebrania paczki po otrzymaniu SMS - ODBIÓR W PUNKCIE Poczty Polskiej.

13.01.2016

Nowe butelki Lifefactory to idealne rozwiązanie, aby zawsze mieć przy sobie kawę lub ulubioną herbatę. W naszym sklepie cała oferta tej marki, polecamy przeczytać opisy i wybrać już dziś odpowiednie naczynie dla siebie :)

29.05.2015

Polecamy artykuł o kosmetykach naturalnych dla niemowląt i dzieci: KLIK

________________________________________________________________________                                  

31.01.2011

Nasza firma działa w handlu internetowym od 2007r. Zdrowym stylem życia interesujemy się od lat, starając się wybierać dla siebie bezpieczne produkty zarówno do jedzenia, jak i do pielęgnacji, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi kosmetycznymi odkryciami, stąd kolejny krok - BIOmania.pl :) Zapraszamy!